مقالات بازی سازان

همکاری بازی سازان و سوینا، برای شادی کودکان نابینا

حضور گلاره عباسی مدیریت سوینا در بازی سازان

همکاری بازی سازان و سوینا، برای شادی کودکان نابینا

مجموعه بازی سازان حامی فرهنگ و رسانه؛


در آستانه دومین سالگرد تاسیس گروه سوینا(سینمای نابینایان)با مدیریت سرکار خانم گلاره عباسی، مجموعه بازی سازان با هدف توسعه امکانات برابر برای تمامی کودکان، به عنوان یک حامی در کنار تیم سوینا ایستاده است. سوینا و بازی سازان در اولین برنامه خود در نظر دارند تا تعدادی DVD شامل انیمیشن های سینمایی توضیح دار شده سیندرلا با روایت سرکار خانم ویشکا آسایش و رابین هود با توضیح آقای سامان احتشامی را بصورت رایگان بین مخاطبین کودک سوینا توزیع کنند.

سوینا در کنار تیم بازی سازان

شایان ذکر است، بازی سازان، تجهیز کننده مراکز بازی کودک و شهربازی ها، با مدیریت دکتر حسین رضا سلطانی، خود را در ایجاد و توسعه امکانات رفاهی و سرگرمی برابر برای تمامی کودکان کشور موظف می داند، امیدواریم با حمایت از گروه سوینا در جهت پیشبرد این مسئولیت اجتماعی، بزرگ قدمی در راستای اهداف هردو مجموعه برداشته شود. بازی سازان با بیش از بیست سال سابقه در زمینه اجرا و راه اندازی فضای بازی کودکان، تجهیز ویلاها فضای سبز شهری، همواره در تلاش برای ایجاد بستری مناسب برای شادی کودکان سرزمینمان بوده است.

همکاری بازی سازان و سوینا، برای شادی کودکان نابینا : فعالیت‌های «گروه سوینا» (سینمای نابینایان) از اوایل سال ۱۳۹۸ و به منظور ارایه محصولات فرهنگی و هنری به نابینایان و همچنین حمایت از توانمندی‌های نابینایان کشور در زمینه‌های فرهنگی و هنری آغاز شد. تیمی متشکل از برنامه‌ریز و هماهنگ‌کننده امور، عکاس، فیلمبردار، تدوینگر، طراح وب‌سایت، ویراستار، ناظر ضبط و … در کنار این گروه در حال فعالیت هستند. هدف ابتدایی سوینا، توضیح‌دار کردن و یا پرده‌خوانی فیلم‌ها بود اما اهداف و مأموریت سوینا به سرعت به سایر حوزه‌ها مانند، نقد و بررسی کتاب‌های صوتی،تلاش برای دسترس‌پذیر کردن نرم‌افزارهای کاربردی،رادیوی اینترنتی سوینا،تولید پادکست‌های ویژه و…. گسترش یافت.

علاقمندان می‌توانند گروه سوینا را در نشانی‌های اینترنتی زیر پی‌گیری کنند:
www.sevinagroup.com
www.instagram.com/sevinagroup
همچنین روش های ارتباط با بازی سازان از طرق زیر است:
instagram.com/bazisazan.shop
www.bazisazan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.