مقالات بازی سازان

حضور بازی سازان در همایش ایران ریتیل 2021

همایش ایران ریتیل 2021

حضور بازی سازان در همایش ایران ریتیل 2021

درخشش بازی سازان در همایش ایران ریتیل 2021، هتل المپیک تهران


حضور بازی سازان در همایش ایران ریتیل 2021 در هفتمین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر مراکز خرید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مجتمع‌های تجاری کشور تحت عنوان هفتمین مراسم جایزۀ سال صنعت خرده فروشی ایران (Iran Retail Awards 2021) طبق روال هرسال به همت مجلۀ تجارت طلایی و با حضور برترین برند‌های ایرانی حوزه تجارت آنلاین و آفلاین در تاریخ 21 خرداد 1400 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

غرفه نمایشگاهی بازی سازان به عنوان یکی از حامیان برگزاری هفتمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی، در این همایش حضور داشت. گفتنی است؛ در این مراسم سالانه که با همت ماهنامه اقتصادی “تجارت طلایی”  برگزار می‌شود، صاحبان صنایع و کسب کار، فعالان صنعت خرده فروشی و کارشناسان اقتصادی با برگزاری کارگاه‌‌‌های تخصصی آموزشی به تبادل نظر می‌پردازند و در ادامه برترین‌ها در این حوزه معرفی و با اهدای جوایز نفیس تقدیر می‌شوند.

همایش فوق از ساعت 5 عصر و با حضور جمعی از بزرگان صنعت خرده فروشی آغاز شد و طی آن با برگزاری گردهمایی های متعدد، مسائل مختلف در حوزه خرده فروشی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. هدف از برگزاری این رویداد ایجاد هم‌افزایی صنعت خرده فروشی کشور و گسترش روز افزون استفاده از دانش بین الملل در زمینه های مختلف این صنعت ذکر شده است.

شیوع ویروس کرونا، همه گیری جهانی این بیماری و اثرات آن بر صنعت خرده فروشی از مهمترین مسائلی بود که مطرح و صاحبنظران این عرصه به ارائه نظرات و راهکارهای خود پرداختند. پنل های تخصصی در حوزه تحولات دیجیتال در صنعت خرده فروشی و تاب آوری سازمانی از دیگر موضوعات تخصصی بود که در این همایش برگزار گردید.

اقای شاهرخ کشاورز در غرفه بازی سازان

همایش ایران ریتیل 2021

در حاشیه همایش تجلیل از چهره های ماندگار صنعت ریتیل، غرفه بازی سازان در نمایشگاهی که به همین مناسبت در محل هتل المپیک به نمایش توانمندی های بازی سازان در حوزه تجهیز مراکز تجاری و پاساژ ها پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.