مقالات بازی سازان

دعوت از مدیرعامل بازی سازان در برنامه کارستون شبکه یک

دعوت از مدیرعامل بازی سازان در برنامه کارستون شبکه یک

دعوت از مدیرعامل بازی سازان در برنامه کارستون شبکه یک

شاید در نگاه اول، جمله ی “با هر بودجه و سرمایه ای، کسب و کار خودتو راه اندازی کن” برای شما یک جمله تبلیغاتی یا یک شعار باشد؛ اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که چطور این کار، تنها با سرمایه فکر و ارائه خدمات متفاوت، امکان پذیر است.

دکتر حسین رضا سلطانی کارآفرین برتر و عضو کمیته تخصصی توسعه کسب و کار یونسکو در ایران، با حضور در برنامه تلویزیونی کارستون – شبکه یک سیما- به برخی از سوالات شما در زمینه راه اندازی یک کسب و کار ایمن و پرسود، پاسخ داده است. در این برنامه با اجرای کیاداوود اسفندیاری به بررسی عوامل موفقیت کارافرینان و برند های برتر پرداخته می شود و همچنین ظرفیت های همکاری آنان نیز در اختیار مخاطبان و متقاضیان قرار داده می شود.

مدیرعامل برند بازی سازان در این برنامه که هفتم تیر ماه 1400 پخش شد، به برخی از ظرفیت های همکاری میان بازی سازان با تولید کنندگان و متقاضیان عاملیت فروش اشاره کرد و از خدمات بازی سازان، مشاوره و آموزش تخصصی راه اندازی کسب و کار کودک را عنوان کرد.

وی در گفتگوی خود، صنعت تفریحات و کسب و کار کودک را یکی از زودبازده ترین صنعت ها بیان کرد و همچنین موفقیت این کسب و کار را برای کسانی که با هدف و آموزش صحیح بر این عرصه پا میگذارند تضمین کرد. بازی سازان به عنوان یکی از تخصصی ترین مجموعه های آموزش، مشاوره و راه اندازی کسب و کار کودک از صفر تا صد، در کنار شما خواهد بود.

دعوت از مدیرعامل بازی سازان در برنامه کارستون شبکه یک  : متقاضیان همکاری با تیم بازی سازان، تجهیز کننده مراکز بازی و شهربازی، در زمینه های تولید، فروش و و صادرات می توانند از طریق راه های ارتباطی مجموعه بازی سازان با ما در ارتباط باشند.
همچنین برای دریافت مشاوره تخصصی کسب و کار کودک، مشاهده محصولات و اطلاع از دیگر موارد می توانید با ما تماس بگیرید.
021-44288050
instagram.com/bazisazan.shop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.