فرم درخواست مشاوره

تجهیزات خانه بازی کودک و مهدکودک + وسایل خانه بازی

به وبسایت بازی سازان، مرکز خرید و فروش تجهیزات خانه بازی با کیفیت بالا خوش آمدید! چه صاحب مهدکودک باشید، یا اپراتور مرکز مراقبت از کودکان و یا والدینی که به دنبال ایجاد یک محیط بازی دلچسب در خانه هستند، ما اینجا هستیم تا شما را در دنیای تجهیزات خانه بازی همراهی کنیم. در بازی سازان، ما اهمیت ارائه وسایل بازی ایمن و جذاب برای کودکان را درک می کنیم. وسایلی که که تخیل آنها را تقویت کند و رشد همه جانبه آنها را ارتقا دهد. با ارائه طیف گسترده ای از تجهیزات خانه بازی که به دقت ساخته شده اند، ما همواره تلاش می کنیم تا شادی، هیجان و انگیزه را به فضاهای بازی کودکان بیاوریم. به ما بپیوندید تا سفری را آغاز کنیم و شگفتی‌های تجهیزات خانه بازی کودکان را کشف کنیم. در این صفحه خواهید خواند که بازی سازان چگونه می‌تواند به شما در ایجاد تجربه‌های بازی فوق‌العاده برای کودکان کمک کند.

خانه‌های بازی چیزی بیش از یک سازه ساده هستند  آن‌ها فضاهایی هستند که در آن تخیلات کودکان اوج می‌گیرد، دوستی‌ها شکل می‌گیرد و خاطرات ساخته می‌شود. در این راهنما، همه چیزهایی را که باید در مورد لوازم خانه بازی بدانید، از مزایا و ملاحظات آن گرفته تا طیف گسترده ای از گزینه های موجود، به شما آموزش خواهیم داد.

سرسره های بادی
وسایل شهربازی و خانه بازی

خرید تجهیزات خانه بازی از بازی سازان

نکات مهم درباره تجهیز خانه بازی کودک

بسیاری از افرادی که قصد دارند در حوزه تفریحات کودکان سرمایه گذاری کنند، یک سری سوالات مشترک از کارشناسان فروش دارند که در ادامه به تمامی این سوالات پاسخ می دهیم.

مجوز راه اندازی خانه بازی کودک را چگونه دریافت کنیم؟

راه اندازی پارک بازی کودک یا همان خانه بازی دردسرهای تأسیس مهد کودک را ندارد. صدور مجوز این کار بستگی به استان و شهر مورد نظر شما دارد. به‌ عنوان مثال، در شهر تهران سازمان صادر کننده مجوز تأسیس خانه بازی شهرداری است. ممکن است در شهرهای دیگر سازمان بهزیستی، اداره تربیت بدنی یا اداره اصناف باشد. تایید درخواست شما برای اخذ مجوز خانه بازی به استاندارد بودن فضا و کامل بودن مدارک متقاضی بستگی دارد. استاندارد بودن فضای به ملک مورد نظر به‌ عنوان مکان راه اندازی خانه بازی و تجهیزات و خرید وسایل خانه بازی بستگی دارد. که کارشناسان بازی سازان در تمامی این مراحل همراه شما هستند و شما عزیزان را راهنمایی می کنند. شما میتوانید برای کسب دقیق تر اطلاعات در این حوزه به مقاله مجوز خانه بازی کودک سر بزنید.

ارتباط با کارشناسان بازی سازان

مشاوره در خصوصا انتخاب لوکیشن و فضای مرکز بازی

خرید و یا اجاره فضای مناسب

ارائه عکس، فیلم و پلان فضا به بازی سازان

طراحی سه بعدی و جانمایی محصولات بر اساس بودجه شما و پیشنهادات بازی سازان

جلسه توجیهی و مشاوره توسعه ابعاد درآمدی

نهایی‌سازی محصولات منتخب

آغاز تولید و آماده سازی محصولات

بارگیری و ارسال تجهیزات خانه بازی

اعزام کارشناس فنی جهت نصب و راه‌اندازی محصولات

فیلم برداری و ساخت تیزر از خانه بازی
تجهیزات خانه بازی و نحوه دریافت مجوز

هزینه تأسیس و راه اندازی خانه بازی کودک چقدر است؟

با هر مبلغ سرمایه‌ای می‌توانید برای راه اندازی خانه بازی کودک اقدام کنید. در واقع این کسب و کار نیاز به سرمایه آن چنانی ندارد و با کمترین بودجه هم می‌توانید آن را راه اندازی کنید برای کسب اطلاعات درباره هزینه تاسیس خانه بازی به مقالات بازی سازان سر بزنید. سرمایه لازم برای تأسیس خانه بازی به دو بخش تقسیم می‌شود:

 • سرمایه مورد نیاز برای اجاره یا خرید فضای بازی

مبلغ مورد نیاز برای اجاره یا خرید ملک با توجه به اینکه واحد مد نظر شما چند متر باشد، از چه امکاناتی برخودار باشد، در کدام منطقه شهر قرار گرفته باشد و مواردی از این دست، متفاوت خواهد بود.

 • سرمایه مورد نیاز برای خرید وسایل خانه بازی و خانه کودک

در خصوص خرید تجهیزات خانه بازی، شما از همان ابتدا لازم نیست همه تجهیزات را خریداری کنید. می‌توانید بیزینس خود را با وسایل بازی اصلی و پرطرفداری مانند ترامپولین، تاپ، سرسره، تونل بازی و… شروع کنید . در این مورد می‌توانید از مشاوره رایگان همکاران ما در واحد فروش استفاده‌ کنید. کارشناسان ما با توجه به بودجه و متراژ فضای شما، بهترین تجهیزاتی که می‌توانید راه اندازی خانه بازی یا انتخاب وسایل مهد کودک انتخاب کنید را به شما معرفی خواهند کرد.

قیمت تجهیزات خانه بازی

بازگشت سرمایه و درآمدزایی خانه بازی کودک چگونه است؟

از دیگر سوالات شما عزیزان در مورد درامد خانه بازی است که باید به شما بگوییم که همه کسب و کارهای مرتبط با تفریح و سرگرمی کودکان از بیشترین پتانسیل درآمدزایی برخوردار هستند و راه اندازی خانه بازی هم از این قاعده مستثنی نیست. هرچند خانه بازی یک کسب و کار کوچک است، ولی اگر مکان مناسبی را برای آن انتخاب کرده باشید، تجهیزات خوبی با توجه به فضا تهیه کرده و از آموزش‌های تیم ما برای یادگیری نحوه استفاده از تجهیزات بازی استفاده کرده باشید، مطمئناً در کوتاه‌ترین زمان ممکن به درآمدزایی خواهید رسید .

البته ناگفته نماند که تبلیغات محلی، اختصاص تعرفه‌های مناسب، رعایت اصول بازاریابی و مشتری‌مداری، داشتن پرسنل حرفه‌ای، زیبایی و جذابیت محیط بازی و… همگی در میزان و سرعت رسیدن شما به مرحله سودآوری تأثیرگذار هستند .

خرید تجهیزات خانه بازی و زمان بازگشت سرمایه

ویژگی‌های مکان مناسب برای تأسیس خانه بازی

ملکی که برای راه اندازی خانه بازی کودک انتخاب می‌کنید باید موقعیت مکانی مناسب و قابلیت استفاده به ‌عنوان خانه بازی را داشته ‌باشد. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت شما در این حوزه، انتخاب مکان مناسب است. ویژگی‌های مکان مناسب برای تأسیس خانه بازی عبارتند از :

 1. از نظر موقعیت مکانی در محلی قرار داشته ‌باشد که پرتردد و شلوغ است، در معرض بیش از 90 درصد ساکنین محله قرارداد و دسترسی به آن آسان است.
 2. ارتفاع سقف ملک حداقل 2.5 باشد . با توجه به اینکه تجهیزات خانه بازی نیاز به فضای مناسبی دارند و ممکن است طول بعضی از آنها به ارتفاع 2 متر یا حتی بیشتر هم برسد، یکی از مهم‌ترین شرایط ملک مناسب برای راه اندازی خانه بازی، داشتن سقف بلند است . 
 3. کف مکان مورد نظر باد صاف و فاقد شیب یا هرگونه ناصافی باشد. این موضع برای نصب صحیح دستگاه‌ها و تجهیزات بازی و حفظ سلامتی کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است .
 4. حداقل متراژ فضای مناسب برای راه اندازی یک خانه بازی کوچک، 100 مترمربع است . فضای بین 100 تا 200 متر مناسب خانه بازی متوسط و فضای بیشتر از 200 مناسب برای پارک بازی کودک است .
 5. این مکان باید از ایمنی کافی در مقابل زلزله یا آتش سوزی برخوردار باشد. سیستم سرمایشی و گرایشی مناسبی داشته و از امکانات رفاهی اولیه نیز بهره‌مند باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه انتخاب بهتری داشته‌ باشید و مطمئن شوید که ملک مورد نظر شما استانداردهای کافی برای تبدیل شدن به خانه بازی را دارد، با همکاران ما در واحد فروش برای بازدید از محل هماهنگ کنید.


فضای مناسب خانه بازی کودک

   وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک 

برای تجهیز مهد کودک‌ ها به وسایل بازی یا خرید تجهیزات خانه بازی کودک تجهیزات و دستگاه‌های مختلفی وجود دارد، از جمله :

·   تاب و سرسره

·  الاکلنگ

·   استخر توپ

·  پارک بازی فومی

·   کلبه بازی

·  ترامپولین

·   سافت پلی

·  چرخ و فلک

·  کفپوش و دیوارپوش

·  چمن مصنوعی

·  ایرهاکی

·  هند اسپید

·  سرسره بادی

·  خانه مشاغل

·  پیست ماشین

·  فوتبال دستی

تنوع و تعداد تجهیزات خانه بازی و مهد کودک بیش از مواردی است که نام بردیم، ولی به طور کلی پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید وسایل مهد کودک یا راه‌اندازی یک خانه بازی حتماً لیست تجهیزات مهد کودک یا خانه بازی را از شرکت‌های ارائه کننده خدمات تجهیزات مهدکودک یا کارشناسان ما در بازی سازان دریافت کنید .

سافت پلی گراند

سافت پلی گراند یکی از جدیدترین تجهیزات خانه بازی کودک و مخصوص فضاهای سرپوشیده است. این فضا یک سازه فلزی با روکش فوم و چرم است که علاوه بر سرگرم کننده بودن از ایمن کافی هم برخوردار است. در واقع سافت پلی گراند یک فضای محصور است که داخل آن برای وسایل بازی و تفریحات متنوع کودکان به اندازه کافی فضا دارد.

پلی گراند

تاب و سرسره

تاب و سرسره کودک یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین وسایل خانه بازی کودک است. تاب و سرسره در انواع تکی، دو نفره، حفاظ‌دار و… توسط تیم بازی سازان طراحی و تولید می‌شود. برای انتخاب بهترین تاب و سرسره که با فضای شما متناسب باشد، حتماً از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

تاب و سرسره

سرسره بادی و قصر بادی

یکی از جذاب‌ترین وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک، سرسره بادی و قصر بادی است. وسایل بازی بادی به دلیلی ایمنی بالا و مناسب بودن برای انواع گروه‌های سنی از پرطرفدارترین تجهیزات خانه بازی محسوب می‌شوند .

قصربادی

ترامپولین و جامپینگ

تجهیزات بازی که مخصوص پریدن یا ورزش کردن هستند و می‌توانید در خانه کودک و شهربازی هم از آنها استفاده‌کنید، ترامپولین و جامپینگ هستند. ترامپولین و جامپینگ در انواع بدون حفاظ و حفاظ‌دار طراحی‌شده‌اند .

ترامپولین

لیست قیمت وسایل خانه بازی کودک

سرمایه گذاری در بخش خرید وسایل خانه بازی و مهد کودک و راه‌اندازی فضای بازی کودکان برای علاقه‌مندان به اشتغال‌زایی و ایجاد کسب و کارهای فرهنگی درآمدزا فرصت بسیار خوبی است. هزینه تجهیز خانه بازی و مهد کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از :

 • ابعاد و متراژ فضایی که به ‌عنوان خانه بازی در نظر گرفته ‌شده
 • تعداد و قیمت دستگاه‌های بازی (مانند تاب، سرسره، ترامپولین و … )
 • کیفیت و کلاس انجام کار
ليست قيمت وسايل خانه بازی

مزایای خرید وسایل خانه بازی و مهد کودک از بازی سازان  

بازی سازان به ‌عنوان کامل‌ترین و مجهزترین مرکز پخش تجهیزات مهد کودک و خانه بازی کودک و وسایل بازی، معتبرترین شرکت‌در حال حاضر می باشد که برای خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک آماده ارائه خدمات به شماست.

از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات بازی سازان می‌توانیم اشاره کنیم به:

✓ ارائه طرح توجیهی و بیزینس پلن

✓ ارائه مشاوره تخصصی رایگان به‌ صورت تلفنی یا حضوری درباره راه‌اندازی خانه بازی و خرید تجهیزات خانه کودک توسط کارشناسان مجرب

✓ ارائه طرح سه بُعدی محل بازی کودک یا خانه بازی متناسب با ابعاد و موقعیت مکانی شما

✓ ارائه استعلام قیمت وسایل مهد کودک یا خانه بازی براساس طرح تایید شده

✓ فروش وسایل مهد کودک با بهترین قیمت

✓ آموزش امور مدیریتی به کارفرمایان

✓ آموزش جذب و استخدام پرسنل

✓ آموزش جهت امور تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ

✓ بازدید از محل پروژه توسط کارشناسان بازی سازان در صورت درخواست

✓ ارسال سفارش مشتریان به اقصی ‌نقاط ایران

شرایط فروش وسایل خانه بازی و مهدکودک در مجموعه بازی سازان

مجموعه بازی سازان در راستای ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات تجهیزات خانه بازی و مهد کودک، در چارچوب شرایط و مراحلی که در ادامه توضیح می‌دهیم در خدمت شما عزیزان است:

✔ ارائه مشاوره تخصصی رایگان (تلفنی و حضوری)

در قدم اول، طی تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه بازی سازان مشتریان از مشاوره رایگان درباره ابعاد درآمدی و همچنین کلیه خدماتی که می‌توان در یک مجموعه خانه بازی و مهد کودک ارائه کرد و از آنها کسب درآمد نمود، بهره‌مند می‌شوند.

این موارد شامل معرفی کلیه خدماتی است که استفاده از آنها در کنار راه‌اندازی و تکمیل تجهیزات خانه بازی کودک می‌تواند برای شما درآمد مضاعف ایجاد کند؛ از جمله فروش بازی‌های کوچک فکری، فروش خوراکی های سالم مخصوص کودکان (آبمیوه، میوه، پاپ کورن و…)، کسب درآمد تجهیزات بازی که هزینه جداگانه دارند و مواردی از این دست. در موارد خاص که نیاز به توضیحات تکمیلی یا ارائه مشاوره‌های تخصصی‌تر باشد، این جلسات به ‌صورت حضوری برگزار می‌شوند.

مشاوره تاسیس خانه بازی

✔ ارائه طرح سه بُعدی فضای خانه بازی

در قدم بعدی، ابعاد و موقعیت فضایی که کارفرما برای جانمایی تجهیزات مهد کودک یا تجهیزات خانه بازی در نظر گرفته ‌است، در اختیار کارشناسان مجموعه ما قرار می‌گیرد تا طرح سه بُعدی اولیه فضا آماده شود. در این راستا، کارشناسان بازی سازان حتی برای انتخاب محل مناسب برای احداث خانه بازی یا جانمایی تجهیزات خانه بازی و مهد کودک نیز آماده ارائه مشاوره به شما هستند.

پس از آماده ‌شدن طرح سه بُعدی فضا، توضیحات لازم درباره نحوه تجهیز خانه بازی براساس طرح ارائه‌ شده، قیمت دستگاه‌ها یا وسایل بازی که می‌توان در فضا جانمایی و از آنها استفاده‌ کرد، تنوع وسایل و هر موضوع دیگری که دید بهتر و کامل‌تری در خصوص داشتن کامل‌ترین و بهینه‌ترین تجهیزات خانه بازی و مهد کودک به شما می‌دهد، ارائه می‌شود.

طراحی سه بعدی رایگان

✔ تایید طرح و انعقاد قرارداد

در صورت نهایی‌ شدن طرح ارائه ‌شده و قیمت، پیش‌ فاکتور یا فاکتور قطعی صادر شده و قرارداد فروش لوازم مهد کودک یا تجهیزات خانه بازی منعقد می‌شود. شرایط و نحوه پرداخت مبلغ قرارداد، براساس توافق صورت‌ گرفته بین طرفین مشخص می‌شود که در این مورد نیز می‌توانید در مرحله مشاوره رایگان با کارشناسان ما صحبت کنید.

✔ فرآیند آماده سازی و تولید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک

پس از مرحله عقد قرارداد، براساس طرح سه بُعدی مورد تایید کارفرما دستگاه‌ها و تجهیزاتی که در انبار موجود هستند، آماده تحویل می‌شوند و دستگاه‌ها یا وسایلی که باید تولید شوند، وارد فرایند ساخت و تولید می‌شوند. ساخت وسایل با توجه به نوع و تعداد آنها بین یک هفته تا یک ‌ماه طول می‌کشد.

✔ ارسال و تحویل تجهیزات مهد کودک و وسایل خانه بازی

پس از اینکه دستگاه‌ها و وسایل مهد کودک یا خانه بازی و در مجموع کلیه تجهیزات مربوط به یک سفارش آماده شد، تجهیزات به دو روش تحویل کارفرمایان محترم می‌شوند:

 1. تحویل در انبار بازی سازان

زمانی که تجهیزات آماده شدند، مشتری می‌تواند در محل انبار مجموعه ما آنها را از نزدیک ببیند، از سالم بودن تجهیزات اطمینان حاصل کرده و سپس آنها را تحویل بگیرد.

 1. ارسال از انبار بازی سازان

در صورت درخواست مشتری، مجموعه بازی سازان به ‌عنوان نماینده مشتری از دستگاه‌ها و تجهیزات خانه بازی آماده‌ شده عکس برای مشتری ارسال می‌کند و کلیه دستگاه‌ها به آدرس مورد نظر مشتری فرستاده می‌شوند.

ارسال وسایل خانه بازی از انبار

✔ نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها و تجهیزات

به طور تقریبی یک تا دو هفته پس از ارسال تجهیزات خانه بازی و مهد کودک، کارشناسان نصب مجموعه ما برای نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها اعزام می‌شوند. در این مرحله، ضمن نصب دستگاه‌ها، محصولاتی که نیاز به استاندارد لازم برای بهره‌برداری باشند نیز با همکاری مشتری برای دریافت تاییده یا مجوزهای لازم، توسط کارشناس و نصاب مجرب راه‌اندازی می‌شوند.

مشاوره جهت خرید تجهیزات خانه بازی

✔ ارائه خدمات پس از فروش

پس از اینکه دستگاه‌ها و تجهیزات خانه بازی و مهد کودک یا شهربازی‌ها نصب و به بهره‌برداری رسیدند، مشتریان همچنان می‌توانند از خدمات پس از فروش بازی سازان استفاده ‌کنند. خدماتی مانند:

 • آموزش نحوه استفاده از دستگاه‌ها به پرسنل مهد کودک یا خانه بازی (رایگان)
 • ارائه مشاوره و کمک در خصوص جذب نیرو و استخدام پرسنل خانه بازی یا شهربازی
 • عکاسی و فیلم‌برداری حرفه‌ای و تدوین‌ شده از فضا و تجهیزات خانه بازی و مهد کودک راه‌اندازی شده برای تبلیغات در فضای مجازی یا وبسایت مشتری و همچنین قرار دادن در بخش پروژه‌های بازی سازان.
خدمات پس از فروش بازی سازان

خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک از بازی سازان

اگر از علاقه‌مندان به سرمایه گذاری در بخش تفریحات کودکان هستید و قصد راه‌اندازی یک خانه بازی را دارید یا به‌ دنبال تجهیز مهد کودک خود به وسایل بازی و سرگرمی کودکان هستید، مجموعه بازی سازان به‌ عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین مرکز پخش تجهیزات مهد کودک در خدمت شماست .

مشاورین بازی سازان به‌ صورت 24 ساعته و کاملاً رایگان آماده پاسخگویی به سؤالات شما درباره تجهیز خانه بازی کودک، خرید تجهیزات خانه بازی، استخدام یا جذب پرسنل خانه بازی یا خرید تجهیزات مهد کودک عمده هستند.

فقط کافی‌ست همین حالا و از طریق شماره تماس 44288050-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

مجموعه ما را در تمامی شبکه ای اجتماعی دنبال کنید