تجهیزات خانه بازی و مهد کودک

کودکان امروزی اغلب ساعات روز خود را در آپارتمان‌های کوچک و بسته سپری می‌کنند و از مهم‌ترین نیاز خود برای بازی‌ کردن و استفاده از فضا و تجهیزات خانه بازی و مهدکودک است، حضور در جمع کودکان هم‌ سن و سال تا حدودی محروم هستند. اما ایجاد فضاهای شاد و مفرحی مانند شهربازی یا خانه بازی تا حد زیادی می‌تواند این خلأ را جبران کند و برای سرمایه گذاران در امر تربیت و رشد کودک، فرصت بسیار مناسبی را برای ایجاد درآمد و اشتغال زایی فراهم کند. در این راستا، مجموعه بازی سازان اقدام به ارائه خدمات فروش تجهیزات خانه بازی و مهد کودک کرده ‌است.

اهمیت خانه بازی و مهد کودک برای کودکان

کودکان نسل جدید به ‌واسطه آپارتمان ‌نشینی، مشغله والدین و کمبود فضاهای تفریحی نزدیک خانه اغلب روزهای هفته را در منزل سپری می‌کنند. در حالی‌ که بازی ‌کردن، فعال بودن و حضور در جمع هم‌ سن و سالان بخش مهمی از روند تربیت کودکان مخصوصاً در سنین 2 تا 7 سال را تشکیل می‌دهد. راه‌اندازی فضاهایی مانند خانه بازی و مهد کودک از این جهت اهمیت دارد که:

 • دسترسی آسان کودکان به انواع تجهیزات خانه بازی و مهد کودک (استخر توپ، تاب، سرسره، استخر شن، ترامپولین، اسباب بازی‌های الکترونیکی و مدرن) در نزدیک‌ترین محل به خانه
 • فراهم ‌کردن شرایط بازی برای کودکان در محله‌هایی که به شهربازی دسترسی ندارند
 • دسترسی آسان کودکان به انواع وسایل بازی حتی در مهد کودک
 • تأمین کردن نیاز کودکان به بازی و حضور در جمع هم سالان

فرم درخواست مشاوره

چهار مزیت تاسیس خانه بازی با بازی سازان

کسب و کار خود را حرفه‌ای راه اندازی کنید

مشاوره و آموزش رایگان

بازگشت سرمایه سریع

سرعت اجرایی بالا

خرید از مجموعه مطمئن و با سابقه

برج میلاد در تهران

برخی مراکز بازی تجهیز شده در استان تهران

تماس با کارشناسان بازی سازان و دریافت مشاوره رایگان

مراحل تجهیز خانه بازی

قدم به قدم با بازی سازان

ارتباط با کارشناسان بازی سازان

مشاوره در خصوصا انتخاب لوکیشن و فضای مرکز بازی

خرید و یا اجاره فضای مناسب

ارائه عکس، فیلم و پلان فضا به بازی سازان

طراحی سه بعدی و جانمایی محصولات بر اساس بودجه شما و پیشنهادات بازی سازان

جلسه توجیهی و مشاوره توسعه ابعاد درآمدی

نهایی‌سازی محصولات منتخب

آغاز تولید و آماده سازی محصولات

بارگیری و ارسال تجهیزات خانه بازی

اعزام کارشناس فنی جهت نصب و راه‌اندازی محصولات

فیلم برداری و ساخت تیزر از خانه بازی

دریافت کاتالوگ محصولات

مزایای راه‌اندازی خانه بازی و مهد کودک در محله‌ها

راه‌اندازی خانه بازی یا تجهیز مهد کودک‌ها به تجهیزات خانه بازی کودکان چندین مزیت مهم دارد:

 • دسترسی آسان والدین شاغل به خانه بازی در محله‌های نزدیک به خانه
 • تأمین سرگرمی و تفریح کودکان در محیطی سالم و امن با کمترین هزینه
 • فرصت بسیار عالی برای سرمایه گذاری فعالان حوزه کودک
 • اشتغال‌زایی برای جوانان و مربیان کودک

انواع تجهیزات خانه بازی و مهد کودک 

برای تجهیز مهد کودک‌ها به وسایل بازی یا خرید تجهیزات خانه بازی کودک تجهیزات و دستگاه‌های مختلفی وجود دارد، از جمله:

·         تاب و سرسره

·         الاکلنگ

·         میز و نیمکت چوبی

·         استخر توپ

·         پارک بازی فومی

·         بیبی رمپ

·         کلبه بازی

·         ترامپولین

·         دستگاه ورزشی پارکی

·         سافت پلی

·         چرخ و فلک

·         و…

تنوع و تعداد تجهیزات خانه بازی و مهد کودک بیش از مواردی است که نام بردیم، ولی به طور کلی پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید وسایل مهد کودک یا راه‌اندازی یک خانه بازی حتماً لیست تجهیزات مهد کودک یا خانه بازی را از شرکت‌های ارائه کننده خدمات تجهیزات مهدکودک یا کارشناسان ما در بازی سازان دریافت کنید.

هزینه تجهیز خانه بازی و مهد کودک چقدر است؟

سرمایه گذاری در بخش خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک و راه‌اندازی فضای بازی کودکان برای علاقه‌مندان به اشتغال‌زایی و ایجاد کسب و کارهای فرهنگی درآمدزا فرصت بسیار خوبی است. هزینه تجهیز خانه بازی و مهد کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

 • ابعاد و متراژ فضایی که به ‌عنوان خانه بازی در نظر گرفته ‌شده
 • تعداد و قیمت دستگاه‌های بازی (مانند تاب، سرسره، ترامپولین و…)
 • کیفیت و کلاس انجام کار

مزایای خرید وسایل مهدکودک و خانه بازی از بازی سازان  

بازی سازان به ‌عنوان کامل‌ترین و مجهزترین مرکز پخش تجهیزات مهد کودک و خانه بازی کودک و وسایل بازی، معتبرترین شرکت‌در حال حاضر می باشد که برای خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک آماده ارائه خدمات به شماست.

از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات بازی سازان می‌توانیم اشاره کنیم به:

✓ ارائه طرح توجیهی و بیزینس پلن                                                      
✓ ارائه مشاوره تخصصی رایگان به‌ صورت تلفنی یا حضوری درباره راه‌اندازی خانه بازی و خرید تجهیزات خانه کودک توسط کارشناسان مجرب

✓ ارائه طرح سه بُعدی محل بازی کودک یا خانه بازی متناسب با ابعاد و موقعیت مکانی شما

✓ ارائه استعلام قیمت وسایل مهد کودک یا خانه بازی براساس طرح تایید شده

✓ فروش وسایل مهد کودک با بهترین قیمت

✓ آموزش امور مدیریتی به کارفرمایان

✓ آموزش جذب و استخدام پرسنل

✓ آموزش جهت امور تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ

✓ بازدید از محل پروژه توسط کارشناسان بازی سازان در صورت درخواست

✓ ارسال سفارش مشتریان به اقصی ‌نقاط ایران

شرایط فروش وسایل خانه بازی و مهدکودک در مجموعه بازی سازان

مجموعه بازی سازان در راستای ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات تجهیزات خانه بازی و مهد کودک، در چارچوب شرایط و مراحلی که در ادامه توضیح می‌دهیم در خدمت شما عزیزان است:

✔ ارائه مشاوره تخصصی رایگان (تلفنی و حضوری)

در قدم اول، طی تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه بازی سازان مشتریان از مشاوره رایگان درباره ابعاد درآمدی و همچنین کلیه خدماتی که می‌توان در یک مجموعه خانه بازی و مهد کودک ارائه کرد و از آنها کسب درآمد نمود، بهره‌مند می‌شوند.

این موارد شامل معرفی کلیه خدماتی است که استفاده از آنها در کنار راه‌اندازی و تکمیل تجهیزات خانه بازی کودک می‌تواند برای شما درآمد مضاعف ایجاد کند؛ از جمله فروش بازی‌های کوچک فکری، فروش خوراکی های سالم مخصوص کودکان (آبمیوه، میوه، پاپ کورن و…)، کسب درآمد تجهیزات بازی که هزینه جداگانه دارند و مواردی از این دست. در موارد خاص که نیاز به توضیحات تکمیلی یا ارائه مشاوره‌های تخصصی‌تر باشد، این جلسات به ‌صورت حضوری برگزار می‌شوند.

✔ ارائه طرح سه بُعدی فضای خانه بازی

در قدم بعدی، ابعاد و موقعیت فضایی که کارفرما برای جانمایی تجهیزات مهد کودک یا تجهیزات خانه بازی در نظر گرفته ‌است، در اختیار کارشناسان مجموعه ما قرار می‌گیرد تا طرح سه بُعدی اولیه فضا آماده شود. در این راستا، کارشناسان بازی سازان حتی برای انتخاب محل مناسب برای احداث خانه بازی یا جانمایی تجهیزات خانه بازی و مهد کودک نیز آماده ارائه مشاوره به شما هستند.

پس از آماده ‌شدن طرح سه بُعدی فضا، توضیحات لازم درباره نحوه تجهیز خانه بازی براساس طرح ارائه‌ شده، قیمت دستگاه‌ها یا وسایل بازی که می‌توان در فضا جانمایی و از آنها استفاده‌ کرد، تنوع وسایل و هر موضوع دیگری که دید بهتر و کامل‌تری در خصوص داشتن کامل‌ترین و بهینه‌ترین تجهیزات خانه بازی و مهد کودک به شما می‌دهد، ارائه می‌شود.

✔ تایید طرح و انعقاد قرارداد

در صورت نهایی‌ شدن طرح ارائه ‌شده و قیمت، پیش‌ فاکتور یا فاکتور قطعی صادر شده و قرارداد فروش لوازم مهد کودک یا تجهیزات خانه بازی منعقد می‌شود. شرایط و نحوه پرداخت مبلغ قرارداد، براساس توافق صورت‌ گرفته بین طرفین مشخص می‌شود که در این مورد نیز می‌توانید در مرحله مشاوره رایگان با کارشناسان ما صحبت کنید.

✔ فرآیند آماده سازی و تولید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک

پس از مرحله عقد قرارداد، براساس طرح سه بُعدی مورد تایید کارفرما دستگاه‌ها و تجهیزاتی که در انبار موجود هستند، آماده تحویل می‌شوند و دستگاه‌ها یا وسایلی که باید تولید شوند، وارد فرایند ساخت و تولید می‌شوند. ساخت وسایل با توجه به نوع و تعداد آنها بین یک هفته تا یک ‌ماه طول می‌کشد.

✔ ارسال و تحویل تجهیزات مهد کودک و وسایل خانه بازی

پس از اینکه دستگاه‌ها و وسایل مهد کودک یا خانه بازی و در مجموع کلیه تجهیزات مربوط به یک سفارش آماده شد، تجهیزات به دو روش تحویل کارفرمایان محترم می‌شوند:

 1. تحویل در انبار بازی سازان

زمانی که تجهیزات آماده شدند، مشتری می‌تواند در محل انبار مجموعه ما آنها را از نزدیک ببیند، از سالم بودن تجهیزات اطمینان حاصل کرده و سپس آنها را تحویل بگیرد.

 1. ارسال از انبار بازی ساران

در صورت درخواست مشتری، مجموعه بازی سازان به ‌عنوان نماینده مشتری از دستگاه‌ها و تجهیزات خانه بازی آماده‌ شده عکس برای مشتری ارسال می‌کند و کلیه دستگاه‌ها به آدرس مورد نظر مشتری فرستاده می‌شوند.

✔ نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها و تجهیزات

به طور تقریبی یک تا دو هفته پس از ارسال تجهیزات خانه بازی و مهد کودک، کارشناسان نصب مجموعه ما برای نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها اعزام می‌شوند. در این مرحله، ضمن نصب دستگاه‌ها، محصولاتی که نیاز به استاندارد لازم برای بهره‌برداری باشند نیز با همکاری مشتری برای دریافت تاییده یا مجوزهای لازم، توسط کارشناس و نصاب مجرب راه‌اندازی می‌شوند.

✔ ارائه خدمات پس از فروش

پس از اینکه دستگاه‌ها و تجهیزات خانه بازی و مهد کودک یا شهربازی‌ها نصب و به بهره‌برداری رسیدند، مشتریان همچنان می‌توانند از خدمات پس از فروش بازی سازان استفاده ‌کنند. خدماتی مانند:

 • آموزش نحوه استفاده از دستگاه‌ها به پرسنل مهد کودک یا خانه بازی (رایگان)
 • ارائه مشاوره و کمک در خصوص جذب نیرو و استخدام پرسنل خانه بازی یا شهربازی
 • عکاسی و فیلم‌برداری حرفه‌ای و تدوین‌ شده از فضا و تجهیزات خانه بازی و مهد کودک راه‌اندازی شده برای تبلیغات در فضای مجازی یا وبسایت مشتری و همچنین قرار دادن در بخش پروژه‌های بازی سازان.

خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک از بازی سازان

اگر از علاقه‌مندان به سرمایه گذاری در بخش تفریحات کودکان هستید و قصد راه‌اندازی یک خانه بازی را دارید یا به‌ دنبال تجهیز مهد کودک خود به وسایل بازی و سرگرمی کودکان هستید، مجموعه بازی سازان به‌ عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین مرکز پخش تجهیزات مهد کودک در خدمت شماست.

مشاورین ما به‌ صورت 24 ساعته و کاملاً رایگان آماده پاسخگویی به سؤالات شما درباره تجهیز خانه بازی کودک، خرید تجهیزات مهد کودک و خانه بازی، استخدام یا جذب پرسنل خانه بازی یا خرید تجهیزات مهد کودک عمده هستند. فقط کافی‌ست همین حالا و از طریق شماره تماس 44288050-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید.