درباره بازی سازان

مجموعه بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک برای منازل، باغ ها و ویلاها، پارک ها، مراکز بازی و شهربازی ها می باشد. شما می توانید پس از مطالعه اطلاعات محصولات، خرید خود را بصورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین انجام داده و یا برای کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی محصولات با ما تماس بگیرید.

 

تیم پشتیبانی و مشاوره بازی سازان ۲۴ ساعته به صورت حضوری و آنلاین آماده ی خدمت رسانی هستند. کارشناسان ما از صفر تا صد فرآیند خرید شما در کنارتان خواهند بود تا تجربه ای لذت بخش از ارتباط با بازی سازان داشته باشید.

مدیرعامل بازی سازان حسین رضا سلطانی، عضو کمیته تخصصی توسعه کسب و کار کمیسیون ملی یونسکو در ایران و همچنین مشاور توسعه کسب و کار کودک و صنعت تفریحات

مصاحبه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مدیرعامل بازی سازان

درباره بازی سازان : روایت بازی‌سازان چیست؟

بازی سازان پاسخ به یک نیاز در بازار است. نیاز به کودکان شاد و نیاز به کسب و کارهایی برای خلق لحظات شاد برای کودکان ادغام شده‌اند تا مجموعه بازی‌سازان خلق شود. مجموعه ما با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تجهیز مهدهای کودک، مراکز بازی و شهربازی‌ها و همچنین مشاوره جهت راه‌اندازی کسب و کار کودک در کنار شما بوده و هست تا فضایی مناسب برای کودکان خلق کنید که پر از رنگ و لعاب، جذاب و مدرن باشد و برای کودکانی که سرمایه‌های آینده هستند، لحظاتی زیبا خلق کنید.

تنوعی مثال‌زدنی از محصولات و خدمات: خدمات ما بسیار فراتر از سایر مراکز مشابه است. ما با ارائه خدمات متنوعی نظیر آموزش صفر تا صد راه اندازی کسب و کارهای تخصصی کودک، آموزش مدیران مراکز کودک در جهت مدیریت بهینه این مراکز، مشاوره در زمینه نحوه استخدام و آموزش باشگاه مشتریان، مشاوره در زمینه ابعاد درآمدی و خدماتی مراکز کودک، فروش آنلاین و بدون واسطه محصولات و پاسخگویی سریع از طریق راهکارهای ارتباطی متعدد در کنار مشتریان خود هستیم و این موارد تنها بخشی از خدمات خاص بازی سازان است.

درباره بازی سازان : تفاوت‌هایی که لمس خواهید کرد چه هستند؟

بازی سازان فقط یک فروشگاه ساده تجهیزات بازی نیست، بلکه خدمات و محصولات ارائه شده در راستای کمک صادقانه و درست به مخاطب است. این تفاوت را در مرحله اول با مشاهده محصولات و خدمات متنوع ما برای رده‌های سنی مختلف احساس خواهید کرد. همچنین نحوه تعامل و پاسخگویی سریع سبب خرسندی بیشتر شما از خدمات ما خواهد شد. بازی سازان با رعایت اصل مشتری مداری و انصاف، ارائه محصولات با قیمت‌های شفاف، تجهیز فروشگاه‌های کودک، مهدکودک‌ها، خانه‌های بازی، فضای سبز، پارک‌ها و شهربازی‌ها و در کنار این موارد فروش مستقیم تجهیزات بازی برای منازل، باغ‌ها و ویلاها باعث می‌شود که لبخند رضایت بر لبان شما نقش ببندد.

مزایای بازی سازان برای مشتریان

با بهره‌گیری از خدمات و محصولات مجموعه متنوع بازی سازان از مزایای بی‌شماری چون انتقال صحیح دانش و اطلاعات، ایجاد امنیت ذهنی جهت سرمایه‌گذاری، ارائه مشاوره صحیح بدون چشم‌داشت به فروش محصول، برگزاری ایونت‌ها و تخفیف‌های متعدد برای محصولات پرفروش، فروش بدون واسطه، قیمت‌گذاری به سود مشتریان و بسیاری از مزایای دیگر خواهید شد.

اهداف بلند مدت بازی سازان

هدف اصلی ما در بازی سازان آموزش صحیح، کمک به رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان از طریق ایجاد محیط امن برای بازی و یادگیری آنها بوده است و در راه رسیدن به این هدف از روش‌های نوین و تجهیزات به روز استفاده کرده‌ایم که سبب خرسندی مشتریان زیادی تا به این لحظه بوده است.

ما همواره به دنبال جلب اعتماد مشتریان پیش از خرید و کسب رضایت آنها پس از خرید بوده‌ایم و به لطف خداوند تا کنون از پس این وظیفه سنگین به درستی برآییم.

مجموعه بازی‌سازان با دنبال‌کردن اهداف معنوی در پس خدمات خود و همچنین بهره گیری از دانش روز و تجربه متخصصان حوزه کسب و کار کودک خدماتی متمایز را به مشتریان خود ارائه می‌کند. این تلاش و توسعه مجموعه بازی سازان در همین جا متوقف نشده است و همواره در تلاش هستیم تا با داشتن نگاهی آموزش محور، روانشناسانه و مطابق با استانداردهای روز دنیا، خدمات خود را گسترش دهیم.

  1. آموزش و ترین کردن پرسنل شما
  2. آموزش و تدوین اصول مدیریتی با شیوه های روز دنیا
  3. آموزش و راه اندازی CRM
  4. مشاوره جهت استخدام پرسنل
  5. مشاوره تبلیغاتی
  6. مشاوره جهت انتخاب لوکیشن
  7. مشاوره بیزینسی جهت توسعه درآمد
  8. ارائه طرح های توجیهی(Bussiness plan)

در جستجوی ارتباطی صادقانه هستید؟ ما گوش شنوا داریم!

همراهی شما در این راه، همواره سبب دلگرمی مدیریت و کارکنان مجموعه بازی سازان بوده است و نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما را با گوش دل می‌شنویم تا به آنچه مطلوب و مدنظر شما عزیزان است نزدیک‌تر شویم و با رفع ایرادات خود گام‌های محکمتری در جهت رفع نیازهای موجود در بازار برداریم.

جوایز مجموعه بازی سازان
گواهینامه بازی سازان
گواهینامه بازی سازان