درباره بازی سازان

شرکت بازی سازان در دو دهه پیش، با مدیریت آقای دکتر حسین رضا سلطانی، عضو کمیته تخصصی توسعه کسب و کار کمیسیون ملی یونسکو در ایران و همچنین مشاور توسعه کسب و کار کودک و صنعت تفریحات، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. هدف ما تغییر، تحول و توسعه کسب و کارهای صنعت بازی و تفریحات کودکان است.

ما هر سال با تلاش و پشتکار بسیار، همگام با استانداردهای روز دنیا گام برداشتیم و طی این سال‌ها توانستیم نقش مهمی در تجهیز و راه اندازی مراکز تفریح و بازی کودکان و تولید و صادرات انواع محصولات مهد و مراکز بازی کودک، پارک، خانه بازی و شهربازی ایفا کنیم.

در این مسیر همواره تلاش کرده‌ایم که بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم

تیم بزرگ شرکت بازی سازان
مدیران مجموعه بازی سازان

در کنار این ارزش آفرینی مستمر، توانستیم با تمرکز بر نوآوری و خلاقیت، سیمای بازی سازان را همان طور که از نامش پیداست تا اندازه چشمگیری تغییر دهیم و با اجرای پروژه‌های متعدد با بالاترین استانداردهای کیفی و بهترین تجهیزات خانه بازی و شهربازی، سطح توقع مشتریان از راه اندازی و تجهیز فضای بازی کودکان را به سوی حرفه‌ای و ارزش آفرین بودن در کنار امنیت، کارایی و زیبایی شناسی افزایش دهیم.

سوالات متداول

ما چگونه به راه اندازی و توسعه کسب و کار شما کمک می‌کنیم؟

فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه تولید تجهیزات بازی ایمن و متنوع بود، اما در ادامه با توجه به خلأ‌های موجود در فضای صنعت تفریحات و سرگرمی کودکان در ایران، اقدام به ارائه مشاوره تخصصی در زمینه راه اندازی و تجهیز خانه بازی کودکان، راه اندازی و تجهیز شهربازی، مشاوره و آموزش پرسنل مجموعه‌های بازی، مشاوره افزایش درآمد در حوزه تفریحات کودکان، مشاوره انتخاب منطقه، تبلیغات و استخدام پرسنل، تجهیز فضای بازی پارک، فروش وسایل بازی و ورزشی پارکی و مبلمان شهری نمودیم و به واسطه آنها توانستیم خدمات 360 درجه‌ای را به مشتریان عزیز خود ارائه کنیم.

ما فعالیت خود را در ایران آغاز کردیم و صدها پروژه موفق در اقصی‌نقاط کشور داریم. اما دیری نگذشت که به دلیل شناخت عمیق و اصولی استانداردهای روز دنیا در خصوص این صنعت، توانستیم توجه مخاطبین خارج از ایران را هم به خود معطوف کنیم و برای هموار کردن مسیر موفقیت سایر کسب و کارها، عازم عراق، افغانستان، ترکمنستان و چندین کشور دیگر شدیم. ما تاکنون بیش 12000 مرکز بازی و تفریح کودکان را تجهیز کرده و خدمات و تولیدات خود را به بیش از 15 کشور دنیا ارائه کرده‌ایم.

خانه بازی دیزنی لند تهران، شهربازی قلعه سحرآمیز، خانه بازی سرزمین بازی، شهر مشاغل لی لی پوت، خانه بازی بابانوئل و خانه بازی فلورانس کیدو تبریز، خانه بازی تیراژه، خانه بازی سرزمین رؤیاهای قائم‌ شهر، گیم سنتر ژوراسیک پارک، فضا بازی روباز مشهد، دهکده بازی اصفهان و مجتمع گردشگری معنوی آمل تعدادی از پروژه‌های داخلی ما هستند. خانه بازی ارشیا و مجموعه فودکورت های فودفورت عراق نمونه هایی از صدها پروژه خارجی موفق این شررکت است.

ما به عنوان یکی از سردمداران صنعت تفریحات و سرگرمی کودکان در ایران شناخته می‌شویم و همواره تلاش کرده‌ایم با ارائه خدمات باکیفیت و منطبق با استانداردهای روز دنیا، تجهیزاتی ایمنی و استاندارد تولید کنیم. در این مسیر موفق به کسب گواهینامه‌های معتبری مانند استاندارد ملی ایران، CE اروپا و ISO9001 شده‌ایم، و همچنان به دنبال ارتقا کیفیت و ارائه سطح جدید و پیشرفته‌تری از خدمات و محصولات در صنعت بازی کودکان هستیم.

گواهی ایزو بازی سازان
گواهی ce بازی سازان

فروش و صادرات تجهیزات خانه بازی و شهربازی در بیش از 15 کشور دنیا