نمونه کارها

اجرای تاب و سرسره پارکی در ویلا

تاب و سرسره پارکی در ویلای لواسان

هیچ چیز به اندازه گذراندن تعطیلات و آخر هفته در ویلای شخصی لذت بخش نیست؛ مخصوصا زمانی که در کنار همسر و فرزندانتان هستید و خوشحالی آن‌ها را می‌بینید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.

با وجود این که طبیعت و فضای باز برای بچه‌ها هیجان انگیز است و حس اکتشاف و کنجکاوی آن‌ها را فعال می‌کند اما پس از گذشت مدتی خسته کننده می‌شود. بچه‌ها دوست دارند با اسباب بازی و وسایل بازی پارکی مشغول بازی شوند و از بالا و پایین پریدن در تاب و سرسره و الاکلنگ لذت ببرند. اگر شما هم ویلا و خانه حیاط دار دارید خوب می‌دانید که منظور ما از بی حوصلگی بچه‌ها پس از زمان مشخص چیست و حتما اطلاع دارید که وقتی به خارج از شهر رفته‌اید، امکان بردن بچه‌ها به پارک تقریبا وجود ندارد.

در همین راستا ما برای فضای خالی شما در ویلا و حیاط برنامه جذاب و لذت بخشی داریم؛ که یک نمونه از چندین پروژه اجرا شده را برای شما به نمایش گذاشته‌ایم. این سازه پلی اتیلنی در ویلایی که یک فضای باز بزرگ دارد اجرا شده و همه بچه‌هایی که به این محل سر می‌زنند را هیجان زده می‌کند. همان طور که می‌بینید نصب سازه شامل گذاشتن کفپوش، نصب پایه‌ها و در آخر سرهم کردن سرسره‌ها می‌شود و بیش از یک روز طول نخواهد کشید.

پروژه‌ای که در ویلا اجرا کرده‌ایم با مد نظر قرار دادن ابعاد، آب و هوا و نیاز خانواده بوده است. از آن جایی که در این منطقه بارش باران و برف وجود داشته و آفتاب نیز مستقیما می‌تابد بهترین گزینه برای آن سازه پلی اتیلنی است که در برابر اکثر آسیب‌های محیطی مثل تابش آفتاب و بارش باران مقاوم است.

اگر شما نیز علاقه مند به پر کردن فضای ویلا خود هستید؛ می‌توانید همین حالا با کارشناسان بازی سازان  تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم در مورد گزینه‌های مناسب شما را در اختیارتان قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.