نمونه کارها

اجرای سافت پلی گراند استاندارد در شهربازی ژوپیتر

پلی گراند شهربازی ژوپیتر مجتمع کوروش

اجرای سافت پلی گراند استاندارد در شهربازی ژوپیتر


شهربازی بزرگ ژوپیتر یکی از معروف ترین شهربازی های سرپوشیده تهران، در مجتمع تجاری کوروش واقع در اتوبان شهید ستاری قرار دارد. این مرکز با 9500 متر زیر بنا، یکی از شلوغ ترین مراکز تجاری غرب تهران به حساب می آید. شهربازی سرپوشیده ژوپیتر در طبقه دوم کوروش مال، با بیش از 100 دستگاه بازی متنوع میزبان کودکان و بزرگسالان است. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.
در شهربازی های بزرگی مانند ژوپیتر، با توجه به حجم بالای مخاطبان، برخی از محصولات بازی مانند سافت پلی گراند ها، ترامپولین ها و… بعد از مدتی نیاز به تعویض، نوسازی یا بازسازی دارند تا بتوانند مانند قبل خدمت رسانی کنند. سازه استخر توپ شهربازی ژوپیتر که با دیواره های سافت پلی گراند طراحی شده بود، به دلیل گذشت زمان و طراحی قدیمی، نیاز به بازسازی داشت که طی مذاکراتی که بین تیم بازی سازان و مدیران شهربازی ژوپیتر صورت گرفت، این طراحی دوباره به بازی سازان سپرده شد.
نصب و راه اندازی کامل این استخر توپ جدید، توسط تیم نصب بازی سازان در یک روز کاری انجام شد. سازه سافت پلی گراند بازی سازان بدون نیاز به بست کمربندی و با بهترین متریال چرم و فوم موجود در بازار ساخته می شود. دیواره ها در نمونه ی تولیدی ما بصورت پازلی در کنار یکدیگر چفت شده و با توجه به استاندارد ملی ایران، هیچ خطری برای کودکان نخواهد داشت.
اجرای سافت پلی گراند استاندارد در شهربازی ژوپیتر: جهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره برای تجهیز فضای بازی یا مرکز بازی خود می توانید با بازی سازان در ارتباط باشید:
021-44288050

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.