02144288050
مشاوره تلفنی

5 نکته مهم برای تقویت سایت شهربازی شما

یک سایت جالب برای شهربازی شما احتمالا باعث افزایش بازدید کنندگان پارک می شود. افراد زیادی ترجیح می دهند پیش از انتخاب و تصمیم گیری، یک تحقیق کامل اینترنتی انجام دهند. بنابراین داشتن یک وبگاه آموزنده و جذاب برای جلب توجه مشتریان ضروری است. در ادامه به بیان 5 نکته مهم برای تقویت سایت شهربازی شما می پردازیم.

 

جهت کسب مشاوره در خصوص وسایل شهربازی و راه اندازی آن می توانید با شماره  44288050-021 تماس بگیرید.

 


1 : اجازه دهید بازدیدکنندگان شما بدانند چرا باید از پارکتان دیدن کنند

بخشی را در وب سایت خود همچون «اطلاعات مفید» یا «چرا شما باید برای گردش به اینجا بیایید» قرار دهید. تمام جزئیات اختصاصی شهربازی خود را در آن بخش ذکر کنید. جزئیات مهم مربوط به معماری تمام موضوعات را در کنار غذای پیشنهادیتان، بیان کنید. حتی اگر تجهیزات سواری مهیج یا یک نمایش جادویی را به بازدیدکنندگان خود پیشنهاد می دهید، به آنها بگویید که چرا پارک شما چنین مقصد شگفت انگیزی است. اگر یک نمایش خاص توسط هنرمندان بین المللی اجرا می شود، آن را ذکر کنید. بسته های مربوط به خرید بلیت برای خانواده، مدرسه و بسته های دیگر را به گونه ای برجسته کنید که بازدیدکنندگان شما احساس کنند بهترین خرید را انجام می دهند.

2 : اطلاعاتی واضح و دقیق درباره برنامه ریزی یک بازدید بدهید  

شما باید اطلاعات روشن و دقیقی درباره چشم انداز برنامه ریزی یک بازدید ارائه دهید. نقشه ساده ای از پارک را در وب سایت خود قرار دهید. زمان باز و بسته شدن پارک باید در وب سایت قرار گیرد. پیشنهادات تابستانی و زمستانی خود را به همراه جزئیات قیمتی آن به وضوح بیان کنید. بخش جداگانه ای را برای بازدیدهای مدارس درنظر بگیرید و تمام اطلاعات ضروری مربوط به متصدیان تورها را آماده کنید. دیگر سوالات رایج پرسیده شده و جواب داده شده همچون اشیای مفقود و پیدا شده، استراحتگاه ها، اتاق های مخصوص مراقبت از کودکان، قفسه های قفل دار، مکان های مخصوص استعمال دخانیات و تجهیزاتی برای بازدیدکنندگان معلول و دارای مشکلات جسمانی باید در سایت در دسترس باشد. همچنین ارائه دستورالعمل های ایمنی درباره تجهیزات سواری و نمایش آنها در وب سایت برای بازدید کنندگان، ایده خوبی است.


 

مطلب پیشنهادی :راهنمای تجهیز وسایل شهربازی [همراه با لیست قیمت]

 


3 : از عکس ها، ویدئوها و مقاله ها برای افزایش جذابیت سایت استفاده کنید

بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا عکس ها، خاطرات شاد و ویدئوهای خود را با شما به اشتراک بگذارند. این کار احتمالا باعث قوی شدن ارتباطات بازدید کنندگان وب سایت شما شده و گفتگوی آنها با یکدیگر، باعث افزایش بازدیدکنندگان وب سایت می شود. قراردادن عکس ها، ویدئوها و مقاله هایی درباره جذابیت های مختلف پارک در سایت احتمالا باعث افزایش جذابیت آن برای بازدیدکنندگان می شود. از پیشنهادات، عکس ها و فیلمهای بازدیدکنندگان خود استفاده کنید تا ایده های جدید را جذب کنید. از بازدیدکنندگان خود بخواهید تا مقاله هایی را برای سایت شما نوشته و آنها را زیر بخش «داستان های مهیج» قرار دهند. همچنین می توانید از خط مشی رسانه های اجتماعی برای ترغیب بیشتر بازدید کنندگان استفاده کنید.

4 : توضیحی اجمالی از جاذبه های پیش رو ارائه دهید

یک راهکار دیگر جذاب کردن وبگاه شهربازی برای بازدیدکنندگان، ارائه یک توضیح اجمالی از جاذبه هایی است که در آینده به نمایش گذاشته می شود. شما می توانید برای جلب توجه بازدیدکنندگانتان، توضیح کوتاه و جذابی از تجهیزات سواری جدید و یا برنامه های نمایشی ارایه دهید.  ارایه اطلاعاتی به بازدیدکنندگان درباره جاذبه هایی که در آینده به نمایش درمی آید احتمالا باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتر در روز آغاز به کار یک وسیله تفریحی جدید می شود. علاوه بر این، احتمالا پیش از آغاز به کار، پاسخ هایی را از طرف بازدید کنندگان خود دریافت می کنید که این موضوع به شما کمک می کند تا جاذبه های جدید پارک خود را ارزیابی کنید.


 

این مقاله را نیز بخوانید: معرفی 30 مورد از بهترین شهربازی های دنیا

 


5 : خدماتی پویا در حوزه امور مشتریان درباره پرسش ها و رزروها ارائه دهید

بازدیدکنندگانی که به وبگاه شهربازی شما سر می زنند، به دنبال دریافت پاسخ های سریع به پرسش هایشان هستند. فراهم کردن خدمات تعاملی پشتیبانی امور مشتریان احتمالا تجربه بازدیدکنندگانتان را ارتقا می دهد. گفتگوی زنده یک راه فوق العاده برای برقراری ارتباط است و به شما کمک می کند پرسش های مشتریانتان را در همان زمان مطرح شدن سؤالات پاسخ دهید. اپراتور گفتگوی زنده به بازدید کنندگان پیشنهاد می دهد مطلوب ترین سفر خود را براساس بودجه و اولویت هایشان ثبت کنند. همچنین از گفتگوی زنده می توان برای پاسخ دادن به هر پرسشی که ممکن است مشتری با آن مواجه شود – درحالیکه ممکن است جایی در پارک مثلاً نزدیک به یک جاذبه یا باجه خرید بلیت یا اماکن دیگر باشد – استفاده کرد.


 

 

جهت کسب مشاوره تخصصی در زمینه راه اندازی شهربازی می توانید با شماره 44288050-021 تماس حاصل فرمائید

برچسب ها :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
خانه بازی ارشیا کردستان عراق
تجهیز مرکز بازی ارشیا در کردستان عراق
بیشتر بخوانید
وسایل ورزشی پارکی
وسایل ورزشی پارکی | آشنایی با مزایای این تجهیزات و روش صحیح استفاده از آن‌ها
بیشتر بخوانید
کاور ویدیوی مرکز بازی دهکده کودک گیلان
تجهیز مرکز بازی دهکده بازی استان گیلان
بیشتر بخوانید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *