نمونه کارها

پروژه بازی بام سعادت آباد تهران اجرا شده توسط بازی سازان

پروژه بازی بام بازی سازان در سعادت آباد تهران

پروژه بازی بام سعادت آباد تهران اجرا شده توسط بازی سازان

بازی بام یا پلی روف

بردن کودکان به فضای سبز و پارک از ضرورت‌های رشد جسمی و ذهنی آن‌هاست؛ اما احتمالا بارها پیش آمده به دلایل مختلفی مثل آلودگی هوا، ترافیک و شلوغی پارک امکان بردن کودک به پارک فراهم نشده باشد. در این مواقع احتمالا به فکر این افتاده‌اید که ای کاش می‌توانستید پارک را به خانه خود بیاورید. شاید به نظر غیر ممکن برسد، اما ما با ایده‌ای جدید و خلاقانه این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. بازی بام یا پلی روف پروژه‌ای ست که برای اولین بار در ایران در منطقه سعادت آباد توسط بازی سازان به اجرا درآمده است تا بتوانید پارک بازی کودک‌تان را به خانه‌های‌تان بیاورید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.

بازی بام یا پلی روف چیست؟

حتما بارها با نگاه کردن به پشت بام خانه‌تان به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا این فضای بزرگ را بدون استفاده رها کرده‌اید. نگران نباشید. افراد دیگری نیز به این موضوع فکر کرده‌اند. برخی افراد از پشت بام خود برای ساخت فضای سبز استفاده کرده‌اند و برخی دیگر نیز پشت بام را به عنوان انباری وسیعی در نظر گرفته‌اند و وسایل زائد خود را به آن جا منتقل می‌کنند.

ایده پردازان ما در بازی سازان گزینه منحصر به فردی برای پشت بام‌ شما در نظر گرفته‌اند. از آن جایی که این ایده برای اولین بار در ایران به اجرا گذاشته شده است، نام آن را بازی بام یا پلی روف گذاشته‌ایم.

این ایده شامل ساخت محیط بازی و نصب وسایل بازی کودکان روی پشت بام است به شکلی که کودک در فضایی ایمن و جذاب مشغول بازی شود و والدین و همراهان او نیز بتوانند از زیبایی و آرامش فضا لذت ببرند.

ویژگی‌های منحصر به فرد بازی بام یا پلی روف ( پروژه بازی بام سعادت آباد تهران اجرا شده توسط بازی سازان )

  1. قابلیت اجرا بر انواع پشت بام: فرقی ندارد پشت بام شما کوچک است یا بزرگ، چقدر فضای آزاد و خالی دارد و در چه ارتفاعی قرار دارد. وسایل بازی در ابعاد مختلف موجود هستند و می‌توانند در بخش‌های مختلف پشت بام قرار گیرند.
  2. جنس و وزن وسایل متناسب با فضا: وسایل بازی که روی پشت بام نصب می‌شوند برای حفظ ایمنی بیشتر، وزن سبکی دارند تا امکان ریزش پشت بام به هیچ وجه وجود نداشته باشد.
  3. توجه به ایمنی کودک: این فضا قرار است سرگرمی کودک و آرامش سرپرستان او را به ارمغان آورد در همین راستا با محاسبات دقیق، فضای ایمن را برای نصب وسایل در نظر می‌گیریم و در صورت نیاز از حصار استفاده خواهیم کرد.
  4. متمایز بودن: ما برای ساخت بازی بام علاوه بر سرگرمی کودک، زیبایی محیط را نیز در نظر گرفته‌ایم به همین دلیل از وسایلی استفاده می‌کنیم که جذابیت خاصی به پشت بام شما می‌بخشند.
  5. انجام صفر تا صدی پروژه: از آن جایی که این ایده برای اولین بار توسط بازی سازان در حال اجرا است متخصصان ما صفر تا صد کار را بر عهده می‌گیرند تا جای نگرانی برای مشتری باقی نماند.

همان طور که در ویدئوی پروژه اجرا شده در منطقه سعادت آباد مشاهده می‌کنید، مراحل کار ما از مشاوره در مورد بازی بام آغاز می‌شود و در نهایت به اجرای پروژه بازی بام مورد نظر شما می‌رسد. اندازه گیری پشت بام، انتخاب وسایل، نصب وسایل روی پشت بام توسط متخصصان مجرب و خدمات پس از فروش همه بر عهده بازی سازان خواهد بود.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه بازی بام یا پلی روف با ما تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

درامد خانه بازی کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.