نمونه کارها

تجهیز شهر مشاغل لی لی پوت در بوشهر

تجهیز شهر مشاغل لی لی پوت در بوشهر

تجهیز شهر مشاغل لی لی پوت در بوشهر

شهر مشاغل لی لی پوت در بوشهر، هدفی قابل تقدیر را در زمینه آموزش کودک دنبال کرده است. این شهر مشاغل کودک با داشتن بسیاری از محصولات چوبی و مشاغل کودک فضایی را برای کشف استعداد های کودکان ایجاد کرده است. محصولات دسته مشاغل شامل استند های آموزش مشاغل، غرفه های کسب و کار و… هستند که می توانند تا ساعت ها کودک را درگیر کرده و بار تربیتی نیز داشته باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.

شهر مشاغل مجموعه ای تفریحی خانوادگی است که در حال حاضر جزو بروزترین و پر مخاطب ترین و جذاب ترین مراکز تفریحی دنیا بشمار میرود که به کودکان اجازه می دهد در نقش کسب و کار های بزرگسال ها قرار گرفته و نحوه کسب درامد را تجربه کنند. هر شهر مشاغل بعنوان یک نسخه کوچک از یک شهر واقعی از جمله ساختمان ها و خیابان و وسایل نقلیه و… است. در شهر مشاغل کودکان 3 تا 16 سال در فعالیت های مختلف از قبیل کار در دندانپزشکی و کار در رستوران و نقاشی و … مشغول هستند.
کودکان در شهر مشاغل کار تیمی را تجربه می کنند و روحیه اجتماعی ان ها تقویت می گردد. انها آموزش میبینند و با قوانین شهری اشنا می شوند.

اگر بخواهیم یکی از بهترین خانه‌های مشاغل دنیا را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم که شهربازی‌های کمپانی کیدزانیا در شهرهای توکیو، لندن، دبی و اکثر شهرهای بزرگ در جهان، بهترین گزینه برای معرفی است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله زیر در رابطه با مزایای شهر مشاغل مراجعه کنید:

تجهیز شهر مشاغل لی لی پوت در بوشهر : افزایش دسترسی به پارک و شهربازی برای کودکان فواید فراوان روحی و جسمی به دنبال دارد؛ از تمایل به فعالیت جسمی گرفته تا یادگیری یک مهارت جدید. هر چه این شهربازی‌ها از امکانت بیشتر و تجهیزات با کیفیت‌تری برخوردار باشند، منفعت آن برای کودک چشم‌گیرتر خواهد بود.

در حال حاضر که نشستن در خانه و بازی کردن با کنسول و گوشی موبایل رواج پیدا کرده، فراهم کردن بستر بازی، سرگرمی و ایجاد تعاملات اجتماعی برای سلامت ذهن و جسم کودک ارزش بالایی دارد به همین منظور فعالان حقوق کودکان و متخصصان در این زمینه، روی ساخت مراکز بازی، شهربازی و مهدکودک‌هایی با تجهیزات متنوع تاکید کرده‌اند.

مزایای ساخت مراکز بازی برای کودکان در بازی‌سازان:

مزایای ذهنی: آموزش مهارت‌های ابتدایی مثل همکاری با دیگران، داشتن تعاملات اجتماعی و همینطور افزایش عزت نفس کودک هنگام موفقیت در بازی‌ها، القا حس استقلال و توانایی حل مسئله از نمونه مزایایی ست که با وسایل مختلف در مراکز بازی برای کودک ایجاد می‌شود.

مزایای جسمی: بارزترین عملکرد مراکز بازی و شهربازی‌ها تشدید فعالیت جسمی کودک است، هر چند شاید بالا رفتن از یکی سرسره یک متری یا الاکلنگ بازی کردن فعالیت زیادی به نظر نیاید اما در مقایسه با نشستن طولانی مدت یا خوابیدن، تاثیر زیادی دارد.

مزایای احساسی: برقراری ارتباط موثر با والدین، تجربه احساس شکست و موفقیت و تمایل به پیدا کردن دوست جدید باعث خواهد شد که کودک تجربه عمیق تری از احساسات خود داشته باشد.

به همین دلیل است که ما در بازی‌سازان تلاش کرده‌ایم در سراسر کشور تجهیزات، راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را برای ؛ احداث شهربازی‌، مهدکودک، مراکز بازی و هر مکانی که نیاز به وسایل سرگرمی کودکان دارد فراهم کنیم تا کارفرمایان و سرمایه‌گذاران با هر بودجه و ایده‌ای بتوانند برای کودکان شهرشان زمین بازی جذاب و ایمنی تاسیس کنند.  در ادامه بخشی از فعالیت‌های بازی‌سازان را در زمینه تاسیس زمین بازی‌ مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.