مقالات بازی سازان

درآمد بانجی ترامپولین چقدر است؟

درآمد بانجی ترامپولین چقدر است؟

اگر شما در حال مشاهده این صفحه هستید، بدین معنی است که شما بدنبال دریافت اطلاعات در رابطه با بانجی ترامپولین هستید، یا این که قصد خرید این محصول را دارید، حال این که درآمد بانجی ترامپولین چقدر است خود باید مورد بررسی قرار گیرد.

بانجی ترامپولین و ابعاد آن

بانجی ترامپولین از نمونه ترامپولین های مراکز بازی است که در برخی فضا ها استفاده می شوند، خیلی از مراکز بازی ترجیح می دهند در کنار استفاده از وسایل بازی دیگر از ترامپولین نیز در فضای خود استفاده کنند.

بهره گیری از این محصول باعث به وجود آمدن قدرت جذب بیشتر مشتری در فضا می شود، کودکان این محصول را بسیار دوست دارند و زمانی بر روی آن پرش انجام می دهند به دلیل بالا رفتن آدرنالین خون در کودکان حس خوبی را درآن ها به وجود می آورد.

استفاده از ترامپولین در مراکز بازی

محصول فوق می تواند در فضای سرپوشیده و روباز استفاده شود، استفاده از ترامپولین در فضای روباز قطعاً احتیاج به قسمت بیشتری از فضای شما را دارند بزرگ بودن اکثر فضاهای رو باز مدیران را مجاب کرده است تا از ترامپولین هایی در ابعاد بزرگتر استفاده کنند.

درآمد بانجی ترامپولین چقدر است؟ : مشخصات یوروبانجی :

این محصول به اصطلاح مدل پیشرفته ترامپولین است، این یوروبانجی ها زیباتر و در ابعاد بزرگتر هستند و امکانات بازی بیشتری دارند که برای شما موقعیتی ایجاد می کند تا شادی بیشتری را در فضای خود ایجاد کنید. بانجی ترامپولین ها دارای تخته هستند، هر قدر تعداد تخته های آن بیشتر شود، ابعاد بیشتری از فضا را در بر میگیرد.

به طور مثال بانجی ترامپولین های 4 تخته دارای سطوح مسطح  با 4 پایه (تخته) هستند ،کودک به کش آویزان از میله ها متصل شده و از آن ها آویزان می شود و با انعطافی که پایه ها ایجاد می کنند، کودک به طور نوسانی بین ابعاد طولی پایه ها جابه جا می شوند.

این محصول که در مراکز بازی روباز کاربرد دارند عملکری مشابه بازی angry bird دارد، کاربر ترامپولین با استفاده از کمربند هایی که اپراتور به او متصل کرده است به سمت بالا پرتاپ می شود و این روند تا اتمام زمان استفاده از دستگاه ادامه دارد.

استفاده از بانجی ترامپولین در مراکز روباز می تواند به رشد درآمدشهربازی ها کمک کند.

نحوه درآمد زایی این یوروبانجی ها در هر مرکز بازی می تواند متغییر باشد اما بصورت کلی درآمد آن براساس زمان استفاده از دستگاه محاسبه می شود.

تفاوت یوروبانجی و ترامپولین تخته ای !

یوروبانجی دارای موتور برقی می باشد و همانطور که مطرح شد فضای کشسانی را برای کودک پدید می آورد حال آن که ترامپولین های تخته ای دارای یک فضا با چند تخته ثابت می باشد که کودک می تواند بین تخته ها پرش انجام دهد.

در صورتی که قصد دارید از پتانسیل درآمدی بانجی ترامپولین استفاده کنید، همین حالا از مشاوره رایگان بازی سازان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.