نمونه کارها

تجهیز خانه بازی یویو استان تهران

تصویر شاخص خانه بازی یویو

تجهیز خانه بازی یویو استان تهران

 خانه بازی، محیطی سرپوشیده است که برای نگهداری موقت کودکان تاسیس شده است. این محیط در واقع یک پارک سرپوشیده است که وسایل بازی متنوع و زیادی در آن قرار گرفته و ایده جدیدی در صنعت کودکان محسوب می‌شود. ما در بازی سازان با سال‌ها تجربه در حوزه سرگرمی و آموزش کودک و تاسیس خانه بازی آماده ارائه خدمات مختلف جهت تاسیس خانه بازی به سرمایه گذاران هستیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.

یکی از پروژه‌های موفق اجرا شده بازی سازان ،تجهیز خانه بازی یویو استان تهران است. این خانه بازی با 150 متر مربع فضای مفید دارای وسایل بازی متنوع است. متخصاصان ما با همکاری با سرمایه‌گذاران و مدیران خانه بازی یو یو اقدام به تجهیز فضای آن،‌ به وسیله محصولات بازی جذاب و متنوع کردند.

نکته مهمی که در تجهیز خانه بازی وجود دارد، چینش وسایل است برای این که بچه‌ها با طیب خاطر در وسایل بازی کنند و در محیط خانه بازی نیز مشغول دویدن شوند.

وسایل منحصر به فردی که در این خانه بازی نصب کرده‌ایم عبارتند از استخر توپ بادی با حامل توپ هوشمند در بالای آن، ترامپولین‌های حفاظ دار، پیست سه چرخه سواری، ایرهاکی کودکان، وسایل بادی، وسایل فومی، استخر شن و اسباب بازی‌هایی مانند دارت و جورچین.

این خانه بازی به دلیل تنوع زیادی که در وسایل خود دارد روزانه پذیرای کودکان زیادی است که در این مکان مشغول بازی و یادگیری مهارت‌های مختلف می‌شوند. در واقع از فواید خانه بازی این است که علاوه بر سرگرمی، مهارت‌های جدیدی به بچه‌ها آموزش می‌دهند.

همان طور که در ویدئو خانه بازی یویو می‌بینید، کارگاه‌های مختلف کتاب خوانی، گریم و سفال نیز قابلیت برگزار شدن در محیط خانه بازی را دارد.

ما در بازی سازان با ارائه پکیج تاسیس خانه بازی، از صفر تا صد این مسیر را تا زمان بازگشت سرمایه با شما هستیم در صورتی که هر سوالی در این مورد دارید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.