02144288050
مشاوره تلفنی

بازدید نمایندگان بازی سازان از موسسه خیریه وردآورد

با توجه به تغییرات تیم مدیریتی موسسه خیریه مراقبت از کودکان معلول ذهنی و جسمی وردآورد مهندس رجبعلی بنا – بنیانگذار گروه صنعتی بنا – و مهندس مهبد افراشته -از کارافرینان بزرگ حوزه تجهیزات پزشکی کشور-، مسئولیت این مرکز را به عهده گرفته اند. این مرکز با سابقه ای بیش از 50 سال در نگهداری و یاری به کودکان و نوجوانان تا 14 سال دارای شرایط خاص، اکنون با نگاهی تازه و دلسوزانه در شرایط اصلاح قرار گرفته است. مرکز توانبخشی ورداورد در کیلومتر 17 جاده مخصوص-خ.دارو پخش-روبروی شرکت دارو پخش قرار دارد و درسال 1357 توسط جمعی از خیرین منطقه و با معماری فرانسوی ساخته شد.

این مجتمع در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع برای کمک و همیاری به نیازمندان احداث شد. و شامل آمفی تئاتر، فضای باز، استخر، اتاق های نگهداری، درمانگاه و… است. البته بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات این مرکز از همان سال های اولیه باقی مانده و بشدت مستهلک شده اند، برخی از امکانات نیز دیگر قابل استفاده نیستند.

بازدید از نمایشگاه

پیشنهاد می شود : پروژه شهربازی قلعه سحرآمیز استان آذربایجان شرقی 

زمین های بازی روباز و سرپوشیده این مرکز نیز به لحاظ امکانات دارای ضعف های بسیاری بودند که نمایندگان شرکت بازی سازان با حضور در این مرکز و در یک جلسه، قول همکاری صد در صدی و امکان سنجی برای هرکدام از فضاهای بازی سرپوشیده و روباز را به مدیران مرکز توان بخشی و بهزیستی ورد آورد داده و افزودند که تمام تلاش خود را برای بهسازی فضای بازی این مرکز خیریه انجام می دهند.در این جلسه که با حضور حسین رجبعلی بنا و دکتر متولیان برگزار شد مواردی نیز در خصوص بهداشت و تغذیه مددجویان از سوی دکتر متولیان جراح بزرگ کشورمان عنوان شد که در دستور کار این مرکز قرار گرفت. علاوه بر آن این مرکز نیاز های دیگری را نیز در خصوص فضای درمانی و نگهداری کودکان احساس می کند که امید است با همکاری خیرین محترم در سراسر کشور رفع شوند و حال خوبی را به کودکان مرکز خیریه توانبخشی وردآورد هدیه دهند. امیدواریم که با یاری شما عزیزان هیچ کودکی در هیچ کجای کشورمان از امکانات اولیه زندگی محروم نباشد.

بازدید از موسسه خیریه

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
کاور ویدیوی مرکز بازی دهکده کودک گیلان
تجهیز مرکز بازی دهکده بازی استان گیلان
بیشتر بخوانید
sd-min
کارآفرینی که شادی کودکان را رقم زد/ تحول صنعت تفریحات با بازی سازان
بیشتر بخوانید
disney land2
تجهیز خانه بازی دیزنی لند استان تهران
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *