02144288050
مشاوره تلفنی

بازدید نمایندگان بازی سازان از موسسه خیریه وردآورد

با توجه به تغییرات تیم مدیریتی موسسه خیریه مراقبت از کودکان معلول ذهنی و جسمی وردآورد مهندس رجبعلی بنا – بنیانگذار گروه صنعتی بنا – و مهندس مهبد افراشته -از کارافرینان بزرگ حوزه تجهیزات پزشکی کشور-، مسئولیت این مرکز را به عهده گرفته اند. این مرکز با سابقه ای بیش از 50 سال در نگهداری و یاری به کودکان و نوجوانان تا 14 سال دارای شرایط خاص، اکنون با نگاهی تازه و دلسوزانه در شرایط اصلاح قرار گرفته است. مرکز توانبخشی ورداورد در کیلومتر 17 جاده مخصوص-خ.دارو پخش-روبروی شرکت دارو پخش قرار دارد و درسال 1357 توسط جمعی از خیرین منطقه و با معماری فرانسوی ساخته شد.

این مجتمع در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع برای کمک و همیاری به نیازمندان احداث شد. و شامل آمفی تئاتر، فضای باز، استخر، اتاق های نگهداری، درمانگاه و… است. البته بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات این مرکز از همان سال های اولیه باقی مانده و بشدت مستهلک شده اند، برخی از امکانات نیز دیگر قابل استفاده نیستند.

بازدید از نمایشگاه

زمین های بازی روباز و سرپوشیده این مرکز نیز به لحاظ امکانات دارای ضعف های بسیاری بودند که نمایندگان شرکت بازی سازان با حضور در این مرکز و در یک جلسه، قول همکاری صد در صدی و امکان سنجی برای هرکدام از فضاهای بازی سرپوشیده و روباز را به مدیران مرکز توان بخشی و بهزیستی ورد آورد داده و افزودند که تمام تلاش خود را برای بهسازی فضای بازی این مرکز خیریه انجام می دهند.در این جلسه که با حضور حسین رجبعلی بنا و دکتر متولیان برگزار شد مواردی نیز در خصوص بهداشت و تغذیه مددجویان از سوی دکتر متولیان جراح بزرگ کشورمان عنوان شد که در دستور کار این مرکز قرار گرفت. علاوه بر آن این مرکز نیاز های دیگری را نیز در خصوص فضای درمانی و نگهداری کودکان احساس می کند که امید است با همکاری خیرین محترم در سراسر کشور رفع شوند و حال خوبی را به کودکان مرکز خیریه توانبخشی وردآورد هدیه دهند. امیدواریم که با یاری شما عزیزان هیچ کودکی در هیچ کجای کشورمان از امکانات اولیه زندگی محروم نباشد.

بازدید از موسسه خیریه

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید
ایرهاکی کودک
ایرهاکی اسباب بازی | همه چیز در مورد بازی هیجان‌انگیز ایرهاکی
بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی بازی سازان - معرفی
افتتاح رسمی فروشگاه اینترنتی بازی سازان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *