نمونه کارها

پروژه ویلایی تجهیز شده توسط بازی سازان در تهراندشت

پروژه تهران دشت

پروژه ویلایی تجهیز شده توسط بازی سازان در تهراندشت

با توجه به شرایطی که بازی کودکان در فضای باز و در خارج از منزل ممکن است برای آن ها خطر آفرین باشد، استفاده از تاب و سرسره های پارکی و ایجاد یک مجموعه بازی فضای باز در حیاط منزل یا ویلا، می تواند یک پیشنهاد جذاب باشد. ما در بازی سازان با داشتن تنوعی بی نظیر از مجموعه های بازی فضای باز، انتخاب های مختلفی را برای فضا و بودجه های مختلف در اختیار شما قرار می دهیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.
همچنین با توجه به ارزش افزوده ای که وجود چنین فضایی به یک شهرک یا ویلا می دهد، محصولات پارکی این روز ها مورد استقبال گسترده تری قرار گرفته اند. پروژه تهراندشت، یکی از ویلاهایی ست که توسط بازی سازان، با یک مجموعه تاب و سرسره پارکی، سبد بسکتبال و ترامپولین و… تجهیز شده است.
ما می توانید سازه مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مجموعه تاب و سرسره پارکی موجود در بازی سازان انتخاب کنید تا کارشناسان ما مجموعه بازی شما را با رعایت تمامی استاندارد ها اجرا کنند.

افزایش دسترسی به پارک و شهربازی برای کودکان فواید فراوان روحی و جسمی به دنبال دارد؛ از تمایل به فعالیت جسمی گرفته تا یادگیری یک مهارت جدید. هر چه این شهربازی‌ها از امکانت بیشتر و تجهیزات با کیفیت‌تری برخوردار باشند، منفعت آن برای کودک چشم‌گیرتر خواهد بود.پروژه ویلایی تجهیز شده توسط بازی سازان در تهراندشت

در حال حاضر که نشستن در خانه و بازی کردن با کنسول و گوشی موبایل رواج پیدا کرده، فراهم کردن بستر بازی، سرگرمی و ایجاد تعاملات اجتماعی برای سلامت ذهن و جسم کودک ارزش بالایی دارد به همین منظور فعالان حقوق کودکان و متخصصان در این زمینه، روی ساخت مراکز بازی، شهربازی و مهدکودک‌هایی با تجهیزات متنوع تاکید کرده‌اند.

مزایای ساخت مراکز بازی برای کودکان در بازی‌سازان:

مزایای ذهنی: آموزش مهارت‌های ابتدایی مثل همکاری با دیگران، داشتن تعاملات اجتماعی و همینطور افزایش عزت نفس کودک هنگام موفقیت در بازی‌ها، القا حس استقلال و توانایی حل مسئله از نمونه مزایایی ست که با وسایل مختلف در مراکز بازی برای کودک ایجاد می‌شود.

مزایای جسمی: بارزترین عملکرد مراکز بازی و شهربازی‌ها تشدید فعالیت جسمی کودک است، هر چند شاید بالا رفتن از یکی سرسره یک متری یا الاکلنگ بازی کردن فهالیت زیادی به نظر نیاید اما در مقایسه با نشستن طولانی مدت یا خوابیدن، تاثیر زیادی دارد.

مزایای احساسی: برقراری ارتباط موثر با والدین، تجربه احساس شکست و موفقیت و تمایل به پیدا کردن دوست جدید باعث خواهد شد که کودک تجربه عمیق تری از احساسات خود داشته باشد.

به همین دلیل است که ما در بازی‌سازان تلاش کرده‌ایم در سراسر کشور تجهیزات، راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را برای ؛ احداث شهربازی‌، مهدکودک، مراکز بازی و هر مکانی که نیاز به وسایل سرگرمی کودکان دارد فراهم کنیم تا کارفرمایان و سرمایه‌گذاران با هر بودجه و ایده‌ای بتوانند برای کودکان شهرشان زمین بازی جذاب و ایمنی تاسیس کنند. ] در ادامه بخشی از فعالیت‌های بازی‌سازان را در زمینه تاسیس زمین بازی‌ مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.