02144288050
مشاوره تلفنی

کارآفرینی که شادی کودکان را رقم زد/ تحول صنعت تفریحات با بازی سازان

مجموعه بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک برای مراکز بازی و شهربازی ها، پارک ها، منازل، باغ ها و ویلاها می باشد.
دکتر حسین رضا سلطانی، مدیرعامل بازی سازان، عضو کمیته تخصصی توسعه کسب و کار کمیسیون ملی یونسکو در ایران و همچنین مشاور کسب و کار کودک و صنعت تفریحات پس از حدود ۱۳ سال تدریس ریاضی، با احداث مجموعه بازی سازان به دنبال رویایی رفت تا با کارآفرینی شادی کودکان را رقم بزند.
وی در طول این سال ها اقدام به تولید بازی‌های فکری، اسباب بازی و محصولات صنعت تفریحات برای کودکان کرد که امروزه این محصولات بومی سازی شده به اقصی نقاط دنیا نیز صادر می‌شوند.
بازی‌سازان پاسخ به یک نیاز در بازار است؛ نیاز به تقویت حس شادی در کودکان و توسعه کسب و کارهایی که برای آفرینش لحظات شاد کودکان ادغام شده‌اند تا شرکت بازی‌سازان خلق شود.
این مجموعه با ارائه خدمات متنوعی نظیر آموزش صفر تا صد راه اندازی کسب و کارهای تخصصی کودک، آموزش مدیران مراکز کودک در جهت مدیریت بهینه این مراکز، مشاوره در زمینه نحوه استخدام و آموزش باشگاه مشتریان، مشاوره در زمینه ابعاد درآمدی و خدماتی مراکز کودک، فروش‌آنلاین و بدون واسطه محصولات و پاسخگویی سریع از طریق راهکارهای ارتباطی متعدد در کنار مشتریان خود است و این موارد تنها بخشی از خدمات خاص بازی سازان می باشد.
مجموعه بازی‌سازان فقط یک فروشگاه ساده تجهیزات بازی نیست، بلکه خدمات و محصولات ارائه شده در راستای کمک صادقانه و درست به مخاطب است. این تفاوت را در مرحله اول با مشاهده محصولات و خدمات متنوع ما برای رده‌های سنی مختلف احساس خواهید کرد. همچنین نحوه تعامل و پاسخگویی سریع سبب خرسندی بیشتر شما از خدمات ما خواهد شد. بازی‌سازان با رعایت اصل مشتری مداری و انصاف، ارائه محصولات با قیمت‌های شفاف، تجهیز فروشگاه‌های کودک، مهدکودک‌ها، خانه‌های بازی، فضای سبز، پارک‌ها و شهربازی‌ها و در کنار این موارد فروش مستقیم تجهیزات بازی برای منازل، باغ‌ها و ویلاها باعث می‌شود که لبخند رضایت بر لبان شما نقش ببندد.

شایان ذکر است؛ بخش هایی از توانمندی های مجموعه بازی سازان در گزارش شبکه خبر سیما را مشاهده می کنید.

مطلب پیشنهادی: فروش عمده وسایل خانه بازی + پیشنهاد ویژه بازی سازان

آیا سوالی دارید ؟!

برچسب ها :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
تجهیز مرکز بازی دهکده بازی استان گیلان
تجهیز مرکز بازی دهکده بازی استان گیلان
mtavakolianr روشن اسفند 19, 1399 نمونه کار ها

 مرکز بازی دهکده کودک با رویکرد توریستی تفریحی در فضایی بالغ بر 600 متر مربع در استان گیلان، توسط تیم ملی بازی سازان، افتتاح شده است. این مرکز به دلیل ساختار دو بخشی خود،

مشاهده کامل مطلب
کارآفرینی که شادی کودکان را رقم زد/ تحول صنعت تفریحات با بازی سازان
کارآفرینی که شادی کودکان را رقم زد/ تحول صنعت تفریحات با بازی سازان

مجموعه بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک برای مراکز بازی و شهربازی ها، پارک ها، منازل، باغ ها و ویلاها می باشد.دکتر حسین رضا سلطانی، مدیرعامل بازی سازان، عضو کمیته تخصصی توسعه

مشاهده کامل مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *