مقالات بازی سازان

رستوران با فضای بازی کودک، استراتژی برای فروش بیشتر!

رستوران با فضای بازی کودک

رستوران با فضای بازی کودک، استراتژی برای فروش بیشتر!

کودکان احتمالا مطالبه گر ترین مشتری ها هستند. والدین همیشه ترجیح می‌دهند برای گردش خانوادگی رستورانی را انتخاب کنند که بچه ها را بپذیرد و از آنها با در اختیار گذاشتن هر آنچه آنها را سرگرم می‌کند، پذیرایی کند. در ادامه میخواهیم بگوییم که چطور رستوران با فضای بازی کودک طراحی کنید.

رستوران‌های دارای فضای بازی کودک ، مشتری‌های بسیاری جذب می‌کند و به همین دلیل، ایجاد یک فضای مناسب کودک در رستوران شما، به والدین اطمینان می‌دهد که بچه ها از آن لذت می‌برند و در هنگام صرف غذا رفتار بهتری دارند.

بدون شک با جلب رضایت کودکان، از وفاداری والدین بهره مند میشوید و این فرصت را دارید تا از یک مشتری خانوادگی در رستوران خود استقبال کنید. پس بسیار به نفع شماست رستورانتان را برای کوچکترین اعضای خانواده مناسب سازی کنید.

چگونه باید رستوران خود را برای کودکان مناسب سازی کنید؟

در اینجا چند نکته مفید برای کودک‌پسند کردن رستوران شما و استقبال از یک مشتری خانوادگی ذکر می‌کنیم:

1- از آنها به گرمی استقبال کنید

این موضوع برای مشتری‌های خانوادگی به اندازه سایر مشتریان مؤثر است. نکته کلیدی در حفظ مشتری، ارائه خدمات کامل در رستوران شماست.

2- به آنها فضا بدهید

اگر می‌خواهید در رستوران خود از خانواده ها استقبال کنید، بسیار ضروری است که یک فضای بزرگ داشته باشید. پس میزهای بزرگی برای راحت جا گرفتن آنها تهیه کنید و فضای کافی برای عبور بدون مشکل کالسکه ها و کودکان از میان میزها داشته باشید.

رستوران کودک پسند

3- به فضای بازی کودکان اهمیت دهید

مقداری از فضای رستوران خود را برای بازی کودکان در نظر بگیرید. شما می توانید از انواع پلی گراند و تجهیزات بازی مانند ایرهاکی ، فوتبال دستی و تاب و سرسره های پلی اتیلنی در تجهیز فضای بازی استفاده کنید. یک رستوران با فضای بازی کودک می تواند به جذب مشتری هایی که دارای فرزند می باشند بسیار موفق عمل کند.

4- وعده‌های غذایی کودکان را در منوی خود بگنجانید

رستوران شما بدون منوی مخصوص بچه‌ها نمی‌تواند کودک‌پسند باشد. در حالت ایده‌آل این وعده‌های غذایی باید با قیمتهای بسیار معقول عرضه شود، برای کودکان مناسب باشد و انتظارات والدین را برآورده کند. اما مراقب باشید! آنها انتظارات یکسانی ندارند.

5- مبلمان مناسب بخرید

برنامه ریزی برای تهیه صندلی‌های بلند، صندلی‌های کودک، میزهای کشویی و در صورت امکان نصب نیمکت‌ها ضروری است.

رستوران با فضای بازی کودک

بچه ها دوست دارند که یک انتخاب داشته باشند و غذا خوردن بیرون از خانه، اغلب برای آنها فرصتیست تا سیب زمینی سرخ کرده و بستنی بخورند؛ اما والدین قطعا منوی متعادلتری را برای فرزندان خود ترجیح میدهند. بنا بر این مهم است که چندین گزینه را در منوی کودک خود ارائه دهید.

برای غذای اصلی به آنها بین مرغ و سیب زمینی سرخ کرده یا ماهی سرخ شده و سبزیجات فصلی قدرت انتخاب بدهید. میدانیم که غالبا سخت است کودکان را به خوردن سبزیجات مجبور کنید؛ پس آن را به روشی که دوست دارند تبخ کنید. به عنوان مثال میتوانید سیب زمینی سرخ شده را با هویج یا سیب زمینی شیرین جایگزین کنید. به آنها نوشیدنی مخصوص کودکان، مثلا «اسموتی میوه تازه» بدهید. برای دسر بستنی، سالاد میوه یا ماست ارگانیک انتظارات همه را برآورده میکند.

توصیه ما این است که سلیقه های ساده را برای رضایت کودکان، همراه با محصولات تازه و محلی برای خشنود ساختن والدینشان انتخاب کنید.

رستورانی مناسب کودکان

مراقب ارائه منو به کودکان باشید. هیچ چیز به اندازه ظرف های بسیار رنگی و سرگرم کننده کودکان را تحت تأثیر قرار نمیدهد.

یک فضای بازی برای کودکان تجهیز کنید. تجهیزات دیجیتالی جدید، ایجاد یک محیط حقیقتا کودک‌پسند را برای سرگرم کردن بچه ها ممکن می کند. میزهای لمسی، بازی های واقعیت افزوده کارتون ها و طبقات تعاملی احتمالا آنها را شیفته خود میکند، اما در صورتی که نمیخواهید برای تجهیزات دیجیتال سرمایه گذاری کنید، میتوانید همیشه یک ماشین توزیع شیرینی یا زیور آلات، یا ذخیره ای از اسباب بازی های آشکارا در دسترس داشته باشید که سرگرمی کودکان و آرامش والدینشان را تضمین میکند.

اگر می خواهید فضای بازی برای کودکان تجهیز کنید کارشناسان بازیسان می توانند شما را در این امر راهنمایی کنند. می توانید نقشه ی رستوران خود را برای ما ارسال کنید تا طراحی دو بعدی فضای بازی رستورانتان را برایتان انجام دهیم.

به کودکان توجه کنید! هنگام ترک رستوران به آنها یک هدیه کوچک مثل بادکنک بدهید. اینگونه آنها رستوران شما را به خاطر می‌سپارند و از والدینشان درخواست می‌کنند تا دوباره به همین مکان بیایند.

گروه خود را تعلیم دهید. برای میزهای خانوادگی پیشخدمتهایی را بفرستید که کودکان را دوست دارند و می‌توانند آنها را مدیریت و سرگرم کنند. صبر و مهربانی کارکنان شما کودکان را سر ذوق می‌آورد و این وضع، مورد توجه والدینشان قرار می‌گیرد.

کودکان هنرمندان شکوفا هستند! آنها را به تکاپو وادارید، یک کتاب رنگآمیزی یا لوحهای کاغذی و مداد‌رنگی به بچه ها بدهید تا بتوانند خلاقیت خود را نشان دهند.

جو داخل رستوران شما بسیار حائز اهمیت است. اطمینان حاصل کنید این فضا، خانواده پسند، گرم و راحت است تا خانواده ها احساس کنند در خانه خود هستند.

یک نکته کمکی: یک باغ کوچک یا تراس، برای کودکانی که می‌توانند به فضای باز بروند بسیار محبوب خواهد بود.

برای جذب مشتری‌های خانوادگی به رستورانتان این نکات را به کار ببندید و به خاطر داشته باشید: خانواده‌ها یکدیگر را از مکانهای عالی مطلع می‌کنند. یک فضای کودک‌پسند مشتری‌های قبلی شما را حفظ می‌کند و به جذب مشتری‌های جدید نیز کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.