مقالات بازی سازان

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

با پیشرفت علم روانشناسی و مطالعات زیادی که انجام شده است، تاثیر دوران کودکی بر سلامت روان افراد در سنین بزرگسالی به اثبات رسیده است. محیطی که کودک در آن رشد می‌کند بستری برای شکل گرفتن شخصیت اوست، از این رو فراهم‌کردن محیط مناسب رشد برای کودکان یکی از دغدغه‌های اصلی والدین در دنیا به شمار می‌رود. در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که با اجرای چند ایده به تجهیز ویلا برای کودکان بپردازید و محیط بسیار مناسبی برای تفریح و رشد فرزند خود فراهم کنید. اگر شما هم به سلامت روحی فرزند خود اهمیت می‌دهید، این مطلب را از دست ندهید.

اهمیت بازی در فضای باز برای کودکان

در دنیای رنگارنگ و زیبای کودکان محال است بتوانید کودکی را پیدا کنید که از بازی کردن با همسالان خود در پارک و فضای باز لذت نبرد. از طرف دیگر بازی در فضای باز برای کودکان نوعی ورزش نیز به شمار میرود. کودک با بازی‌هایی که در محیط‌های باز انجام می‌دهد علاوه بر بهبود روحیه، توانایی‌های حرکتی خودش را نیز بهبود می‌دهد.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

برای کودکانی که در محیط آپارتمانی در دنیای امروز نیز بزرگ ‌می‌شوند، تحرک فیزیکی یکی از اصلی‌ترین نیازها به شمار می‌رود. بازی در فضای باز به کودکان این امکان را می‌دهد که محیط پیرامون خود را بهتر بشناسند. همچنین وقتی کودک در میان سن و سال‌های خود قرار می‌گیرد، با برقراری ارتباط با دیگر کودکان روابط اجتماعی را بهتر یاد می‌گیرد و اعتماد به نفس پیدا می‌کند.

طراحی محیط بازی متناسب با شرایط کودک

محیط بازی کودکان با سن آنها رابطه مستقیمی دارد. یکی از نکاتی که برای تجهیز ویلا برای کودکان باید در نظر بگیرید این است که کودک شما در چه سنی قرار دارد و فضایی که برای او در نظر دارید تا چه سنی پاسخگوی نیاز‌های کودک شماست. همچنین باید در نظر داشته باشید که وسایل بازی را در محیط سرپوشیده قرار دهید یا روباز؟

 

تاب و سرسره پلی اتیلنی

یکی از پرطرفدارترین وسایل بازی کودکان که محبوبیت آن بین اغلب بچه‌ها انکارنشدنی است تاب و سرسره است. وسیله‌ای که گاهی اوقات کودک درون بزرگسالان را نیز تحریک کرده و آنها را وادار می‌کند تا دقایقی به تاب‌بازی بپردازند. یکی از وسایلی که برای تجهیز ویلا برای کودکان مناسب است، تاب و سرسره پلی اتیلنی است.

تاب و سرسره پارکی از قطعات مجزا ساخته شده و در مراکز معتبر فروش وسایل بازی مثل سایت بازی سازان در سایزهای مختلف موجود است. از این رو این امکان را به شما می‌دهد که سرسره یا تاب مناسبی را با توجه به فضایی که در اختیار دارید، انتخاب کنید و برای حمل و نقل و نصب آن نیز دچار مشکل نشوید.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

پلی اتیلن نوعی پلاستیک است که در تولید اکثر وسایلی که در اطراف خود می‌بینیم به کار می‌رود. مقاومت این ماده در شرایط آب و هوای مختلف بسیار مناسب است و با استفاده از آن، اگر ویلای شما در مکان مرطوبی واقع شده است، دیگر مشکل زنگ‌زدگی و پوسیدگی تاب وسرسره‌های فلزی را نخواهید داشت.

این مشکل یکی از شایع‌ترین مشکلات در تجهیز ویلا برای کودکان ایرانی است زیرا افراد بسیاری که در شمال ایران ویلا دارند و برای کودک خود تاب و سرسره نصب کرده‌اند، بعد از مدتی با مشکلاتی در این زمینه مواجه می‌شوند. تاب و سرسره‌های آهنی که در رطوبت شهرهای شمالی ایران دوام نمی‌آورند و در مدت کوتاهی دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی می‌شوند.

ایرهاکی

میز ایرهاکی وسیله دیگری است که قصد داریم به شما معرفی کنیم و می‌توانید از آن در تجهیز ویلا برای کودکان استفاده کنید. ایرهاکی وسیله‌ای است که شاید شما هم در شهربازی‌ها و مراکز تفریحی با آن بازی کرده باشید. در این بازی که به صورت دو یا چهار نفره انجام می‌شود، بازیکنان سعی می‌کنند تا توپی را که روی صفحه میز درحال حرکت است وارد دروازه حریف کنند.

بدنه و چهارچوب میز ایرهاکی از چوب MDF ساخته شده است. صفحه بازی نیز از جنس MDF ضد خش است. روی صفحه بازی سوراخ‌های ریز با نظمی خاص قرار گرفته است که دمنده هوا از این حفره‌ها هوا را وارد صفحه می‌کند تا اصطکاک توپ با صفحه میز به کمترین میزان برسد و توپ به راحتی روی صفحه حرکت کند.

پایه‌ها و زیربندی میز ایرهاکی از فلز ساخته می‌شود تا مقاومت کافی را داشته باشد و روی آن‌ها را با رنگ الکترو استاتیک می‌پوشانند تا از پایه‌ها در برابر زنگ زدگی محافظت کند. در برخی از میزهای ایرهاکی سیستم رقص نور RGB به کار می‌رود تا زیبایی خاصی به میز ببخشد و برخی از میزها نیز به سنسور و صفحه نمایش شمارنده تعداد گل مجهز هستند تا در طول بازی تعداد گل‌های هر تیم را بشمارد و نمایش دهد.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟ فوتبال دستی

فوتبال دستی یکی دیگر از وسایل بازی محبوب در تجهیز ویلا برای کودکان است. فوتبال دستی یکی از پرطرفدارترین و خاطره‌انگیزترین وسایل بازی در ایران به شمار می‌رود. فوتبال دستی وسیله‌ای است که شما می‌توانید هم در محیط بسته و هم در محیط باز از آن استفاده کنید. فوتبال دستی‌ها با سایزهای مختلفی در بازار وجود دارند و همینطور از مواد مختلفی نیز ساخته می‌شوند.

تعداد میله‌های دارای بازیکن نیز از دیگر ملاک‌های انتخاب فوتبال دستی است که تعداد بازیکنان را مشخص می‌کند. فوتبال دستی‌های سایز کوچک با 4 یا 6 میله بازیکن هستند که حداکثر دو نفر می‌توانند با آن بازی کنند و فوتبال دستی‌های سایز بزرگ معمولا از 8 و 12 میله ساخته شده‌اند که همزمان 4 نفر می‌توانند با آن بازی کنند.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

میزهای فوتبال دستی از مواد مختلفی تولید می‌شوند و چوب یکی از پرکاربردترین مواد در ساخت این میزها است. برخی از آنها با موادی ساخته شده است که در صورت استفاده در فضای باز آسیب نبیند و در مقابل شرایط آب و هوایی مقاوم باشد. همینطور برخی از میزهای فوتبال دستی به شمارنده گل، حفره پرتاب توپ و کانال هایی در زیر میز هستند که در صورت ورود توپ به داخل دروازه، توپ را به طور خودکار در اختیار رقیب قرار دهند.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟  هند اسپید

هند اسپید نیز یکی از بازی هایی که که در تجهیز ویلا برای کودکان می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. اگر اسم این بازی برای شما نا آشناست و تاکنون این بازی را انجام نداده‌اید، در این قسمت از مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

هند اسپید نوعی وسیله بازی است که ذهن و سرعت عکس‌العمل شما را همزمان به چالش می‌کشد. بازی‌هایی که سرعت عمل افراد را می‌سنجند، همواره در دسته جذابترین بازی‌ها هستند.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

در این بازی که به صورت دو نفره انجام می‌گیرد و برنده آن به صورت امتیازی مشخص می‌شود، در هر طرف از میز چند کلید چراغ‌دار قرار داد، با روشن شدن هر کلید و تا زمانی که کلید روشن است، فرصت دارید دکمه را فشار دهید. نکته جذاب بازی اینجاست که هر کلید زمان خیلی کوتاهی روشن است و اگر در این زمان کلید مربوط را فشار ندهید، امتیاز خود را از دست می‌دهید.

برنده بازی کسی است که در طول بازی کلیدهای روشن بیشتری را فشار داده باشد. این میزها هم به صورت ایستاده و هم به صورت زمینی ساخته می‌شود و سطح سختی بازی نیز قابل انتخاب است که این ویژگی، بازی با هند اسپید را برای تمام سنین مناسب می‌کند.

ماهی تعادلی

همیشه این وسایل بازی گران قیمت و پیچیده نیستند که بتوانند باعث سرگرمی کودکان شوند. در تجهیز ویلا برای کودکان از وسایل ساده‌ای نیز می‌توان استفاده کرد تا کودک شما را برای ساعت‌ها سرگرم کند. در این بخش از مطلب یکی از این وسایل را به شما معرفی می‌کنیم که بیشتر برای کودکان در سنین کم محبوب است که توانایی بازی با وسایل پیچیده را ندارند.

 

استفاده از تایل و چمن در تجهیز ویلا برای کودکان

یکی از مواردی که در تجهیز ویلا برای کودکان بسیار مهم است، کفپوش محیطی است که کودک در آن به بازی می‌پردازد. زمین خوردن حین بازی از اتفاقاتی است که ممکن است برای هر کودکی پیش بیاید.  کفپوش‌های مختلفی در زمین بازی کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد که تایل و چمن مصنوعی یکی از بهترین گزینه‌ها هستند. این نوع کفپوش از آسیب دیدن فرزند شما در حین بازی جلوگیری می‌کند و از لحاظ ظاهری نیز برای محیط بازی کودکان بسیار مناسب است.

تجهیز ویلا برای کودکان چگونه انجام می شود؟

تجهیز ویلا برای کودکان به صورت حرفه‌ای

مجموعه بازی ‌سازان یکی از بهترین تجهیز کنندگان  وسایل بازی برای کودکان برای مهد کودک ها و منازل است که شما نیز می‌توانید از تیم با‌تجربه ما کمک بگیرید. کافی ست تا با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید و تا آن ها شما را به خوبی راهنمایی کنند.

در این فرآیند، قبل از خرید تجهیزات بازی، محیطی که قصد دارید آن را برای کودک خود تجهیز کنید به صورت سه‌بعدی طراحی شده و شما می‌توانید نتیجه کامل سفارش خود را ببینید.

نصب و راه اندازی تمامی وسایل نیز توسط تیم مجرب فروشگاه  بازیسازان انجام می‌شود. تمام محصولاتی که توسط ما تولید و عرضه می‌شوند دارای گارانتی بوده و شامل خدمات پس از فروش نیز می‌شوند. خدماتی که توسط تیم بازیسازان ارائه می‌شود به شما کمک می‌کند که خریدی مطمئن و آسوده داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.