02144288050
مشاوره تلفنی

صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان

صادرات تجهیزات مراکز بازی به شهر باکو


با توجه به شروع دوباره روند صادرات به کشور های منطقه پس از شیوع کرونا، در مدت اخیر با افزایش حجم درخواست تجهیزات پارکی، ویلایی و مراکز بازی از خارج از ایران روبرو هستیم. بازی سازان در این مدت با تغییر ساختار و افزایش تنوع سبد محصولات خود توانسته به خوبی به نیاز بازار پاسخ داده و قرارداد های مهمی را با دیگر کشور های منطقه به انجام برساند. همچنین نیاز داخلی کشور را نیز رفع کرده ایم. در دوران کرونا بسیاری از خانواده ها نیاز به فضای بازی کودک در منازل و یا ویلاهای خود دارند که بازی سازان با افزودن محصولات ویلایی و ایجاد یک مجموعه کامل در کنار سازه های پارکی و تجهیزات پلی اتیلنی توانسته راهی را برای کمک به کودکان و افزایش تحرک آن ها در دوران قرنطینه پیدا کند.

در 22 تیرماه 99 نیز قراردادی با یکی از تجار ایرانی در شهر باکو در محل دفتر بازی سازان برای صادرات تجهیزات پارکی و تاب و سرسره برای باغ و ویلا منعقد شد. جناب آقای محمدرضا خوشه تاجر ایرانی موفق اهل اردبیل با حضور در شرکت بازی سازان قرارداد شروع این صادرات را امضا کردند. با توجه به آن که کشور آذربایجان و شهر باکو، پتانسیل خوبی برای صادرات وسایل بازی کودک از ایران را دارد این همکاری می تواند به موفقیت های بالاتری نیز منجر شود.

رضا حسینی کارشناس فروش این پروژه نسبت به آینده ی این قرار داد ابراز امیدواری کرده و آن را شروعی برای فصل جدید همکاری ها میان ایران و آذربایجان می داند. مدیران مجموعه بازی سازان با حضور در این جلسه نکات مشاوره ای در خصوص کسب و کار را ارائه داده و به تبادل نظر در خصوص تجارت میان ایران و آذربایجان پرداختند.

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
کاور ویدیوی مرکز بازی دهکده کودک گیلان
تجهیز مرکز بازی دهکده بازی استان گیلان
بیشتر بخوانید
sd-min
کارآفرینی که شادی کودکان را رقم زد/ تحول صنعت تفریحات با بازی سازان
بیشتر بخوانید
disney land2
تجهیز خانه بازی دیزنی لند استان تهران
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *