02144288050
مشاوره تلفنی

صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان

صادرات تجهیزات مراکز بازی به شهر باکو


با توجه به شروع دوباره روند صادرات به کشور های منطقه پس از شیوع کرونا، در مدت اخیر با افزایش حجم درخواست تجهیزات پارکی، ویلایی و مراکز بازی از خارج از ایران روبرو هستیم. بازی سازان در این مدت با تغییر ساختار و افزایش تنوع سبد محصولات خود توانسته به خوبی به نیاز بازار پاسخ داده و قرارداد های مهمی را با دیگر کشور های منطقه به انجام برساند. همچنین نیاز داخلی کشور را نیز رفع کرده ایم. در دوران کرونا بسیاری از خانواده ها نیاز به فضای بازی کودک در منازل و یا ویلاهای خود دارند که بازی سازان با افزودن محصولات ویلایی و ایجاد یک مجموعه کامل در کنار سازه های پارکی و تجهیزات پلی اتیلنی توانسته راهی را برای کمک به کودکان و افزایش تحرک آن ها در دوران قرنطینه پیدا کند.

در 22 تیرماه 99 نیز قراردادی با یکی از تجار ایرانی در شهر باکو در محل دفتر بازی سازان برای صادرات تجهیزات پارکی و تاب و سرسره برای باغ و ویلا منعقد شد. جناب آقای محمدرضا خوشه تاجر ایرانی موفق اهل اردبیل با حضور در شرکت بازی سازان قرارداد شروع این صادرات را امضا کردند. با توجه به آن که کشور آذربایجان و شهر باکو، پتانسیل خوبی برای صادرات وسایل بازی کودک از ایران را دارد این همکاری می تواند به موفقیت های بالاتری نیز منجر شود.

رضا حسینی کارشناس فروش این پروژه نسبت به آینده ی این قرار داد ابراز امیدواری کرده و آن را شروعی برای فصل جدید همکاری ها میان ایران و آذربایجان می داند. مدیران مجموعه بازی سازان با حضور در این جلسه نکات مشاوره ای در خصوص کسب و کار را ارائه داده و به تبادل نظر در خصوص تجارت میان ایران و آذربایجان پرداختند.

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک | آشنایی با مشخصات و مزایای شهر مشاغل استاندارد
بیشتر بخوانید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *