مقالات بازی سازان

صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان

صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان

صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان

 

با توجه به شروع دوباره روند صادرات به کشور های منطقه پس از شیوع کرونا، در مدت اخیر با افزایش حجم درخواست تجهیزات پارکی، ویلایی و مراکز بازی از خارج از ایران روبرو هستیم. بازی سازان در این مدت با تغییر ساختار و افزایش تنوع سبد محصولات خود توانسته به خوبی به نیاز بازار پاسخ داده و قرارداد های مهمی را با دیگر کشور های منطقه به انجام برساند. همچنین نیاز داخلی کشور را نیز رفع کرده ایم. در دوران کرونا بسیاری از خانواده ها نیاز به فضای بازی کودک در منازل و یا ویلاهای خود دارند که بازی سازان با افزودن محصولات ویلایی و ایجاد یک مجموعه کامل در کنار سازه های پارکی و تجهیزات پلی اتیلنی توانسته راهی را برای کمک به کودکان و افزایش تحرک آن ها در دوران قرنطینه پیدا کند.

صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان : در 22 تیرماه 99 نیز قراردادی با یکی از تجار ایرانی در شهر باکو در محل دفتر بازی سازان برای صادرات تجهیزات پارکی و تاب و سرسره برای باغ و ویلا منعقد شد. جناب آقای محمدرضا خوشه تاجر ایرانی موفق اهل اردبیل با حضور در شرکت بازی سازان قرارداد شروع این صادرات را امضا کردند. با توجه به آن که کشور آذربایجان و شهر باکو، پتانسیل خوبی برای صادرات وسایل بازی کودک از ایران را دارد این همکاری می تواند به موفقیت های بالاتری نیز منجر شود.

رضا حسینی کارشناس فروش این پروژه نسبت به آینده ی این قرار داد ابراز امیدواری کرده و آن را شروعی برای فصل جدید همکاری ها میان ایران و آذربایجان می داند. مدیران مجموعه بازی سازان با حضور در این جلسه نکات مشاوره ای در خصوص کسب و کار را ارائه داده و به تبادل نظر در خصوص تجارت میان ایران و آذربایجان پرداختند.

مجموعه بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک برای منازل، باغ ها و ویلاها، پارک ها، مراکز بازی و شهربازی ها می باشد. شما می توانید پس از مطالعه اطلاعات محصولات، خرید خود را بصورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین انجام داده و یا برای کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی محصولات با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.