مقالات بازی سازان

برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

خانه اسباب بازی

در طول سالیان متمادی، خانه های اسباب بازی کودک هیچگاه در بر انگیختن خلاقیت کودکان و حتی آن‌هایی که حس کودکیشان زنده است نا موفق نبوده اند. خانه اسباب بازی کودک لذت های ساده ای را برای صاحبانشان فراهم می کنند و همچنین یک محیط عالی برای شکوفایی خلاقیت و تخیل کودکان هستند. بسیاری از مردم، به ویژه کودکان و کلکسیونرهای خانه اسباببازی عمیقاً دوست دارند خانه های مینیاتوری خود را با مبلمان اسباب بازی کودک و سایر لوازم و اثاثیه متناسب با آن بیارایند.

بعضی کلکسیونرهای بسیار نکته سنج، کوچکترین جزئیات را هم در تزییناتشان در نظر می گیرند تا هیچ چیز نا متناسبی باقی نماند. مانند همه مناطق خانه اسباب بازی کودک، اتاق خواب هم باید با جزئیات بسیاری برجسته شود تا به واقع بینانه ترین ظاهر برای خانه اسباب بازی خود برسید.

با وجود طرح ها و گونه های زیاد خانه های اسباب بازی، قطعاً تمایل دارید از بهترین پیشنهادات، جزئیات و ارزش در مقابل پولی که می پردازید، اطمینان حاصل کنید. در اینجا مواردی را ذکر می کنیم که باید در هنگام خرید خانه اسباب بازیتان در نظر داشته باشید.

انتخاب مصالح برای خانه اسباب بازی

تیم ما به تحقیق و سنجش رایج ترین و در دسترس ترین مواد سازنده کلبه بازی کودک در بازار پرداخت. نتیجه تحقیقات ما این بود که مواد تولیدی تا حد زیادی قیمت واقعی خانه ی اسباب بازی را تعیین می کنند.

خانه اسباب بازی چوبی

جوانب مثبت: محکم، با دوام، ماندگار همچنین سازگار با محیط بیرون زمانی که با رنگ روغن با کیفیت و مناسب کودکان نقاشی می شود.

جوانب منفی: قیمت خانه های اسباب بازی چوبی بالاتر و انتقال و نصب آنها مستلزم پرداخت هزینه بیشتری است. همچنین به فضای بیشتری احتیاج دارند. به علاوه خانه باغ اسباب بازی سنگین است و قابل حمل نیست. بنا بر این وقتی در باغ یا حیاط هم نصب شود، به احتمال زیاد حتی اگر بخواهید، نمیتوانید آن را به جای دیگری ببرید.

وقتی نوبت به خانه های چوبی می رسد، پیشنهاد ما به شما خانه های عروسکی نئوپان است. خانه های اسباب بازی ما سبکتر و قابل حمل است. به راحتی نصب می شوند و برای استفاده و نگهداری در خانه و فضای باز مناسب تر هستند. از همه مهمتر، قیمت فروش تکی خانه های نئوپان، از خانه های اسباب بازی قدیمی مخصوص فضای باز یا خانه باغ های چوبی کمتر است.

برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

خانه اسباب بازی پلاستیکی

مزایا: ارزانتر از خانه های چوبی هستند، تنوع گسترده ای در انتخاب رنگ و گونه های مختلف دارند، قابل حمل اند، به راحتی نصب می شوند و برای داخل خانه و فضای باز می توان از آنها استفاده کرد.
معایب: پلاستیک برای محیط خوب نیست و تولیدات پلاستیکی ممکن است حاوی مواد شیمیایی مضر برای کودکان و بزرگسالان باشد. رنگهای پلاستیکی بعد از مدتی در معرض نور آفتاب از بین می روند و از یک خانه پلاستیکی رنگارنگ، شیء بی رنگ و رویی باقی می ماند. برای اینکه از این مسائل در امان بمانید و محصولی ایمن خریداری کنید می توانید از جنس پلی اتیلن استفاده کنید. در محصولات پلی اتیلنی از رنگ ثابت بی ضرر برای کودک استفاده شده و دیگر نگرانی والدین و کودکان را تهدید نمی کند. کلبه کودک باربی یکی از انواع پلی اتیلنی این محصولات است:

برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

 

چادرهای بازی کودک پارچه ای

مزایا: مقرون به صرفه، طرح های زیبا و رنگارنگ، سبک و قابل نصب به آسانی، مناسب برای بازی های داخل خانه و فضای باز.
معایب: استفاده در فضای باز با آب و هوا و دما محدود می شود. ساخت با استحکامی ندارند و زیاد دوام نمی آورند.

خانه اسباب بازی مقوایی

جوانب مثبت: قیمت پایین، نصب آسان، مصالح بازیافت شدنی و عموما مفید برای محیط. کودکان معمولا می توانند این خانه های مقوایی را مطابق سلیقه شخصی خود نقاشی کنند.
موارد منفی: شکننده و سست هستند و زیاد دوام نمی‌آورند، به راحتی شکل خود را از دست می دهند. غالبا برای بازی های داخل خانه مناسبند. مشتریانی که برای کودکانشان خانه مقوایی خریداری می کنند، بعد از مدتی دلشان می خواهد به جای آن خانه ی اسباب بازی محکمتری بگیرند.

برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

توجه به امنیت در درجه اول

به خصوص اگر یک خانه اسباب بازی و مبلمان مرتبط با آن را برای کودکان کم سن تهیه می کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها از آمادگی و درک لازم برای کار با محصول خریداری شده و قطعات کوچک آن برخوردار هستند. چرا که عدم توجه شما به این امر، احتمالا منجر به رخ دادن اتفاقات خطرناکی می شود. خانه های اسباب بازی معمولا برای کودکان سه سال و بالاتر مناسب است. با این حال کمی دقت نظر از وقوع اتفاقات مخاطره آمیز جلوگیری می کند.

همچنین اطمینان حاصل کنید مواد سازنده مورد استفاده برای کودکان امن باشد. سراغ تولیدات بدون سرب و غیر سمی بروید. هنگام خرید از فروشگاه ها، سعی کنید ترکیبات مواد سازنده ی قطعات مبلمان کودک را بشناسید، یا درمورد آنها اطلاعات مفیدی جمع آوری کنید.

«میتوانید در اینجا محصول کلبه چوبی ما را بررسی کنید» و اگر آنلاین خرید می کنید، نظرات افرادی که قبلا خرید کرده اند را مشاهده کنید.

از همه مهمتر، خوش بگذرانید، خلاق باشید و از خانه اسباب بازی و زمان حضور در کنار فرزندانتان لذت ببرید.

کلبه فومی کودک

اندازه خانه اسباب بازی برای کودکان

خانه های اسباب بازی در اندازه های بسیار گوناگونی موجود است. تصاویر خانه هایی که در نظر دارید بخرید ممکن است گهگاه گمراهتان کند. قبل از خرید یک خانه اسباب بازی، تنها به تصویر آن اکتفا نکنید.

یک خانه یکسان در محیط های مختلف، بسته به پیش زمینه و پس زمینه عکس، متفاوت به نظر می رسد. اگر شما تصویر یک خانه اسباب بازی را در فضای باز، مثلا در زمین بازی یا پارک ببینید و خیلی کوچک به نظر برسد، همان خانه در اتاق بازی کودک شما بسیار بزرگ است.

استفاده از اندازه های واقعی به عنوان یک مرجع برای خرید، دومین راهی است که می توانید به کمک آن با دقت درمورد تناسب هر یک از خانه های اسباب بازی با فضایی که برای نگهداریش در نظر دارید، تصمیم بگیرید. بهترین راه برای تصمیم گیری این است که اگر یک خانه بازی واقعی در دسترس شماست، آن را از نزدیک بررسی کنید. از خود بپرسید آیا یک خانه اسباب بازی در نزدیکی من وجود دارد؟ شاید یک خانه عروسکی در میدان یا در همسایگی شما باشد. زمان بگذارید و فضایی را که برای خرید خانه اسباب بازی ذهنیتان دارید، اندازه گیری و یک بار دیگر، تناسبشان را بررسی کنید.

خانه اسباب بازی چوبی

همچنین به خاطر داشته باشید، کودک یا کودکان شما در حال رشد هستند. خانه اسباب بازی کوچکی که اکنون برای خریدنش برنامه ریزی می کنید، ممکن است چند سال دیگر برای آنها خیلی خیلی کوچک باشد. محصولی خریداری کنید که اندازه اش برای آینده فرزندانتان نیز مناسب باشد. بدانید کودکان دوست دارند سالها خانه اسباب بازیشان را داشته باشند.

تعداد کودکانی که با این خانه ها بازی می کنند نیز عامل مهمی محسوب می شود. محصولی را خریداری کنید که تمام کودکانتان در آن با هم بازی کنند. یک خانه اسباب بازی بزرگ، برای یک محیط پیش دبستانی مناسب است.

رویکرد چند منظوره: بازی به همراه تعلیم و تربیت

امروزه والدین جوان، تولیدات اسباب بازی های پر ارزش و چند کاربردی را ترجیح می دهند. تقاضا برای اسباب بازی های آموزشی مانند «اسباب بازی های مونته سوری» به سرعت در حال افزایش است. والدین و معلمان به دنبال راه های ابتکاری و ابزار آموزشی جدید هستند. پس چرا از همین رویکرد برای انتخاب یک خانه ی اسباب بازی استفاده نکنیم؟ به دنبال یک خانه بازی باشید که چیزی بیشتر از چهار دیوار و یک سقف داشته باشد.

خانه های اسباب بازی ای وجود دارد که شامل کارکردهای آموزشی و سرگرمی می شود. از بازی های نقش آفرینی کودکان گرفته تا بازی های تخته گچی که به آنها امکان می دهد رنگ ها، حروف، اعداد و خواندن ساعت را بیاموزند.

در حالی که مهارت های حرکتی ظریف، خلاقیت، تخیل و مهارت های اجتماعی فرزندانتان را در ارتباط با کودکان دیگر تقویت می کنید، همه اعضای خانواده از طراحی خانه بازی با دکورهای رنگارنگ و جالب لذت می برند.

بدانید از کجا خرید می کنید

خانه های اسباب بازی و اثاثیه آنها به صورت آفلاین و آنلاین در دسترس هستند. بنا بر این به هر روشی که خرید می کنید، آنلاین از فروشگاه های اینترنتی مثل این فروشگاه، یا فروشگاه اسباب بازی مورد علاقه خود و یا از حراجی لوازم منزل، باید از بهترین مکان برای خرید اطلاع داشته باشید. به دنبال اقلامی باشید که خیلی در بازار موجود نیست و ارزش پولی را که پرداخت میکنید دارد.

بهترین پیشنهادات خرید را پیدا کنید

قبل از خرید خانه اسباب بازی خود همیشه منتظر بهترین پیشنهادات، معاملات و همچنین فروشهای تبلیغاتی و تخفیفها باشید. فروشگاههای اینترنتی مثل ما، گزینه های خوبی را در زمینه انتخاب مبلمان خانه اسباب بازی خود ارائه می دهند، در حالی که برخی از فروشگاه های آفلاین، هر از چند گاهی فروش دارند. بخش فروش ما را بررسی کنید.

در این مطلب شما را با اهمیت خرید خانه اسباب بازی و کلبه کودک آشنا کردیم. اکنون میدانید که قبل از خرید یک خانه اسباب بازی برای کودک خود باید فاکتور هایی مانند جنس کلبه ، ابعاد کلبه، و هزینه ی خانه اسباب بازی های موجود در بازار را به خوبی بسنجید تا بتوانید خرید مطلوبی از این محصول داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.