02144288050
مشاوره تلفنی

افتتاح نمایندگی فروش بازی سازان در افغانستان (هرات)

افتتاح نمایندگی فروش محصولات شرکت بازی سازان در کشور همسایه؛ افغانستان.


با توجه به میزان فروش خارجی شرکت بازی سازان در چند سال اخیر و خصوصا درصد صادرات این مجموعه به کشور افغانستان برآن شدیم تا با اهدای نمایندگی فروش شرکت بازی سازان در این کشور در صدد تسهیل تبادلات مالی و محصولات در بین مرز های ایران و افغانستان باشیم.

از این رو طبق مذاکره با متقاضیان نمایندگی فروش بازی سازان در جلسات متعدد و اعلام شرایط و ضوابط این شرکت به علاقمندان در پایان با موافقت طرفین و طی قراردادی آقایان محمدی و حامدی در شهر هرات کشور افغانستان به عنوان نخستین دفتر فروش نماینده شرکت بازی سازان در خارج از مرز های ایران آمادگی خود را اعلام کردند. در بهمن ماه سال 1398 پس از امضای قرار داد های مربوط، پروسه آماده سازی دفتر به اتمام رسید و اکنون با افتخار در شهر هرات آماده خدمت رسانی به عزیزان ساکن در منطقه هستیم.

کمک به خیریه

مهندس کولیوند در رابطه با این خبر با تبریک موفقیت بازی سازان به دیگر همکاران این مجموعه از هدف گذاری شرکت برای اعطای نمایندگی و شعبات در خاورمیانه در گام اول برای گام دوم در اقصی نقاط جهان برای دسترس پذیری بیشتر مجموعه بازی سازان صحبت کرد. وی همچنین برای همکاران جدید بازی سازان در افغانستان آرزوی موفقیت کرد و پیشرفت شرکت را در گرو پیشرفت هریک از افراد آن دانست.

از این پس عزیزان محترم در کشور دوست و همسایه افغانستان می توانند با مراجعه به دفتر فروش بازی سازان در شهر هرات، به آدرس خیابان فردوسی(جاده مخابرات) روبروی ریاست فواید عامه، دفتر فروش شرکت بازی سازان‌ و یا تماس با شماره موبایل 0093799600771 از خدمات مجموعه بازی سازان در داخل کشور خود برخوردار شوند.

کمک به خیریه

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *