02144288050
مشاوره تلفنی

افتتاح نمایندگی فروش بازی سازان در افغانستان (هرات)

افتتاح نمایندگی فروش محصولات شرکت بازی سازان در کشور همسایه؛ افغانستان.


با توجه به میزان فروش خارجی شرکت بازی سازان در چند سال اخیر و خصوصا درصد صادرات این مجموعه به کشور افغانستان برآن شدیم تا با اهدای نمایندگی فروش شرکت بازی سازان در این کشور در صدد تسهیل تبادلات مالی و محصولات در بین مرز های ایران و افغانستان باشیم.

از این رو طبق مذاکره با متقاضیان نمایندگی فروش بازی سازان در جلسات متعدد و اعلام شرایط و ضوابط این شرکت به علاقمندان در پایان با موافقت طرفین و طی قراردادی آقایان محمدی و حامدی در شهر هرات کشور افغانستان به عنوان نخستین دفتر فروش نماینده شرکت بازی سازان در خارج از مرز های ایران آمادگی خود را اعلام کردند. در بهمن ماه سال 1398 پس از امضای قرار داد های مربوط، پروسه آماده سازی دفتر به اتمام رسید و اکنون با افتخار در شهر هرات آماده خدمت رسانی به عزیزان ساکن در منطقه هستیم.

کمک به خیریه

مهندس کولیوند در رابطه با این خبر با تبریک موفقیت بازی سازان به دیگر همکاران این مجموعه از هدف گذاری شرکت برای اعطای نمایندگی و شعبات در خاورمیانه در گام اول برای گام دوم در اقصی نقاط جهان برای دسترس پذیری بیشتر مجموعه بازی سازان صحبت کرد. وی همچنین برای همکاران جدید بازی سازان در افغانستان آرزوی موفقیت کرد و پیشرفت شرکت را در گرو پیشرفت هریک از افراد آن دانست.

از این پس عزیزان محترم در کشور دوست و همسایه افغانستان می توانند با مراجعه به دفتر فروش بازی سازان در شهر هرات، به آدرس خیابان فردوسی(جاده مخابرات) روبروی ریاست فواید عامه، دفتر فروش شرکت بازی سازان‌ و یا تماس با شماره موبایل 0093799600771 از خدمات مجموعه بازی سازان در داخل کشور خود برخوردار شوند.

کمک به خیریه

برچسب ها :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
کاور ویدیوی مرکز بازی دهکده کودک گیلان
تجهیز مرکز بازی دهکده بازی استان گیلان
بیشتر بخوانید
sd-min
کارآفرینی که شادی کودکان را رقم زد/ تحول صنعت تفریحات با بازی سازان
بیشتر بخوانید
disney land2
تجهیز خانه بازی دیزنی لند استان تهران
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *