نمونه کارها

تجهیز فضای بازی در بام لند تهران

تجهیز فضای بازی در بام لند تهران

تجهیز فضای بازی در بام لند تهران

اهمیت فضای بازی کودکان در سال های اخیر، بسیار مورد توجه سرمایه گذاران و حتی والدین قرار گرفته است. از همین رو عمده مراکز تجاری برای افزایش بازدید کننده و زمان حضور آن ها اقدام به ایجاد فضای کودک می کنند؛ علاوه بر این، بسیاری از والدین نیز این روز ها برای بازی کودک در منزل، فضایی مجزا در نظر میگیرند.
این مورد باعث ایجاد حس امنیت بیشتر برای کودک و والدین و همچنین شلوغ نشدن تمام خانه در هنگام بازی کودک می شود. تجهیز خانه های بازی امروزه به یکی از پرسود ترین تجارت های تجهیز دهکده بازی در استان اصفهان: مرتبط با صنعت تفریحات تبدیل شده است. چرا که این کسب و کار جزو زود بازده ترین بیزینس ها در دهه اخیر قرار دارد.
تجهیز فضای بازی در بام لند تهران : دهکده بازی یکی از هزاران مرکز تجهیز شده توسط بازی سازان است. این مرکز بازی در استان اصفهان، با وسعت بالا و با بهره گیری از تنوع بالای محصولات به یکی از شاخص ترین خانه های بازی استان اصفهان تبدیل شده است.
دهکده بازی محصولاتی مانند سافت پلی گراند کودک، پیست ماشین پایی، سرسره بادی، محصولات فومی و مجموعه ای کامل از تجهیزات پلی اتیلنی را در خود جای داده است. سرگرم شدن والدین در یک خانه بازی، یکی از عوامل افزایش درآمد و همچنین افزایش ساعات حضور کودکان در یک مرکز بازی است، از این رو دهکده بازی، سرگرمی هایی را نیز برای والدین و نوجوانان در نظر گرفته تا در زمان انتظار خود خسته نشده و گذر زمان را حس نکنند. محصولاتی مانند ایرهاکی و فوتبال دستی انتخاب های مناسبی برای این کار هستند.
شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات و تجهیز مراکز بازی با بازی سازان در ارتباط باشید
021-44288050

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.