نمونه کارها

تجهیز سرزمین بازی بالونیا در تهران

تجهیز فضای بازی بالونیا در تهران

سرزمین بازی بالونیا یکی از اخرین نمونه مراکز بازی تجهیز شده توسط بازی سازان در تهران است. این مرکز با داشتن محصولات بازی متنوع می تواند کودکان شما را برای ساعاتی مشغول و سرگرم کند. استخر توپ، استخر شن، صخره نوردی و پیست ماشین پایی از جذابترین بازی های خانه بازی بالونیا هستند برای خرید وسایل خانه بازی و وسایل شهربازی با بازی سازان همراه شوید. این فیلم توسط مدیریت این خانه بازی برای بازی سازان ارسال شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تجهیز مراکز بازی کودک و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09128202329
02144288050
bazisazan.com

 

شرکت بازی سازان تولیدکننده صدها مدل سازه پارکی و فضای باز سازه های پارکی و مبلمان شهری مناسب حیاط منازل، ویلاها، بوستان ها و فضای سبز هستند تنوع بی نظیر از مبلمان شهری در طرح های فلز، چوب و سنگ شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید. افزایش دسترسی به پارک و شهربازی برای کودکان فواید فراوان روحی و جسمی به دنبال دارد؛ از تمایل به فعالیت جسمی گرفته تا یادگیری یک مهارت جدید. هر چه این شهربازی‌ها از امکانت بیشتر و تجهیزات با کیفیت‌تری برخوردار باشند، منفعت آن برای کودک چشم‌گیرتر خواهد بود.

در حال حاضر که نشستن در خانه و بازی کردن با کنسول و گوشی موبایل رواج پیدا کرده، فراهم کردن بستر بازی، سرگرمی و ایجاد تعاملات اجتماعی برای سلامت ذهن و جسم کودک ارزش بالایی دارد به همین منظور فعالان حقوق کودکان و متخصصان در این زمینه، روی ساخت مراکز بازی، شهربازی و مهدکودک‌هایی با تجهیزات متنوع تاکید کرده‌اند. مزایای ساخت مراکز بازی برای کودکان در بازی‌سازان: مزایای ذهنی: آموزش مهارت‌های ابتدایی مثل همکاری با دیگران، داشتن تعاملات اجتماعی و همینطور افزایش عزت نفس کودک هنگام موفقیت در بازی‌ها، القا حس استقلال و توانایی حل مسئله از نمونه مزایایی ست که با وسایل مختلف در مراکز بازی برای کودک ایجاد می‌شود. مزایای جسمی: بارزترین عملکرد مراکز بازی و شهربازی‌ها تشدید فعالیت جسمی کودک است، هر چند شاید بالا رفتن از یکی سرسره یک متری یا الاکلنگ بازی کردن فهالیت زیادی به نظر نیاید اما در مقایسه با نشستن طولانی مدت یا خوابیدن، تاثیر زیادی دارد.

مزایای احساسی: برقراری ارتباط موثر با والدین، تجربه احساس شکست و موفقیت و تمایل به پیدا کردن دوست جدید باعث خواهد شد که کودک تجربه عمیق تری از احساسات خود داشته باشد. به همین دلیل است که ما در بازی‌سازان تلاش کرده‌ایم در سراسر کشور تجهیزات، راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را برای ؛ احداث شهربازی‌، مهدکودک، مراکز بازی و هر مکانی که نیاز به وسایل سرگرمی کودکان دارد فراهم کنیم تا کارفرمایان و سرمایه‌گذاران با هر بودجه و ایده‌ای بتوانند برای کودکان شهرشان زمین بازی جذاب و ایمنی تاسیس کنند.

برای دیدن نمونه کار های مجموعه به صفحه نمونه کار های بازی سازان رجوع کنید . همچین در صورت مشاوره جهت راه اندازی و تجهیز خانه بازی با مشاورین ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.