نمونه کارها

تجهیز خانه بازی آرکا در اصفهان

تجهیز خانه بازی آرکا در اصفهان

تجهیز خانه بازی آرکا در اصفهان

شهر اصفهان با جمعیتی در حدود 2 میلیون نفر سومین شهر بزرگ کشور محسوب می شود. این شهرستان با داشتن قدمت تاریخی و وجود بناهای توریستی، مقصد بسیاری از مسافران داخلی یا خارجی نیز می باشد. از این رو در نظر گرفتن امکانات تفریحی و رفاهی مناسب به یکی از اولویت های اصلی سرمایه گذاران بخش خصوصی و دولتی در این شهرستان تبدیل شده است.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی کلیک کنید.

کودکان در سال های اخیر به تاثیر گزار ترین عضو خانواده ها تبدیل شده اند و در نظر گرفتن امکانات تفریحی و فضای بازی مناسب برای آنان از اولویت های اصلی خانواده های ایرانی ست؛ در سال های اخیر با توجه به کم رنگ شدن جذابیت مراکز بازی روباز برای کودکان به دلیل تنوع کم محصولات فضای باز، خانه های بازی مورد استقبال بی نظیر خانواده ها قرار گرفته اند.

خانه بازی آرکا به همت مدیریت جوان و با انرژی خود در مدت زمان کوتاهی که در شهر اصفهان آغاز به کار کرده است توانسته مخاطبین بسیاری را به سمت خود جذب کند و مورد استقبال والدین و کودکان قرار بگیرد. این مجموعه با برگزاری کارگاه های متعدد و آموزش های کاربردی در کنار بازی و تفریح، توانسته تمامی سلایق را پوشش دهد.

اتاق بازی شن، اتاق پیست ماشین پایی، استخر توپ و ترامپولین برخی از بازی های حرکتی این مرکز هستند؛ علاوه بر این محصولاتی مانند ایرهاکی و ست مشاغل از دیگر بازی های خانه بازی آرکا به شمار می روند.

خانه بازی آرکا برای کودکان رده های سنی مختلف، مناسب سازی شده است، کودکان کوچکتر از 3 سال امکان بازی با محصولاتی مانند ایرهاکی و یا ست مشاغل را ندارند، از این جهت در خانه بازی آرکا، مجموعه های فومی برای این رده سنی در نظر گرفته شده اند؛ سازه های فومی بدون داشتن بخش های چوبی و یا فلزی و با استفاده از فوم سرد ساخته شده اند تا برای سنین پایین بطور کامل ایمن باشند. عدم تکه تکه شده در طول زمان و یا له شدگی در اثر فشار از مزایای محصولاتی هستند که در تولید آن ها از فوم سرد بهره گرفته می شود.

وجود تنوع گسترده محصولات یکی از دیگر از دلایل استقبال خانواده ها از این مرکز است. آموزش و ارائه اسباب بازی و بازی های فکری نیز از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

امنیت کودکان در هنگام بازی در مراکز سرپوشیده و یا روباز از اهمیت بسیاری برخوردار است. برخورد کودک با زمین حین استفاده از سرخور و یا هر حرکت ناگهانی از سوی او ممکن است خطراتی را متوجه کودک کند، از این رو خانه های بازی با بهره گیری از استاندارد های این بخش ملزم به استفاده از کف پوش و دیوار پوش های فومی در تمام بخش های مرتبط با کودکان هستند تا در صورت برخورد کودک با دیوار یا کف، از او حفاظت کنند.

بازی های پلی اتیلنی نقشی پر رنگ در خانه بازی آرکا ایفا می کنند، تاب و سرسره سنجاب، الاکلنگ کودک خرچنگ، ماهی تعادلی و میز و صندلی پلی اتیلنی کودک از محصولاتی پلی اتیلنی هستند که بازی سازان برای این مرکز در نظر گرفته است.

021-44288050
021-44444428
09128202329

فرم درخواست مشاوره

درامد خانه بازی کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.