مقالات بازی سازان

دعوت شبکه تلویزیونی العالم از مدیریت شرکت بازی سازان

دعوت شبکه تلویزیونی العالم از مدیریت شرکت بازی سازان

دعوت شبکه تلویزیونی العالم از مدیریت شرکت بازی سازان :

روابط عمومی بازی سازان – مدیریت شرکت بازی سازان در برنامه زنده صبح جدید در شبکه العالم برای گفتگو در خصوص هویت سازمانی، ترویج استعداد ها و ارائه محصولات قابل اعتماد حضور پیدا کرد. این برنامه در صبح روز چهارشنبه 29 خرداد ماه 1398 از شبکه تلویزیونی العالم بصورت زنده پخش شد.

در این گفتگو مهندس علی کولیوند از اهمیت صادرات محصولات با کیفیت به دیگر کشور ها صحبت کرد علاوه بر آن افزود: در حوزه تجهیزات مراکز بازی و شهربازی شرکت بازی سازان بسیار شناخته شده است. از افتخارات بازی سازان استفاده از نیروی جوانان و استعداد های آن ها در کار است و همه همکاران ما از جوانان این مرز و بوم هستند. در سال های گذشته محصولات حوزه کودک از شرکت ها و کشور های خارجی به کشور ایران وارد می شد که امروزه شرکت بازی سازان با پتانسیل های بالا علاوه بر تامین نیاز داخلی در زمینه صادرات محصولات مهد، خانه بازی و شهربازی در کشور های خارجی نیز فعالیت ویژه ای دارد. محصولات شرکت بازی سازان تماما تولید ملی و با نیروی اراده ایرانی ساخته می شوند و از لحاظ کیفیت قابل رقابت و حتی بهتر از نمونه های خارجی بوده تا بتوانند در بازار این کسب و کار بی رقیب بماند.
 
در ادامه نیز با اشاره به پتانسیل های فرهنگی ایجاد شده در کشور اضافه کرد: در سال های اخیر توانسته ایم با تغییر در فرهنگ جامعه و تولید محصولات داخلی مرغوب، اعتماد هم میهنانمان و دیگر کشور ها را نسبت به محصولات و تولیدات داخلی جلب کرده که باعث افزایش صادرات ما در زمینه محصولات خانه بازی، شهربازی و تجهیزات پارکی شده است.

دعوت شبکه تلویزیونی العالم از مدیریت شرکت بازی سازان : چه چیز محصولات ایرانی را از دیگران متمایز می کند؟

مهندس کولیوند در پاسخ این سوال گفت : کشور چین به عنوان یک رقیب قدرتمند از لحاظ قیمت بر روی صنایع و تولیدات داخلی تاثیر بسیاری دارد اما از نقاط ضعف کالاهای کشور هایی مانند چین، کیفیت نه چندان عالی و نداشتن هیچ گونه خدمات در کنار فروش محصولات است. اما کارشناسان ما در بازی سازان متعهد هستند تا از هیچ خدماتی برای مشتریان فروگذار نباشند و تمام تلاش خود را برای موفقیت مراجعین بازی سازان انجام دهند. مشاوره دقیق که حاصل تجربیات سال ها کار در این حوزه است در کنار خدمات پس از فروش از گزینه هایی است که بازی سازان را نسبت به دیگر رقبا و کشور های نزدیکی مانند چین متمایز می کند. همچنین به لحاظ قیمت بازی سازان توانسته با حفظ کیفیت و تکیه بر دانش فنی ایرانی محصولاتی مرغوب و با قیمت هایی مناسب عرضه کند تا در بازار کودک از تولیدات خارجی پیشی بگیرد.
فيما قال ضيف البرنامج، علي كوليوند : في السنوات الاخيرة نحن وجدنا نقلة نوعية في ثقافة المجتمع والكثير من المواطنين يتوقون الى المنتجات الوطنية، ونحن تمكنا من تسويق منتجاتنا، وهذا ما ساعدنا الى ان نرتقي بمستوى صادراتنا الى بعض الدول، ويمكنني القول اننا نصدر الى كل الدول المجاورة، وتشمل ايضا وسائل الترفيه في المتنزهات.

ما يميز المنتج الايراني عن غيره؟

وتابع كوليوند: نحن لدينا منافسون مثل الصين وهو منافس عملاق من ناحية السعر، وأهم قضية جعلتنا معروفين في الساحة هي الخدمات التي تقدمها شركتنا، فالشركة الصينية في الحقيقة هي تبيع فقط وتصدر وليس لديها خدمات ما بعد البيع، ولكن نحن تعهدنا على انفسنا تقديم خدمات للزبون كتعليم المشرفين على هذه الالعاب، وبضمنها عمل دورات ومنهج وكل الخدمات التي يحتاجها، وهذا ما لا يجدوه في شركات اخرى.
واضاف: كما ان منتجاتنا اسعارها تنافسية مع باقي المنتجات الاخرى، كما ان قرب ايران من البلدان التي تجاورها تجعلها مفضلة على باقي المنتجين كالصين التي تبعد كثيرا عن منطقتنا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.