مقالات زمین های بازی

فروش عمده وسایل خانه بازی + پیشنهاد ویژه بازی سازان

فروش عمده وسایل خانه بازی

گر به فکر خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده هستید | این مطلب قصد دارد شما را در زمینه تجهیز وسایل خانه بازی به صورت عمده و همچنین خرید وسایل دست دوم خانه بازی راهنمایی کند.

در مطلب قبلی شما با نحوه خرید عمده لوازم شهربازی آشنا شدید، باید این موضوع را به شما اطلاع دهم که صاحبان مجموعه‌های تفریحی در هنگام خرید وسایل خانه بازی خود معمولا سعی می‌کنند راهی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها پیدا کنند.

هزینه‌های خرید وسایل خانه بازی با توجه به دکوراسیون و نوع خدماتی که قرار است در آن‌جا ارائه دهید، متفاوت خواهند بود؛ اما حتی اگر قصد تاسیس یک خانه بازی کاملا مجهز و بزرگ را دارید، راه‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید تجهیزات وجود دارد. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند برای کاهش هزینه‌ها از تجهیزات خانه بازی دست دوم استفاده کنند.

این نوع تجهیزات دست دوم ممکن است در ابتدا به صرفه به نظر برسند و صاحبان خانه بازی تصور کنند با خرید وسایل دست دوم به نوعی سود کرده‌اند، اما واقعیت امر چیز دیگری است و تجهیزات خانه بازی دست دوم،  حتی ممکن است تا حدودی دردسرساز باشند! راه دیگر برای صرفه جویی در هزینه‌ها، خرید وسایل خانه بازی از مراکز فروش عمده‌ی این نوع تجهیزات است.

با خرید از فروشندگان عمده می‌توانید وسایل مورد نیاز خود را با قیمتی کاملا مناسب تهیه کنید و دیگراز دردسرهای تجهیزات خانه بازی دست دوم هم خبری نیست. برای انتخاب بهترین راه کاهش هزینه‌های خرید وسایل مورد نیاز برای خانه بازی پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را ادامه دهید تا به صورت کامل با دردسرها و روش درست خرید وسایل بازی آشنا شوید.

خانه بازی استاندارد

فروش عمده لوازم خانه بازی

خانه‌های بازی ممکن است مساحت بالایی داشته باشند و یک ساختمان کامل را برای ارائه خدمات تفریحی به کودکان اختصاص دهند و یا در یکی از طبقات یک مرکز خرید سرپوشیده قرار گرفته باشند.

عوامل زیادی در استاندارد بودن خانه‌های بازی موثر است ولی ما در این مطلب قصد داریم به وسایل خانه بازی استاندارد بپردازیم. برای خانه‌های بازی معمولا وسایلی خریداری می‌شود که برای کودکان سنین مختلف مناسب باشند.

منظور از مناسب بودن وسایل بازی، جذابیت و ایمن بودن آن‌ها برای کودکان است. اگر قصد تاسیس یک خانه‌ بازی را دارید می‌توانید به راحتی با یک فروشند وسایل عمده تماس بگیرید و برای خرید وسایل خانه بازی مشاوره دریافت کنید.

همچنین از آن‌جایی که با خرید وسایل خانه بازی از مراکز فروش عمده، هزینه‌ی کم‌تری هم برای تجهیز خانه بازی پرداخت می‌کنید، می‌توانید تجهیزات بیش‌تری هم برای خانه بازی خود خریداری کنید.

با توجه به ویژگی‌هایی که وسایل خانه بازی باید از آن‌ها برخوردار باشند، در ادامه می‌توانیم مشکلاتی که ممکن است با خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم برای شما ایجاد شود را بررسی کنیم و وسایلی را که می‌توانید به صورت عمده خریداری کنید، معرفی می‎کنیم.

استاندارد نبودن تجهیزات خانه بازی دست دوم

فروش وسایل عمده خانه بازی

همانطور که گفته شد، وسایل خانه بازی باید برای کودکان سنین مختلف مناسب باشند.

از آن‌جایی که خانه‌های بازی در برابر امنیت کودکان مسئول هستند، خرید وسایل خانه بازی که برای سلامتی کودک خطری نداشته باشد، امر بسیار مهمی است و تمام اصول ایمنی برای حفاظت از سلامت کودکان باید در این مراکز رعایت شود.

این مسئله‌ی مهم گاه موجب می‌شود تجهیزات خانه بازی دست دوم برای بازی کودکان استاندارد نباشند. بعضی از تجهیزات خانه بازی دست دوم ممکن است به دلیل بی‌احتیاطی صاحبان قبلی و یا هر دلیل دیگری، آسیب دیده باشند و دیگر برای استفاده‌ی کودکان مناسب نباشند.

در نتیجه استفاده از این نوع وسایل موجب می‌شود خانه‎ی بازی شما در نظر مشتریان استانداردهای لازم را نداشته باشد. درست است که قیمت خرید وسایل خانه بازی دست دوم نسبت به تجهیزات نو کم‌تر است، اما در صورتی که این وسایل برای کودکان نوپایی که به خانه‌های بازی سپرده می‌شوند استاندارد نباشند، امکان استفاده از آن‌ها هم وجود ندارد. به طور خلاصه وسایل نامناسب موجب به وجود آمدن مشکلات زیر می‌شود:

 • صدمه دیدن کودکان کم سن و سالی که هنوز توانایی تشخیص و اجتناب از خطر را ندارند.
 • هدر رفتن هزینه‌ی خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم.
 • اشغال فضای خانه بازی که می‌شود از آن به نحوی مفید استفاده کرد.

فروش عمده وسایل خانه بازی + پیشنهاد ویژه بازی سازان پایین آوردن سطح کیفیت خانه بازی

وسایل خانه بازی دست دوم

 

در صورتی که قصد دریافت مشاوره رایگان برای خرید عمده وسایل خانه بازی را دارید با شماره 44288050-021 تماس حاصل فرمایید.

منظور از کیفیت خانه بازی، نوع خدماتی است که یک مجموعه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. خانه‌های بازی معمولا مبلغی را به عنوان حق بهره مندی از خدماتشان از مشتریان دریافت می‌کنند، در نتیجه باید فضای جذاب و مناسبی برای تفریح و آموزش کودکان فراهم کنند.

در صورتی که در یک مجموعه از تجهیزات خانه بازی دست دوم که فاقد کیفیت بالا هستند استفاده شود، کل خدمات آن مجموعه زیر سوال می‎رود. در صورتی که صاحبان خانه بازی برای کاهش هزینه‌های خود از تجهیزات خانه بازی دست دوم استفاده کنند، ممکن است به خاطر کیفیت پایین آن وسایل و ناکارآمدی آن‌ها، هزینه‌ی بسیار بیش‌تری را متحمل شوند.

دقت در خرید وسایل خانه بازی موجب جلوگیری از چنین مشکلاتی می‌شود. شما می‌توانید به جای صرف هزینه بر روی تجهیزاتی که از کیفیت آن‌ها مطمئن نیستید، با یکی از عمده فروش‌های وسایل خانه بازی تماس بگیرید و علاوه بر استفاده از مشاوره‌های آن‌ها، محصولاتی با کیفیت بالا را برای خانه بازی خود خریداری کنید. می‌توان گفت پایین بودن کیفیت تجهیزات خانه بازی دست دوم موجب به وجود آمدن مشکلات زیر می‌شود:

 • کودکان نمی‌توانند به راحتی از این وسایل استفاده کنند و در نتیجه از بازی خود لذت نمی‌برند.
 • در صورتی که قصد دارید با استفاده از وسایلی که خریداری کرده‌اید، بازی‌هایی خلاقانه را طراحی کنید، ممکن است تجهیزات دست دوم پاسخگوی نیازهای شما نباشند.
 • ضایع شدن سایر خدمات مجموعه، به دلیل پایین بودن وسایل خانه بازی.

نارضایتی خانواده‌ها

فروش عمده وسایل خانه بازی

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت مراکزی مانند خانه‌های بازی که برای کسب درآمد با افراد زیادی سروکار دارند، راضی بودن مشتریان است. یک اصل مهم در بازاریابی وجود دارد که صاحبان مشاغل را به حفظ مشتریان و ایجاد مشتری دائمی برای کار خود ترغیب می‌کند.

در صورتی که یک مشتری از خدماتی که ارائه می‌دهید راضی باشد، احتمال زیادی دارد که دفعات بعد هم به خانه بازی شما مراجعه کند. این موضوع مخصوصا در مورد خانه‌های بازی صدق می‌کند؛

زیرا در هر محله معمولا یک خانه‌ی بازی تاسیس می‌شود و خانواده‌ها ترجیح می‌دهند به جای طی کردن مسافت‌های طولانی، از خانه بازی نزدیک منازل خود استفاده کنند. از این رو، در صورتی که یک مشتری از خدمات خانه بازی که شامل وسایل بازی هم می‌شود، راضی باشد، ممکن است به یکی از مشتریان دائم شما تبدیل شود.

افرادی که به جای خرید وسایل خانه بازی با کیفیت، به سراغ تجهیزات خانه بازی دست دوم می‌روند، ممکن است در مورد خطر از دست دادن مشتریان دائمی آگاه نباشند.

زمانی که خانواده‌ی کودکان حس کنند وسایل خانه بازی شما برای تفریح و سرگرمی فرزندشان مناسب نیست و یا ممکن است به سلامتی آن‌ها ضربه بزند، بدون شک به سراغ مجموعه‌ی دیگری خواهند رفت.

به همین دلیل است که پیشنهاد می‌شود عملیات خرید وسایل خانه بازی خود را از طریق مراکز فروش عمده انجام دهید و با ریسک چنین دردسرهایی هم مواجه نشوید. به طور کل نارضایتی مشتریان از تجهیزات خانه بازی دست دوم ممکن است باعث بروز مشکلات زیر شود:

 • از دست دادن مشتریان وفادار که مانند گنجی برای کسب و کار شما محسوب می‌شوند.
 • از بین رفتن اعتبار خانه بازی نزد مشتریان محل.
 • کاهش درآمد در صورت کم شدن مشتریان.

بازاریابی ضعیف

بازاریابی در خانه بازی

هر کسب و کاری شیوه بازاریابی مخصوص به خود را دارد. ممکن است تصاویر مربوط به خانه‌های بازی مختلف را در اینترنت و شبکه‌های مجازی دیده باشید. عمده تبلیغات خانه‌های بازی از طریق همین روش‌های مجازی صورت می‎گیرد، با این حال از هر روش دیگری که بخواهید برای بازاریابی استفاده کنید، مطمئنا به عکس‌هایی جذاب از خانه بازی خود نیاز پیدا خواهید کرد.

جذابیت خانه بازی، به ظاهر وسایل بازی موجود در آن وابسته است. در صورتی که تجهیزات خانه بازی دست دوم شما از جذابیت ظاهری خوبی برخوردار نباشند، تبلیغات تصویری تاثیر خود را از دست خواهند داد.

در واقع می‌توان گفت وسایل خانه بازی خود به تنهایی نوعی تبلیغات محسوب می‎شوند؛ همانطور که در بخش قبل ذکر شد، در صورتی که مشتریان از وسایل و خدمات خانه بازی شما رضایت داشته باشند علاوه بر اینکه دفعات بیش‌تری به مجموعه مراجعه می‌کنند، ممکن است به اطرافیان خود هم خانه بازی شما را توصیه کنند. در نتیجه خرید وسایل خانه بازی با کیفیت، مزیت بزرگی برای صاحب آن مجموعه به همراه خواهد داشت. امکان بروز مشکلات زیر در صورت خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم وجود دارد:

 • بازاریابی برای خانه بازی دارای وسایل نامناسب امری دشوار است.
 • هزینه تبلیغات مجازی کم‎تر از سایر روش‌های بازاریابی است و در صورتی که امکان استفاده از این روش وجود نداشته باشد ممکن است هزینه‌های تبلیغات افزایش یابد.
 • امکان استفاده از بازاریابی ویروسی و دهان به دهان وجود ندارد.

وجود نقص در تجهیزات خانه بازی دست دوم

استخر توپ خانه بازی

وسایل خانه بازی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، ممکن است دارای ضمایمی باشند که به مرور زمان و به دلیل استفاده بیش از حد، دیگر قابل استفاده نباشند و یا به دلیل بی‌احتیاطی کودکان گم شوند.

این موضوع باعث می‌شود فردی که این وسایل را به صورت دست دوم تهیه می‌کند، تجهیزاتی ناقص تحویل بگیرد. این مسئله می‌تواند هزینه‌های خرید تجهیزات را افزایش دهد.

به این صورت که ممکن است قیمت وسیله‎ای که به صورت نو خریداری می‌کنید در مجموع کم‌تر از هزینه‎هایی باشد که برای کامل کردن تجهیزات ناقص صرف می‌شود. موضوع دیگر در مورد امکان کمیاب بودن بعضی از قطعات تجهیزات خانه بازی دست دوم است.

تولیدکننده‌های وسایل بازی معمولا تجهیزات خود را به صورت عمده به فروش می‎رسانند و امکان دارد شما نتوانید قطعه‌ی مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده از بروز چنین مشکلات آزاردهنده‌ای جلوگیری می‌کند و شما می‌توانید با خیال راحت وسایل بازی مورد نظر خود را خریداری کرده و از دردسرهای مربوط به تجهیزات ناقص خلاص شوید. می‌توان مشکلات زیر را برای تجهیزات خانه بازی دست دوم نام برد:

 • کمیاب و گاه نایاب بودن قطعات خاص مورد نیاز برای وسایل بازی.
 • هزینه اضافی خرید قطعات.
 • زمانی که تجهیزات ناقص باشند، جلوه‌ی ظاهری جالبی هم ندارند و همین ممکن است موجب نارضایتی کودکان شود.

نداشتن گارانتی

گارانتی در خانه بازی

حتما می‌دانید که احتمال خراب شدن هر وسیله‌ی دست دومی بیش از وسایل نو است. تجهیزات خانه بازی دست دوم هم به دلیل این‌که قبلا از آن‌ها استفاده شده است، ممکن است مشکلاتی داشته باشند که در نگاه اول به چشم نیاید، اما بعد از مدتی موجب شوند آن وسیله‌ی بازی نیاز به تعمیر داشته باشد.

حتی وسایل بازی نو هم در صورت استفاده نادرست به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند، در نتیجه شما باید این وسایل را تعمیر کنید. زمانی که یکی از تجهیزات خانه بازی دست دوم به تعمیر نیاز پیدا می‌کند، شما مجبور می‌شوید هزینه‌های هنگفتی پرداخت کنید، ولی در صورت خرید وسایل خانه بازی نو از عمده فروش‌ها، علاوه بر تخفیفی که هنگام خرید وسایل بازی می‌گیرید، از مزیت دیگری به نام گارانتی هم برخوردار می‌شوید.

گارانتی تا حد زیادی هزینه‌های تعمیر وسایل خانه بازی را کاهش می‌دهد و زمانی که تجهیزات شما به تعمیر نیاز پیدا کردند‌، می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را به مراکز معتبر بسپارید و با هزینه‌ی معقولی وسایل بازی خود را تعمیر کنید. در صورت خرید وسایل خانه بازی دست دوم و بدون گارانتی، ممکن است با مشکلات زیر روبرو شوید:

 • در صورت نیاز به تعمیرات، باید هزینه‌ی زیادی بپردازید.
 • نمی‌توانید وسیله‌ی خود را به مراکز معتبر مخصوص تعمیر وسایل بازی بسپارید.
 • وسایل بازی دست دوم فاقد گارانتی و خدمات پشتیبانی مشتریان هستند.

زمان تعمیر وسایل بازی

زمان تعمیر وسایل خانه بازی

زمانی که صاحب یک خانه بازی تصمیم به خرید وسایل خانه بازی نو می‌گیرد و یا صاحب یک کسب و کار برای تاسیس یک خانه بازی قصد خرید وسایل بازی را دارد، مطمئنا برای استفاده از این تجهیزات هم برنامه‌ریزی کرده است.

در صورتی که شما به جای خرید وسایل خانه بازی نو به سراغ تجهیزات خانه بازی دست دوم بروید، ممکن است به دلیل نیاز آن وسایل به تعمیر نتوانید طبق برنامه‌ی زمانی که برای خود معین کرده بودید از آن‌ها استفاده کنید.

تعمیر این وسایل ممکن است مدت زیادی طول بکشد و در این مدت شما هزینه‌های زیادی را به خاطر عدم استفاده از وسایل و تغییر برنامه‌ها متحمل خواهید شد.

در صورتی که با خرید وسایل خانه بازی از مراکز فروش عمده، می‌توانید سفارش خود را درست به موقع و با کیفیت بالا دریافت کنید و طبق برنامه‌های خود جلو بروید. با خرید وسایل خانه بازی دست دومی که به تعمیر نیاز دارند، ممکن است با مشکلات زیر مواجه شوید:

 • به دلیل عدم استفاده از وسایل خانه بازی علاوه بر هزیه‌های نقدی، شما با هزینه‌ی فرصت از دست رفته هم روبرو خواهید شد.
 • زمانی که وسایل را برای تعمیر می‌فرستید، فضایی خالی در خانه بازی شما به وجود می‌آید که هم امکان استفاده از آن وجود ندارد و هم دکوراسیون خانه بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

افزایش هزینه‌ها

افزایش هزینه

بسیاری از افراد به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌های خود به خرید وسایل خانه بازی دست دوم روی می‌آورند، اما همانطور که در موارد قبل هم بیان شد، خرید وسایل خانه بازی دست دوم تنها در همان مرحله‌ی اول یعنی هنگام خرید باعث کاهش هزینه‌ها می‌شوند و ممکن است بعد از مدتی هزینه‌های اضافی را هم به صاحب خانه بازی متحمل کنند. هزینه‌هایی که تا اینجا به آن اشاره شد شامل موارد زیر می‌شود:

 • هزینه‌های ناشی از پایین بودن استاندارد و کیفیت تجهیزات خانه بازی دست دوم
 • هزینه‌های ناشی از از دست دادن مشتریان ثابت
 • هزینه‌های خرید قطعات اضافی که توسط فروشنده ارسال نشده است
 • افزایش هزیه تبلیغات به خاطر عدم امکان استفاده از تصاویر جذاب وسایل خانه بازی در فضای مجازی
 • هزینه‌ی هنگفت تعمیرات به دلیل نداشتن گارانتی، هزینه فرصت از دست رفته به دلیل عدم امکان استفاده از وسایل در مدتی که برای تعمیر فرستاده می‌شوند و بسیاری هزینه‌های دیگر که ممکن است صاحب یک خانه بازی با خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم متحمل شود.

ناکارآمدی وسایل

ناکارآمدی وسایل خانه بازی

زمانی که برای خرید وسایل خانه بازی برنامه‌ریزی می‌کنید و هزینه‎ای را به این کار اختصاص می‌دهید، به طور قطع انتظار دارید که بتوانید برای مدتی از این وسایل به صورت مفید استفاده کنید.

در صورتی که تجهیزات خانه بازی دست دوم، به هر دلیلی دیگر قابل استفاده نباشند به آن‌ها وسایل ناکارآمد گفته می‌شود. تجهیزات ناکارآمد هیچ درآمدی برای شما تولید نمی‌کنند و برعکس هزینه‌هایی پیش بینی نشده را به شما متحمل خواهند کرد.

در صورتی که انتظار چنین هزینه‌هایی را نداشته باشید، نمی‌توانید به سرعت نسبت به تعویض و یا تعمیر تجهیزات خانه بازی دست دوم اقدام کنید و در نتیجه این وسایل به صورت بی‌استفاده در خانه بازی شما می‌مانند. در زیر مشکلاتی را که ممکن است با خرید وسایل خانه بازی ناکارآمد با آن‌ها مواجه شوید، آورده‌ایم:

 • عدم امکان استفاده از این نوع وسایل خانه بازی.
 • اشغال فضای اضافی در خانه بازی.
 • ایجاد هزینه‌های پیش بینی نشده.
 • نیاز به تغییر برنامه‌های مجموعه.
 • عدم تولید درآمد.

از بین رفتن شانس رقابت با رقبا

از بین رفتن شانس رقابت

درست است که در هر محله فقط امکان تاسیس یک خانه بازی وجود  دارد، ولی بعضی از صاحبان خانه‌های بازی به جای تمرکز صرف بر روی ساکنین محله‌ی خود، به دنبال جذب مشتریان بیش‌تر هستند و برای این کار از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها خرید وسایل خانه بازی مجهز و جذاب است.

این کار باعث می‌شود کودکانی که به خانه بازی می‌آیند با دیدن وسایل جدید و جذاب، نسبت به دیگر مجموعه‌های تفریحی تمایلی نداشته باشند و در نتیجه این موضوع مزیتی رقابتی برای صاحبان خانه بازی ایجاد می‌کند.

زمانی که چنین مراکزی وجود دارد که از هر راهی برای تجهیز خانه بازی خود استفاده می‌کنند، در صورتی که شما به جای خرید وسایل خانه بازی نو به دنیال تهیه‌ی تجهیزات خانه بازی دست دوم باشید نمی‌توانید در عرصه‎ی رقابت حرفی برای گفتن داشته باشید و خیلی زود توسط رقبای قدرتمند خود از از میدان رقابت کنار زده خواهید شد.

در صورتی که از سرمایه‌ی محدودی برخوردار هستید، لزومی ندارد به سراغ تجهیزات خانه بازی دست دوم بروید، در عوض می‌توانید با خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، وسایلی با کیفیت و قابل مقایسه با سایر رقبای خود تهیه کنید. به طور خلاصه در صورت خرید وسایل خانه بازی دست دوم ممکن است مشکلات زیر مواجه شوید:

 • از دست دادن فرصت رقابت با تجهیزات رقبا.
 • از دست دادن مزیت‌ رقابتی.
 • کاهش درآمد به دلیل جذاب نبودن تجهیزات خانه بازی دست دوم.

خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده

خرید وسایل خانه بازی از مراکز فروش عمده به راحتی امکان پذیر است. شما می‌توانید با مشاوران این مراکز تماس برقرار کنید و در مورد وسایل خانه بازی مناسب خود از آن‌ها مشاوره‌های مفیدی دریافت کنید. از این رو در ادامه این مطلب وسایل خانه بازی را که می‌توانید به صورت عمده خریداری کنید، بررسی کرده‌ایم.

تجهیزات پارکی خانه‌های بازی

وسایل پارکی در خانه بازی

خانه‌های بازی با پارک‌های سرپوشیده تفاوت دارند. پارک‌های تفریحی سرپوشیده معمولا محدودیت سنی ندارند و وسایل پارکی مناسب سنین مختلف را تهیه می‌کنند، ولی خانه‌های بازی مخصوص کودکان خردسال هستند و طبیعی است که به تجهیزات پارکی متفاوتی نیاز داشته باشند.

خانه‌های بازی باید هنگام خرید وسایل خانه بازی به مسائلی مانند ایمنی این وسایل توجه زیادی داشته باشند. بعضی از وسایل خانه بازی مخصوص آموزش مهارت‌های خاصی هستند و مسائلی را در قالب بازی و تفریح به کودکان آموزش می‌دهند.

برخی دیگر از وسایل خانه بازی هم برای شبیه سازی موقعیت‌های واقعی زندگی و همچنین برای اجتماعی کردن کودکان به کار می‌روند.

خرید وسایل خانه بازی به فضایی که در اختیار دارید هم بستگی دارد؛ برای مثال اگر برای یک فروشگاه زنجیره‌ای که اتاقی را برای بازی کودکان اختصاص داده‌ است، وسایل پارکی خریداری می‌کنید، لازم نیست هزینه‌ زیادی پرداخت کنید، ولی اگر قصد تاسیس یک خانه‌ی بازی مجهز را دارید بهتر است با برنامه‌ی قبلی به سراغ خرید وسایل خانه بازی بروید.

بسیاری از این تجهیزات پارکی از نظر روانشناسی اهمیت زیادی بر تربیت کودکان دارند، بنابراین انتخاب وسایل خانه بازی مناسب، امر مهمی است و بهتر است به جای تجهیزات خانه بازی دست دوم از وسایل نو استفاده شود. برخی از وسایلی را که برای تجهیز خانه بازی مورد نیاز است می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل پارکی پلی اتیلن علاوه بر انواعی که در شهربازی‌های روباز از آن‌ها استفاده می‌شود، مدل‌های کوچک‌تر و جمع و جورتری هم دارند که معمولا برای فضاهای سرپوشیده مانند خانه‌های بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به خاطر امنیت بالای این وسایل و مناسب بودن آن‌ها برای کودکان، معمولا وسایل پلی اتیلن بخشی از وسایل خانه‌ بازی قرار می‌گیرند. این وسایل را می‌توان به صورت عمده و با قیمت مناسب از مراکز مربوطه خریداری کرد.

تجهیزات خانه بازی دست دوم پلی اتیلن ممکن است به دلیل خراشیدگی و یا استفاده زیاد، جذابیت خود را از دست داده باشند، در نتیجه در این مورد هم بهتر است به سراغ خرید وسایل خانه بازی عمده بروید.  وسایل پارکی پلی اتیلن در مدل‌های مختلفی مانند موارد زیر ساخته می‌شوند.

تاب، سرسره و الاکلنگ پلی اتیلن بازی سازان 

اولین تصویری که از پارک‌های تفریحی در ذهن کودکان وجود دارد، تصویر تاب و سرسره‌هاست. بنابراین بهتر است تاب و سرسره را حتما در لیست خرید وسایل خانه بازی خود قرار دهید.

وسایل پارکی پلی اتیلن در رنگ‌ها، ابعاد و مدل‌‌های متنوعی ساخته می‌شوند و برای راضی کردن بچه‌ها گزینه‌ی خوبی به شمار می‌روند. در صورتی که به سراغ خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم بروید، ممکن است شانس انتخاب از میان گزینه‌های متعدد موجود در بازار را از دست بدهید.

الاکلنگ‌ها هم وسایل خوبی برای ارتباط برقرار کردن بچه‌ها با هم سن و سال‌های خود هستند. از آنجایی که این بازی دو نفره است، به کودکان کمک می‌کند با اطرافیان خود برای کار ساده‌ای مثل تفریح کردن هم همکاری کنند.

کلبه پلاستیکی

کلبه پلاستیکی

همه‌ی وسایل پارکی مخصوص کودکان به منظور ایجاد فضایی مناسب برای ذهنیت کودکانه‌ی بچه‌ها طراحی می‌شوند. حتما کودکانی را که در بخشی از خانه با استفاده از وسایل ساده، برای خود خانه‌ای کوچک درست می‌کنند و مشغول بازی می‌شوند.

کلبه‎‌های پلاستیکی از جمله وسایل پارکی هستند که می‌توانند رویای کودکانه‌ی داشتن یک خانه را برای بچه‌ها محقق کنند. این وسایل پارکی پلی اتیلنی به فضای زیادی نیاز ندارند و می‌توانند برای ساعت‌ها کودکان را سرگرم کنند.

در صورت خرید این نوع تجهیزات خانه بازی دست دوم، ممکن است با یکی از مشکلاتی که پیش از این نام برده شد، یعنی ناقص بودن وسایل مواجه شوید. کلبه‌های پلاستیکی به شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند و شما می‌توانید برای خانه بازی خود هر مدل از این وسایل پارکی را که تمایل داشتید تهیه کنید.

امکان پر کردن کلبه‌های پلاستیکی با انواع اسباب بازی‌ها وجود دارد و مربیان خانه بازی می‌توانند با انجام بازی‌های خلاقانه مسائلی مربوط به نکاتی که کودکان باید در منزل رعایت کنند را آموزش دهند.

تونل بازی کودک

تونل کودک

اگر قصد دارید در خانه‌ی بازی خود با وسایل پارکی و بازی‌های خلاقانه کودکان را سرگرم کنید، تونل بازی کودک یکی از بهترین گزینه‌های شما برای خرید وسایل خانه بازی است. تونل‌های بازیی هم مانند سایر وسایل خانه بازی پلی اتیلنی به شکل‌های متنوعی مانند مدل هزارپا یا اژدها ساخته می‌شود.

تونل‌های بازی نوعی وسیله‌ی متفاوت باری انجام بازی‌های ابداعی و خلافانه با کودکان هستند. داخل این تجهیزات پارکی مانند یک تونل خالی است و کودکان می‌توانند در مسیری که به خاطر سوراخ‌های روی بدنه‌ روشن شده است، از داخل این تونل بگذرند و عبور از مکان‌هایی با سقف کوتاه را یاد بگیرند.

مربیان خانه‌ی بازی می‌توانند برای سرگرم کردن بچه‌ها و انجام بازی‌های گروهی، بازی‌های جالب و هیجان انگیزی طراحی کنند و از بچه‎ها بخواهند با رد شدن از تونل ماجراهای مربوط به بازی را دنبال کنند. در صورت تمایل می‎توانید این وسیله را هم از طریق مراکز فروش عمده تهیه کنید.

مزیت‌های خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده

مزایای تاسیس خانه بازی

تا اینجای مطلب در مورد دردسرهایی که ممکن است با خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم برای صاحبان خانه بازی ایجاد شود، صحبت کردیم.

در این بخش مزایای خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده را هم بررسی خواهیم کرد. همانطور که ذکر شد، تجهیزات خانه بازی دست دوم به جز قیمت پایین، مزیت دیگری برای صاحبان خانه بازی ایجاد نمی‌کنند و چه بسا باعث بروز مشکلاتی هم بشوند که نیازمند صرف هزینه‌هایی بیش‌تر از قیمت خرید آن‌ها باشد.

در زیر مزایای خرید وسایل خانه بازی از عمده فروشی را برای شما بررسی کرده‌ایم.

قصد تاسیس کسب و کار کودک را دارید ؟ با شماره 44288050-021 تماس بگیرید | و از مشاوره رایگان شرکت بازی سازان استفاده کنید.

1. قیمت مناسب

برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و به جای خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم، می‌توانید از طریق مراکز عمده فروش وسایل بازی، تجهیزات مورد نظر خود را تهیه کنید و از تخفیف‌هایی که فروشندگان به شما ارائه می‌دهند، بهره‌مند شوید. در نتیجه علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید کالایی با کیفیت را از مراکز معتبر خریداری کنید.

2. تنوع محصولات

می‌دانید که در صورت تهیه‌ی تجهیزات خانه بازی دست دوم، محدودیت‌های زیادی برای انتخاب خواهید داشت ولی با خرید وسایل خانه بازی به صورت عمده می‌توانید از میان گزینه‎های متعدد و متنوعی که فروشنده پیش روی شما قرار می‌دهد، گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

3. بهره‌مندی از مشاوره فروشندگان

در صورت خرید وسایل خانه بازی از مراکز معتبر، شما امکان بهره‌مندی از مشاوره فروشندگان را پید خواهید کرد. بنابراین می‌توانید با شرح فضای خانه بازی خود و خدماتی که قصد دارید در این مرکز ارائه دهید برای مشاوران، می‌توانید با استفاده از توصیه‌های آن‌ها برای خانه بازی خود تجهیزات مناسبی تهیه کنید.

4. کیفیت کالاها

در این مورد نیز با خرید وسایل خانه بازی از مراکز فروش عمده این وسایل، دیگر نیازی نیست نگران ناقص بودن وسایل و یا کیفیت پایین آن‌ها باشید. عمده‌ فروش‌های معتبر  وسایل بازی معمولا تجهیزات خود را با کیفیت بسیار بالا تولید و برای شما ارسال می‌کنند، در نتیجه با خرید از این فروشندگان، با مشکلات مربوط به تجهیزات خانه بازی دست دوم روبرو نخواهید شد.

5. وسایل دارای گارانتی

در مورد هزینه‌های هنگفت تعمیر تجهیزات خانه بازی دست دوم در بخش‌های قبل صحبت کرده‌ایم، در صورت خرید وسایل خانه بازی از مراکز معتبر شما تجهیزاتی را دریافت می‌کنید که دارای گارانتی هستند. این گارانتی بخش قابل توجهی از هزینه‌های تعمیر را پوشش می‌دهد و موجب می‌شود حتی در صورت خراب شدن وسایل، صاحب خانه بازی هزینه‌ی زیای را متحمل نشود.

با توجه به مواردی که بیان شد، اکنون واضح است تجهیزات خانه بازی دست دوم به شما این امکان را می‌دهند که در هزینه‌های خرید خود صرفه‌جویی کنید ولی در عوض در طول زمان هزینه‌های بیش‌تری را برای شما ایجاد می‌کنند و ممکن است به اندازه‌ای که انتظار دارید مفید نباشند و سودآوری چندانی هم نداشته باشند. در نتیجه بهتر است به جای خرید تجهیزات خانه بازی دست دوم، به سراغ مراکز فروش عمده وسایل خانه بازی بروید تا علاوه بر بهره‌مندی از کالاهای با کیفیت و متنوع، وسایل مورد نظر خود را با قیمت‌ مناسبی خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *