• پلی گراند p-105 پلی گراند p-105

  پلی گراند p-105

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-120 پلی گراند p-120

  پلی گراند p-120

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-123 پلی گراند p-123

  پلی گراند p-123

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-124 پلی گراند p-124

  پلی گراند p-124

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-125 پلی گراند p-125

  پلی گراند p-125

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-127 پلی گراند p-127

  پلی گراند p-127

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-130 پلی گراند p-130

  پلی گراند p-130

  استعلام قیمت
 • پلی گراند P-113 پلی گراند P-113

  پلی گراند P-113

  استعلام قیمت
 • پلی گراند P-115 پلی گراند P-115

  پلی گراند P-115

  استعلام قیمت
 • سرسره بادی باب اسفنجی سرسره بادی باب اسفنجی
  از آیتم های جدا نشدنی زمین های بازی، سازه های بادی هستند. این سازه ها با توجه به ابعاد بزرگی که دارند می توانند فضای بازی شما را شلوغ نشان داده و کودکان زیادی را نیز به سمت خود جذب کنند؛ ما در شرکت بازی سازان توانسته ایم محصولات بادی با ابعاد گوناگون را با توجه به نیاز مشتریان بسازیم و به شما عزیزان ارائه دهیم. یکی از دسته های این محصولات بادی، سرسره های بادی هستند که با توجه به علاقه زیاد کودکان به سرسره بازی، از استقبال خوبی بر خوردارند. سرسره باب اسفنجی با ظاهری برگرفته از دنیای انیمیشن ها، کودکان را به جدالی وصف ناپذیر با هیجان و شادی می کشاند؛ این محصول در ابعاد پیش فرض (5متر طول، 2/5 متر عرض در جلو، 2متر عرض در پشت و ارتفاع 2/80) و با ظرفیت بازی 4 کودک بطور همزمان، فضای بازی شما را کاملا متفاوت خواهد ساخت. محصولات گوناگون از استانداردها و ویژگی های گوناگونی برای عمر بیشتر و بهینه تر برخوردارند؛ سرسره باب اسفنجی نیز از این موضوع جدا نیست و برای اینکه این محصول بتواند مدت طولانی تری به فضای بازی شما خدمت رسانی کند باید این موارد را رعایت کنید. تحمل وزن این محصول تا حداکثر 100 کیلوگرم می باشد، همچنین محدوده سنی تعریف شده برای این سرسره از سنین حدود 3 سال تا 6-7 سال است ( این محدوده با توجه به تعداد نفرات و وزن کودکانی که از  این محصول استفاده می کنند قابل تغییر است.). لازم به ذکر است که محصولات بادی همانطور که انتظار می رود، در برابر ضربه های شدید، اجسام تیز و برنده و تغییرات شدید دمایی آسیب پذیرند پس باید در برابر این گونه مسائل تمهیداتی را در نظر بگیرید. در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره جذاب، در صورت بودن در فضای سرپوشیده، حداقل بایستی از سه متر ارتفاع برخوردار باشد تا در کنار تامین شدن ایمنی کودک، ایمنی محصول نیز تامین شود.
  استعلام قیمت
 • سرسره مدادی سرسره مدادی

  سرسره مدادی

  سازه های بادی اولین انتخاب هر سرمایه گذار برای تجهیز مرکز بازی است؛ این سازه ها با داشتن ابعادی بزرگ و ظاهری جذاب می توانند مرکز بازی شما را شلوغ تر نشان داده و کودکان بسیاری را نیز جذب خود کنند. ما در شرکت بازی سازان توانسته ایم محصولات بادی با ابعاد گوناگون را با توجه به نیاز مشتریان بسازیم و به شما عزیزان ارائه دهیم. سرسره های بادی به دلیل ابعاد بزرگتر نسبت به سرسره های پلی اتیلنی و فلزی و همچنین ظاهری جذاب از استقبال خوبی در بین کودکان برخوردارند. سرسره مدادی یکی دیگر از محصولات این دسته است که با داشتن ابعاد 5×2/5×2×2/8 متر، حجم قابل توجهی از فضای شما را پر می کند و با ظرفیت همزمان 4 کودک می تواند استقبال خوبی را برای فضای بازی شما ایجاد کند. محصولات گوناگون از استانداردها و ویژگی های گوناگونی برای عمر بیشتر و بهینه تر برخوردارند؛ سرسره مدادی نیز از این موضوع جدا نیست و برای اینکه این محصول بتواند مدت طولانی تری به فضای بازی شما خدمت رسانی کند باید این موارد را رعایت کنید. تحمل وزن این محصول تا حداکثر 100 کیلوگرم می باشد، همچنین محدوده سنی تعریف شده برای این سرسره از سنین حدود 3 سال تا 6-7 سال است ( این محدوده با توجه به تعداد نفرات و وزن کودکانی که از  این محصول استفاده می کنند قابل تغییر است.). لازم به ذکر است که محصولات بادی همانطور که انتظار می رود، در برابر ضربه های شدید، اجسام تیز و برنده و تغییرات شدید دمایی آسیب پذیرند پس باید در برابر این گونه مسائل تهمیداتی را در نظر بگیرید. در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره جذاب، در صورت بودن در فضای سرپوشیده، حداقل بایستی از سه متر ارتفاع برخوردار باشد تا در کنار تامین شدن ایمنی کودک، ایمنی محصول نیز تامین شود.
  استعلام قیمت
 • سرسره خورشیدی استپ دار سرسره خورشیدی استپ دار
  وقتی به تجهیز یک فضای بازی فکر می کنید، اولین گزینه ای که به ذهنتان می آید چیست؟ اگر خودتان را جای کودکان بگذارید چه؟ تجربه نشان داده است که وسایل بزرگ و رنگارنگ بیشتر در ذهن کودکان مانده و فضای شما را برای آنان متفاوت می سازد. یکی از اولین انتخاب ها در بین گزینه های موجود، سازه های بادی و در صدر آنها سرسره های بادی هستند؛ چرا که سرسره هیجان و جذابیت بیشتری را به کودک منتقل می کند. سازه های بادی در شرکت بازی سازان ابعاد و مدل های گوناگونی دارند و ما در شرکت بازی سازان توانسته ایم محصولات بادی با ابعاد گوناگون را با توجه به نیاز مشتریان بسازیم و به شما عزیزان ارائه دهیم. سرسره بادی خورشیدی مدل استپ دار یک محصول عالی برای مراکز بازی است و حتی به لحاظ ایمنی از دیگر محصولات این دسته به دلیل وجود دیواره در پایان سرخور، بالاتر است؛ به همین دلیل هیچ جای نگرانی و ترسی برای شما باقی نمی گذارد. کودک پس از پایین آمدن از سرسره حتی اگر شتاب زیادی داشته باشد به دیواره مقابل برخورد کرده و امکان زمین خوردن ندارد ابعاد این محصول جالب ۵×۲/۵×۲×۲/۸ متر است و ظرفیت بازی 4کودک تا سن 7 سال را بصورت همزمان دارد؛ لازم به ذکر است که حداکثر وزن قابل استفاده از این محصول در مجموع 100 کیلوگرم می باشد. از دیگر نکات مهم آن است که محصولات بادی همانطور که انتظار می رود، در برابر ضربه های شدید، اجسام تیز و برنده و تغییرات شدید دمایی آسیب پذیرند پس باید در برابر این گونه مسائل تهمیداتی را در نظر بگیرید. در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره جذاب، در صورت بودن در فضای سرپوشیده، حداقل بایستی از سه متر ارتفاع برخوردار باشد تا در کنار تامین شدن ایمنی کودک، ایمنی محصول نیز تامین شود.
  استعلام قیمت