مقالات شهربازی

مشکلات کارخانه سازنده دستگاه شهربازی در ایران!

مشکلات کارخانه سازنده دستگاه شهربازی در ایران!

مشکلات کارخانه سازنده دستگاه شهربازی در ایران!

اگر به دنبال بررسی کارخانه شهربازی، دریافت استعلام قیمت و همچنین بررسی تاسیسات شهربازی هستید این مطلب قطعاً می تواند به شما کمک شایانی کند.

در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که آیا اصلاً خرید تجهیزات شهربازی از کارخانه به صرفه است یا خیر؟ خوب سوال خوبی مطرح شده است؛ با ما باشید تا با تحلیل یک خصلت جذاب که در اکثر ما ایرانی ها از دیرباز وجود داشته است به پاسخ این سوال برسیم.

چه خصلتی؟ این که خود را مجاب می کنیم که همیشه از دست اول خرید را انجام دهیم و این مسئله گاهی به سود ما تمام می شود؛ خوب دلیل آن هم مشخص است چون “از دست اول خرید کردم” !
البته گاهی هم این خواست به ضررمان تمام می شود، حالا چرا ضرر؟؟ دلیل آن خیلی واضح است اکثر کارخانه سازنده دستگاه شهربازی فقط می توانند در جایگاه تولید کننده وسایل شهربازی ظاهر شوند و عملاً بعد از فروش محصول به هیچ عنوان نمی توانند گارانتی خدماتی، مشاوره ای و حتی انتقال تجربیات و نکات مهم را در زمینه راه اندازی شهربازی انجام دهند. چرا که علاوه بر عدم دانش کافی در حوزه خدمات، پرسنل مورد نیاز این حوزه را نیز در اختیار ندارند.

شرکت سازنده دستگاه شهربازی که صرفاً سازنده دستگاه های شهربازی باشد نمی تواند تکیه گاه مناسبی برای راه اندازی یک شهربازی نوپا باشد.

گذشته از این موضوعات اکثر کارخانه های سازنده دستگاه های شهربازی نمی توانند تمام محصولات مورد نیاز شما را تحت پوشش قرار دهند و شما باید خود را درگیر یافتن سازنده تک تک این دستگاه ها کنید و عملاً زمان خود را از دست می دهید.

شرکت هایی هستند که در کنار تولید محصولات شهربازی می توانند در زمینه تجهیز شهربازی به شما مشاوره متناسب با بودجه مورد نظرتان بدهند؛ چرا که حجم بودجه و فضای کار شما می تواند یکی از عوامل مهم و تاثیر گزار در زمینه درآمدزایی شهربازی باشد.

علاوه بر این موضوع این شرکت های تجهیز کننده می توانند بهترین قیمت را نسبت به وضعیت بازار به شما ارائه دهند. همچنین شما می توانید پکیج های متفاوتی از محصولات را از این مراکز تهیه کنید چرا که مختص به یک کارخانه خاص نبوده و سبد کالایی متنوع تری را نسبت به یک کارخانه تولید کننده در زمینه شهربازی به شما ارائه می دهند.

شرکت بازی سازان تجهیز کننده مراکز شهربازی علاوه بر ارائه قیمت های مناسب و مورد پسند مشتریان عزیز خدمات فوق العاده ای را در زمینه تاسیس یک شهربازی از پایه ارائه می دهد که برخی را در لیست زیر مشاهده می کنید:

  • مشاوره در زمینه تجهیز و اخذ مجوز شهربازی
  • ارائه طرح کسب و کار (بیزنس پلن) رایگان برای اخذ وام
  • ارائه طرح 3 بعدی فضای شما و جایگذاری محصولات مورد نظر
  • محصولات استاندارد
  • برآورد هزینه های تجهیزات شهربازی
  • ارائه طرح های ROI برای بازگشت سرمایه
  • برآورد هزینه های مشتری برای تجهیز و راه اندازی شهربازی

برای ارتباط با مشاورین شرکت بازی سازان و دریافت رایگان تجربیات تجهیز بیش از صد ها مرکز شهربازی می توانید با شماره 44288050-021 تماس بگیرید یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

1 دیدگاه در “مشکلات کارخانه سازنده دستگاه شهربازی در ایران!

  1. تجهیزات شهربازی گفت:

    عالی بود واقعا در مورد شهربازی خیلی مطالب خوبی بود موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.