02144288050
مشاوره تلفنی

صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان

ارسال وسایل بازی مهد کودک به شهر ایروان کشور ارمنستان از مبدا بازی سازان


با توجه به گسترش کرونا در سراسر جهان خانواده ها و تاجرین به این مهم رسیده اند که کودکان در هر شرایطی نیاز به تفریح و بازی دارند. از این رو با وجود قرنطینه و مشکلاتی که امروز در رفت و آمد و حضور در پارک های بازی پیش آمده است، والدین تصمیم بر ایجاد فضای بازی کودک در منازل، باغ ها و یا ویلاهای خود گرفته اند. در چند ماه اخیر تجهیز باغ و ویلا با وسایل بازی کودک به یک راهکار جدی برای خانواده ها تبدیل شده است. این امر نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشور ها نیز درحال انجام است. از همین رو بازار تقاضا برای خرید وسایل بازی کودک و تجهیزات مهد کودک بسیار رو به توسعه است.

بازی سازان نیز با توجه به رسالت و زمینه کاری خود به تامین و تجهیز این نوع فضاهای بازی در کنار توسعه کسب و کار کودک پرداخته و همچنین سعی بر تامین نیاز بازار خارجی دارد. این شرکت با عقد قرارداد های همکاری با کشور های مختلف منطقه در خصوص صادرات تجهیزات مراکز بازی کودک، مبلمان شهری و وسایل بازی پارکی توانسته علاوه بر بازار داخلی این بازار را نیز در دست بگیرد.

پروژه صادرات به کشور ارمنستان نیز یکی از قرداد های همکاری مهم بازی سازان با تجار ایرانی حاضر در شهر ایروان است که در تیر ماه 1399 به امضا رسید. این پروژه با همکاری و درخواست جناب آقای هاشمی تاجر موفق ایرانی در ایروان صورت گرفته و علیرضا سعد زاده به همراه هادی صالحی کارشناسان فروش و مشاوران این پروژه از سوی بازی سازان بودند. مهندس هاشمی با حضور در دفتر شرکت بازی سازان به تبادل نظرات و بحث پیرامون حوزه صادرات پرداخته و با مدیران مجموعه بازی سازان نیز نشستی طولانی داشتند.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک | آشنایی با مشخصات و مزایای شهر مشاغل استاندارد
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *