02144288050
مشاوره تلفنی

صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان

ارسال وسایل بازی مهد کودک به شهر ایروان کشور ارمنستان از مبدا بازی سازان


با توجه به گسترش کرونا در سراسر جهان خانواده ها و تاجرین به این مهم رسیده اند که کودکان در هر شرایطی نیاز به تفریح و بازی دارند. از این رو با وجود قرنطینه و مشکلاتی که امروز در رفت و آمد و حضور در پارک های بازی پیش آمده است، والدین تصمیم بر ایجاد فضای بازی کودک در منازل، باغ ها و یا ویلاهای خود گرفته اند. در چند ماه اخیر تجهیز باغ و ویلا با وسایل بازی کودک به یک راهکار جدی برای خانواده ها تبدیل شده است. این امر نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشور ها نیز درحال انجام است. از همین رو بازار تقاضا برای خرید وسایل بازی کودک و تجهیزات مهد کودک بسیار رو به توسعه است.

بازی سازان نیز با توجه به رسالت و زمینه کاری خود به تامین و تجهیز این نوع فضاهای بازی در کنار توسعه کسب و کار کودک پرداخته و همچنین سعی بر تامین نیاز بازار خارجی دارد. این شرکت با عقد قرارداد های همکاری با کشور های مختلف منطقه در خصوص صادرات تجهیزات مراکز بازی کودک، مبلمان شهری و وسایل بازی پارکی توانسته علاوه بر بازار داخلی این بازار را نیز در دست بگیرد.

پروژه صادرات به کشور ارمنستان نیز یکی از قرداد های همکاری مهم بازی سازان با تجار ایرانی حاضر در شهر ایروان است که در تیر ماه 1399 به امضا رسید. این پروژه با همکاری و درخواست جناب آقای هاشمی تاجر موفق ایرانی در ایروان صورت گرفته و علیرضا سعد زاده به همراه هادی صالحی کارشناسان فروش و مشاوران این پروژه از سوی بازی سازان بودند. مهندس هاشمی با حضور در دفتر شرکت بازی سازان به تبادل نظرات و بحث پیرامون حوزه صادرات پرداخته و با مدیران مجموعه بازی سازان نیز نشستی طولانی داشتند.

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
مدیر آی تی مشاور وزیر ارتباطات
انتصاب مدیر آی تی بازی سازان به سمت مشاور وزارت ارتباطات
بیشتر بخوانید
روش مونته سوری
آشنایی با روش مونته سوری ، متفاوت ترین روش آموزشی!
بیشتر بخوانید
ساخت تاب کودک در منزل
ساخت تاب کودک در منزل با سریع ترین روش!
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *