02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی مدرسه موش ها استان خراسان شمالی

تجهیز مدرسه موش ها در خراسان شمالی


 

خانه بازی مدرسه موش ها در استان خراسان شمالی با زیر بنای 200 متر مربع بازگشایی خواهد شد. این بخشی از اطلاعاتی بود که علیرضا نقیب مهر کارشناس فروش این پروژه در اختیار بازی سازان قرار داد. مدیریت این مرکز را سرکار خانم قاری خواهند داشت و در نظر دارند تا ایده های نوین و کارگاه های ویژه ای را برای کودکان منطقه اجرا کنند.

وی همچنین از برنامه فوق العاده برای آخرین ماه تابستان و شروع فصل مهد ها و مدارس صحبت کرد. در این جلسه نیما سرابی مدیریت فروش شرکت بازی سازان حضور یافت و علاوه بر مشاوره تخصصی در حوزه کسب و کار کودک، توصیه هایی را نیز در خصوص نحوه مدیریت، استخدام و آموزش پرسنل، طراحی فضا و توسعه ابعاد درآمدی برای مدیران خانه بازی مدرسه موش ها ارائه داد.

خانه بازی مدرسه موش ها در اوایل شهریور ماه سال 1398 افتتاح خواهد شد و به عنوان یک خانه بازی دوزبانه میزبان کودکان استان اصفهان خواهد بود.


استان خراسان شمالی

استان خراسان شمالی به مرکزیت شهر بجنورد در شمال شرق ایران است. بزرگترین شهر استان، بجنورد است. این استان با مصوبه دولت در سال ۱۳۸۳ و پس از تقسیم استان خراسان به سه استان، ایجاد شد.

اکثریت مردم خراسان شمالی شیعه هستند که شامل کردها، ترک‌ها و فارس‌های استان می‌باشند، اگرچه اقلیتی از اهل سنت (عموماً ترکمن) نیز در استان ساکن هستند.
مساحت این استان ۲۸۴۳۴ کیلومتر مربع است که از این نظر پانزدهمین استان ایران است. جمعیت آن ۸۱۱۵۷۲ نفر می‌باشد. بجنورد پرجمعیت‌ترین شهر استان خراسان شمالی است و پس از آن شهر شیروان پرجمعیت‌ترین شهر استان خراسان شمالی است.

خراسان شمالی به دلیل ساختار کوهستانی و وفور منابع آبی از قبیل چشمه ها، رودخانه و نهرها به ویژه رود اترک در دشت ها و دره های مسیرش از دوران پیش از تاریخ همواره مورد توجه جوامع انسانی بوده و وجود سنگ نگاره های روستای نرگسلو، محوطه باستانی سربند همچنین تپه کلاته مستوفی، تپه کهنه قلعه، تپه سنجد و غیره از دوران پیش از تاریخ و همچنین آثاری همانند محوطه باستانی تخت قلعه، تپه کوه کمر و غیره از دوران تاریخی و اوایل اسلام گواه اهمیت این منطقه و تداوم استقلال جوامع در پهنه این استان در دوره های مختلف تاریخ است.

همچنین جاذبه های بکر طبیعی آن و روستاهای چشم نواز آن سبب شده که به مقصد گردشگری تبدیل و مسافران بسیاری به این مناطق سفر کنند.

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید
ایرهاکی کودک
ایرهاکی اسباب بازی | همه چیز در مورد بازی هیجان‌انگیز ایرهاکی
بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی بازی سازان - معرفی
افتتاح رسمی فروشگاه اینترنتی بازی سازان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *