02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه شهربازی قلعه سحرآمیز استان آذربایجان شرقی

قلعه سحرآمیز در تبریز!


تبریز شهر اولین های ایران صاحب یک شهربازی سرپوشیده بزرگ است! این مرکز با مدیریت جناب آقای ظهیری تا پایان سال 1398 به بهره برداری خواهد رسید. این شهربازی در دل یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری منطقه به همراه فود کورت و یک فضای بازی کودک – خانه بازی – افتتاح می شود. قلعه سحر آمیز در فضایی بالغ بر 800 مترمربع یکی از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده منطقه شمال غرب کشور به شمار می رود.

مهندس علی کولیوند و مهندس نیما سرابی مدیران بازی سازان در خصوص موارد مدیریتی، نحوه احداث و اتوماسیون مجموعه توضیحاتی را ارائه کردند و در پایان جلسه به جمع بندی و مشاوره در خصوص بهترین محصولات برای بازدهی بیشتر پرداختند. علی شیخان و مصطفی میرزایی کارشناسان این پروژه بودند. علی شیخان با ارائه طرح سه بعدی از فضا و توضیحاتی راجع به محصولات شفاف سازی های لازم را در خصوص نحوه قرار گیری و استراتژی محصولات ارائه داد. جناب آقای مصطفی میرزایی دیگر کارشناس این پروژه، مشاوره های لازم در خصوص محصولات و انتخاب صحیح آن ها ارائه دادند. همچنین علی شیخان و مصطفی میرزایی بررسی ها و پیگیری های لازم را برای ارسال به موقع محصولات انجام داد.

طرح سه بعدی قلعه سحر آمیز را می توانید در زیر ببینید:

شهربازی آذربایجان شرقی

شایان ذکر است نخستین رستوران ایران نیز کارش را در تبریز آغاز کرد. این رستوران بخشی از فضای مهمانخانه نظافت را به خود اختصاص داده بود؛ نخستین سالن سینمای عمومی ایران در سال ۱۲۷۹ هجری شمسی و ۵ سال بعد از اختراع جهانی سینما در تبریز تأسیس شد. این سالن سینما با نام سینما سولی شناخته می‌شد؛ گفتنی است نخستین سینمای خودرویی کشور نیز در تبریز ساخته شد.

یادآور می‌شود نخستین چاپخانه سربی با حروف فارسی و عربی در تبریز تأسیس شد. شاهزاده عباس‌میرزا این چاپخانه را در سال ۱۲۲۷ هجری شمسی تأسیس کرده است. تبریز شهری است که محمدعلی تربیت نخستین کتابخانه دولتی ایران را در آنجا پایه‌گذاری کرده است. این کتابخانه در سال ۱۳۰۰ در یکی از اتاق‌های دبیرستان محمدیه واقع در کوی حرم‌خانه و پشت استانداری فعلی پایه‌گذاری شد و در سال ۱۳۱۲ به میدان دانشسرا منتقل شد.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
ایرهاکی کودک
ایرهاکی اسباب بازی | همه چیز در مورد بازی هیجان‌انگیز ایرهاکی
بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی بازی سازان - معرفی
افتتاح رسمی فروشگاه اینترنتی بازی سازان
بیشتر بخوانید
تجهیزات فومی مهد کودک – آشنایی با وسایل بازی ساخته شده از فوم
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *