02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه ایجاد فضای بازی پارکی در استان لرستان

روستاهای شهر نوراباد لرستان مقصد جدید سازه های پارکی بازی سازان


 

اوایل مهر ماه سال 1398 بازی سازان میزبان جناب آقای نعمتی بود. در جلسه مشاوره پروژه، ایشان در رابطه با مناطقی از کشور عزیزمان خصوصا در منطقه لرستان نکاتی را ارائه کردند و ایده هایی را برای تقویت سهمیه فضای بازی کودک در این مناطق عنوان کردند.

ایشان به همراه تیمی از همکارانشان در پی اجرای یک مجموعه کار جهادی به جهت توسعه مناطق محروم و روستاهای کشور هستند. اولین مقصد این تیم جهادی استان لرستان و روستاهای تابعه شهر های این استان است.

توسعه مناطق محروم و کمک به مناطقی که بنا به دلایل مختلف اسیر بحران های اقتصادی و اجتماعی هستند، همواره مورد تأکید مسئولان ارشد کشور بوده و در این مسیر هزینه های هنگفتی نیز صورت گرفته، اما اغلب اقدام های گذشته آنچنان که باید و شاید به نتیجه مطلوب منجر نشده است؛ وضعیتی که حالا در سایه خلق الگویی خاص، در حال تغییر است. امروز گروه های جهادی سعی بر کمک و حل معضلات این مناطق را دارند. گروهی که به سرپرستی جناب اقای نعمتی اداره می شود نیز یکی از این مجموعه هاست.

پیشنهاد می شود : محصولات پارکی

این پروژه در جهت تجهیز فضای پارکی مناطق محروم استان لرستان و با خرید محصولات پارکی و شهری برای این مراکز انجام شد.

نورآباد شهری است در شمال غرب استان لرستان. این شهر مرکز شهرستان دلفان است و آب و هوایی سرد و کوهستانی و طبیعتی زیبا برای گردشگری دارد. این شهر یکی از شهرهای مرتفع ایران با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا است که در سال ۱۳۶۴ از بخشداری به فرمانداری ارتقاء یافت. همچنین نام قدیمی این شهر (دُم آیزه) بوده‌است.

از مناطق دیدنی و زیارتی آن می‌توان به مهراب کوه افسانه‌ای، آرامگاه امامزاده ابراهیم (ملقب به بابابزرگ)، امامزاده پیرمحمد اشاره کرد. نورباد به شهر مفرغ باستانی معروف است.

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
آموزش چیدن پازل
آموزش چیدن پازل در کمتر از یک ساعت!
بیشتر بخوانید
مبلمان شهری چیست
مبلمان شهری شامل چیست ؟
بیشتر بخوانید
خانه اسباب بازی
برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *