02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی لی لی پوت شهر تهران

خانه بازی لی لی پوت شهر تهران


 

عرفان شعبانی کارشناس شرکت بازی سازان پس از چندین ساعت جلسه در دفتر این شرکت واقع در خیابان جلال آل احمد از عقد قرارداد برای تجهیز یک مرکز بازی در منطقه عبدل آباد تهران خبر داد. به گفته وی این مرکز با زیربنای 75 متر مربع و با محصولات متنوع کودک و بزرگسال مانند بازی های فوتبال دستی و ایرهاکی افتتاح خواهد شد. بازی های بزرگسال سبب می شود تا والدین نیز در کنار کودکان حسی مشترک داشته باشند و گذر زمان را احساس نکنند. این موضوع سبب افزایش ماندگاری و جذب مخاطبین خانه بازی می شود.

در این جلسه مهندس علی کولیوند و مهندس سرابی نیز مشاوره هایی را در خصوص استفاده و بهره گیری بهتر از امکانات و رسیدن به سود دهی بیشتر ارائه کردند و مدیران خانه بازی لی لی پوت را برای توسعه و پیشرفت این کسب و کار راهنمایی کردند.

پیشنهاد بازی سازان: وسایل خانه بازی

منطقه عبدل آباد تهران

منطقه عبدل آباد تهران یکی از قدیمی ترین محلات تهران با حداقل 70 سال قدمت می باشد. عبدل آباد در منطقه 19 تهران و یکی از محلات جنوب شهر می باشد که به داشتن تراکم بالای جمعیت و بافت های قدیمی و فرسوده شهرت دارد.

پیش از این و در سال 1330 منطقه عبدل آباد روستایی بزرگ با زمین های کشاورزی فراوان بود که در مجاورت شهر ری و ساوه قرار داشت. با گسترش و توسعه این منطقه که با تاسیس کارگاه های صنعتی و مهاجرت بالا از شهر های هم جوار شروع شده بود منطقه عبدل آباد به تدریج وسیع تر گشته و جزء مناطق جنوب غربی تهران شد.

با یکپارچه سازی بافت های پراکنده و توسعه امکانات شهری و ساخت بزرگراه های درون شهری و همچنین تغییر کاربری اراضی کشاورزی، منطقه عبدل آباد هم اکنون یکی از پر تراکم ترین مناطق پایتخت محسوب می گردد.

شما هم می توانید!

در شرایط فعلی اقتصادی شروع یک کسب و کار جدید و تصمیم گیری برای انتخاب یک حرفه ی پرسود کاری سخت است. کارشناسان بازی سازان در کنار شما خواهند بود تا با سرمایه گذاری مطمئن در صنعت تفریحات و با احداث و تجهیز صفر تا صد یک مرکز بازی به یک درآمد عالی و سود دهی برسید. همین حالا برای کسب مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان زبده بازی سازان اقدام کنید:

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک | آشنایی با مشخصات و مزایای شهر مشاغل استاندارد
بیشتر بخوانید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *