02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی سرزمین فسقلی ها استان آذربایجان غربی

خانه بازی سرزمین فسقلی ها بزودی افتتاح خواهد شد.


 

به گفته روابط عمومی شرکت بازی سازان و به نقل از مدیریت این شرکت، مهندس علی کولیوند، از عقد قرارداد یک خانه بازی در استان آذربایجان غربی خبرداد. به گفته کارشناسان این پروژه علیرضا نقیب مهر و علیرضا قیصری این مرکز با زیربنای 130 متر مربع تا اواسط تیر ماه سال جاری افتتاح خواهد.

نیما سرابی با حضور در جلسه این قرارداد مشاوره هایی را در جهت استخدام و آموزش پرسنل و توسعه ابعاد در آمدی برای جناب آقای حاجی زاده مدیریت این خانه بازی ارائه داد و جزییات این کسب و کار را تشریح کرد. استفاده از پتانسیل تابستان و اجرای کارگاه های آموزشی و تفریحی مختلف می تواند نقطه قوت خانه بازی سرزمین فسقلی ها و دیگر مراکز به شمار بیاید.

استان آذربایجان غربی در شمال‌غربی ایران قرار دارد و از شمال به جمهوری آذربایجان و ترکیه، از مغرب به کشورهای ترکیه و عراق، از شرق به استان آذربایجان شرقی و استان زنجان و از جنوب به استان کردستان محدود است.

مساحت استان برابر ۳۷٫۰۵۹ کیلومتر مربع است که سیزدهمین استان بزرگ کشور محسوب می‌شود و ۲٫۲۵ درصد مساحت کل کشور را تشکیل می‌دهد. جمعیت استان آذربایجان غربی طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، ۲٬۸۷۳٬۴۵۹ نفر است که ۴٫۰۸ درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌است و از این لحاظ هشتمین استان پرجمعیت کشور به‌شمار می‌آید.

استان آذربایجان غربی یکی از مناطق کوهستانی کشور است و توپوگرافی متنوع و گسترده‌ای دارد. بر اساس ساختار طبیعی استان، اکوسیستمهای ویژه‌ای از ترکیب گیاهان در سطوح مختلف پوشش گیاهی در سطوح مختلف توپوگرافی به وجود آمده‌است که اهم آن‌ها به شکل جنگلها و مراتع خودنمایی می‌کنند.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید
ایرهاکی کودک
ایرهاکی اسباب بازی | همه چیز در مورد بازی هیجان‌انگیز ایرهاکی
بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی بازی سازان - معرفی
افتتاح رسمی فروشگاه اینترنتی بازی سازان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *