اخبار دنیای سرگرمی

ایجاد یک زمین بازی سرپوشیده در بیمارستان النهضه عمان

ایجاد یک زمین بازی سرپوشیده در بیمارستان النهضه عمان

ایجاد یک زمین بازی سرپوشیده در بیمارستان النهضه عمان

به گزارش روابط عمومی شرکت بازی سازان، به نقل از خبرگزاری ایران-عمان، وزارت بهداشت این کشور در نظر دارد تا یک زمین بازی بسته را در محل بیمارستان النهضه احداث کند.

هزینه ی تخمین زده شده برای این زمین بازی 25 ریال عمان است که منابع این پروژه از طریق مناقصه تامین خواهد شد. بیمارستان انهضه در سال 1972 توسط صالح سلطان قابوس بن سعید افتتاح شد؛ این بیمارستان در ابتدا دارای 60 تخت و خدمات پزشکی داخلی و چشم پزشکی بود اما امروزه به یک واحد کامل خدمات بیمارستانی تبدیل شده است.

به گفته ی مسئولین امر این بیمارستان، رسالت این مجموعه بر سه پایه استوار گردیده است.ایجاد یک زمین بازی سرپوشیده در بیمارستان النهضه عمان

  • اول بیمار: همه کارکنان برای ارائه بهترین خدمات بهداشتی به همه بیماران سخت تلاش می کنند و این اولویت کارکنان است.
  • صداقت: همه کارکنان را تشویق کنید تا به طور آشکار و صادقانه ارتباط برقرار کنند، اعتماد به نفس و رفتار را مطابق با قانون رفتار کنند.
  • کار گروهی: تأکید بر اثربخشی سیستم بر اساس قدرت جمعی، تنوع فرهنگی همه و احترام متقابل

در متن این خبر آمده است که وزارت بهداشت کشور عمان برای رفاه حال مراجعین این بیمارستان تصمیم به احداث یک فضای بازی بسته در بیمارستان النهضه گرفته است. تاریخ شروع این پروژه سوم بهمن ماه سال 1397 هجری شمسی در نظر گرفته شده و زمان پایان آن در نهم اسفند این سال خواهد بود.

مجموعه بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک برای منازل، باغ ها و ویلاها، پارک ها، مراکز بازی و شهربازی ها می باشد. شما می توانید پس از مطالعه اطلاعات محصولات، خرید خود را بصورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین انجام داده و یا برای کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی محصولات با ما تماس بگیرید.

 

1 دیدگاه در “ایجاد یک زمین بازی سرپوشیده در بیمارستان النهضه عمان

  1. الطابی گفت:

    تجهیز این مرکز با شما بوده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.