تکان دهنده موتور سه چرخ

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

همه ما در کودکی خاطراتی از دستگاه های رنگارنگی را که در مقابل مغازه های مختلف گذاشته شده بودند تا ما را به سوار شدن اغفال کنند داریم؛ دستگاه هایی شبیه به موتور یا ماشین و یا حیوانات که به ما در آن روزها حس واقعی رانندگی یا سواری را می دادند.
این محصولات از گذشته تا کنون هنوز از استقبال خوبی برخوردارند و هنوز هم کودکان برای سوار شدن بر روی آن ها و چند ساعتی بازی کردن تلاش کرده و پدر و مادر ها را به سمت دستگاه می کشانند؛ این سازه ها که امروزه ما به آن ها تکان دهنده می گوییم، در این سال ها تغییرات زیادی کردند و به دلیل استقبال زیاد پای آن ها به مراکز بازی و شهربازی ها نیز باز شده است.

این تکان دهنده ها این روز ها در ابعاد و جنس های گوناگون با ظاهر رنگارنگ و نورپردازی های دل فریب، می توانند گزینه ی خوبی برای مرکز بازی شما باشند؛ تکان دهنده ها در جنس های چینی، فایبرگلاس و پلاستیکی طراحی و تولید می شوند.
تکان دهنده موتور سه چرخ، با بدنه پلاستیکی می تواند در نورپردازی مورد علاقه شما طراحی و ساخته شود. نورپردازی ریسه ای، مدل چراغ های بزرگ شهربازی و چراغ های LED از نورپردازی های معمول برای این محصول است.

وجه تمایز این محصول از نمونه های خارجی قدرت بالای موتور و تحمل وزن ۸۰ کیلوگرمی آن است؛ شاسی فلزی این محصول در ابعاد ۶۵×۱۱۰ ساخته شده و شاسی فلزی آن ابعاد ۶۵×۴۰ را داراست؛ در گذشته برای استفاده از این محصول نیاز به انداختن سکه و یا ژتون بود اما در حال حاضر بازی سازان این محصولات را بصورت ریموت دار تولید می کند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ابعاد بدنه

ابعاد شاسی

ظرفیت

نورپردازیفعال سازی

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
psk2 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
psk2
مهمان
psk2
امتیاز به این محصول :
     

کاتالوگ هم دارید؟