تکان دهنده موتور سه چرخ

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
رنگ بندی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

همه ما در کودکي خاطراتي از دستگاه هاي رنگارنگي را که در مقابل مغازه هاي مختلف گذاشته شده بودند تا ما را به سوار شدن اغفال کنند داريم؛ دستگاه هايي شبيه به موتور يا ماشين و يا حيوانات که به ما در آن روزها حس واقعي رانندگي يا سواري را مي دادند.
اين محصولات از گذشته تا کنون هنوز از استقبال خوبي برخوردارند و هنوز هم کودکان براي سوار شدن بر روي آن ها و چند ساعتي بازي کردن تلاش کرده و پدر و مادر ها را به سمت دستگاه مي کشانند؛ اين سازه ها که امروزه ما به آن ها تکان دهنده مي گوييم، در اين سال ها تغييرات زيادي کردند و به دليل استقبال زياد پاي آن ها به مراکز بازي و شهربازي ها نيز باز شده است.

اين تکان دهنده ها اين روز ها در ابعاد و جنس هاي گوناگون با ظاهر رنگارنگ و نورپردازي هاي دل فريب، مي توانند گزينه ي خوبي براي مرکز بازي شما باشند؛ تکان دهنده ها در جنس هاي چيني، فايبرگلاس و پلاستيکي طراحي و توليد مي شوند.
تکان دهنده موتور سه چرخ، با بدنه پلاستيکي مي تواند در نورپردازي مورد علاقه شما طراحي و ساخته شود. نورپردازي ريسه اي، مدل چراغ هاي بزرگ شهربازي و چراغ هاي LED از نورپردازي هاي معمول براي اين محصول است.

وجه تمايز اين محصول از نمونه هاي خارجي قدرت بالاي موتور و تحمل وزن 80 کيلوگرمي آن است؛ شاسي فلزي اين محصول در ابعاد 65×110 ساخته شده و شاسی فلزی آن ابعاد 65×40 را داراست؛ در گذشته براي استفاده از اين محصول نياز به انداختن سکه و يا ژتون بود اما در حال حاضر بازي سازان اين محصولات را بصورت ريموت دار توليد مي کند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ابعاد بدنه

ابعاد شاسی

ظرفیت

نورپردازیفعال سازی

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
psk2 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
psk2
مهمان
psk2
امتیاز به این محصول :
     

کاتالوگ هم دارید؟

Call Now Button