ست آشپزخانه یکپارچه

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

کودکان عاشق تقلید از کار های پدر و مادر ها هستند چرا که با انجام این کار ها اعتماد به نفس آنها بالاتر رفته و حس می کنند که توانسته اند نقشی مشابه پدر و مادر خود ایفا کنند.

یکی از کار هایی که کودکان علاقه بیشتری به آن ها نشان می دهد، آشپزی و پخت و پز است؛ اما انجام این کار ها برای کودکان همیشه خطر آفرین خواهد بود؛ پس چاره چیست؟

استفاده از اسباب بازی های مشابه ابزار های آشپزخانه و بازی های مهارتی باعث می شود تا کودکان در عین یادگیری این مهارت ها و باید و نباید ها، از خطرات نزدیک شدن به وسایل واقعی آشپزخانه هم دور بمانند.

آشپزخانه یک پارچه بازی سازان، از مجموعه ست مشاغل، گزینه ی خوبی است تا در عین سرگرم کردن کودکان، آن ها را با نقش های گوناگون و حتی مشاغل مختلف نیز آشنا کند. این محصول ۱۰۰x۳۵x۱۰۰ سانتی متری  از جنس MDF باکیفیت ساخته شده و قطعات آن با کیفیت بسیار بالایی مونتاژ شده اند. بخش های مختلف این آشپزخانه شامل ماشین لباس شویی، اجاق گاز، یخچال و طاقچه ها در کنار هم حسی واقعی را به کودکان منتقل می کند.

همچنین شما می توانید از لوازم پلاستیکی آشپزخانه، تابه، قابلمه و دیگر وسایل مورد نیاز در یک آشپزخانه برای دکور این محصول استفاده کنید و جذابیت آن را چندین برابر کنید.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

رنگ بندی


ابعاد100 × 35 × 100 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
حسین خراسانی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
حسین خراسانی
مهمان
حسین خراسانی
امتیاز به این محصول :
     

خیلی خوبه