کفپوش تاتامی فومی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

اولین محصولی که برای ایمنی یک فضای بازی و یا ورزشی به ذهن ما می رسد، تاتامی یا تاتمی ها هستند. این محصولات که به عنوان کفپوش فومی هم شناخته می شوند در ابعاد یک متر در یک متر و با چیدمان پازلی هستند که نصب این محصولات را ساده تر می کند. وجود انواع متنوع تاتمی ها در بازار باعث شده تا مشتریان و متقاضیان این محصول سردرگم شوند و تفاوت میان یک تاتامی مرغوب و نامرغوب را متوجه نشوند.

تاتامی های موجود در بازار ایران دارای تراکم های متفاوتی هستند که در این مورد هرچه تراکم تاتامی بیشتر باشد و قابلیت ارتجاعی بیشتری داشته باشد، خاصیت ضربه گیری آن بیشتر است. همچنین ضخامت های گوناگون این محصول هریک برای کاربردی خاص ساخته شده اند. برای مثال خانه های بازی و مراکز بازی عمدتا از کفپوش ۱۵ تا ۲۰ میل استفاده می کنند تا خاصیت ضربه گیری مناسبی را برای کودکان در سنین پایین داشته باشد. کف پوش های ۳۰ میل نیز برای باشگاه های ورزشی مناسب هستند.

از ویژگی های مثبت این تاتامی قابلیت شستشوی آن است که با توجه به لایه سلفونی با کیفیتی که بر روی آن قرار دارد، فوم داخلی را غیرقابل نفوذ در برابر آب می کند. همچنین برش های پازلی دقیق این کف پوش از گیرکردن اسباب بازی ها و خرده ریز های کودکان در کناره های این محصول جلوگیری می کند. رنگ بندی این محصول عمدتا در مراکز بازی به شکل دورنگ کار می شود تا چشم با دیدن زمین بازی خسته نشده و زیبایی فضای بازی نیز بیشتر شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ویژگی ها

قابل شستشو
فوم ارتجاعی
تراکم بالا
ضربه گیر

رنگ بندی

ضخامت

10 میل
15 میل
20 میل
30 میل

ابعاد100 × 100 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
hora_yazdi Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
hora_yazdi
مهمان
hora_yazdi
امتیاز به این محصول :
     

motshaker