سطح شیب دار پله ای فومی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

سطح شیب پله ای فومی از محصولات و اشکال فومی بازی سازان است که کاربرد های بسیاری برای سرگرمی کودکان دارد. این محصول هم به تنهایی و هم بصورت مجموعه با دیگر محصولات فومی قابل استفاده خواهد بود. با توجه به اهمیت بالای ایمنی در کسب و کار کودک و تجهیزات مراکز بازی تولید محصولات صنعت تفریحات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. محصولات این حوزه باید تماما مناسب سنین کودک و خردسال بوده و هیچ خطری برای آنان نداشته باشد. سازه های فومی از محصولات دارای بالاترین استاندارد های امنیت و ایمنی کودکان هستند.

در طراحی و ساخت این سازه فومی از چارچوب فلزی و یا چوبی استفاده نشده تا علاوه بر کاهش وزن محصول، در صورت برخورد با کودکان آسیبی متوجه ایشان نباشد. در همین راستا برای حفظ انسجام سازه این محصول از فوم سرد با چگالی بالا ساخته شده است. از مزایای فوم سرد وزن سبک، کیفیت بالا و قابلیت ارتجاع سریع است. این مزایا باعث شده تا این نوع فوم در صنایع ساخت مبلمان بطور گسترده استفاده شده و مبلمان تولید شده با فوم سرد بیش از ده سال گارانتی داشته باشند.

رویه این محصول ارتباط فیزیکی نزدیکی با کودکان دارد پس نباید در اثر اصطکاک و یا تماس با کودکان مشکلی برای آن پیش بیاید و یا حتی آسیبی را در کودک ایجاد کند؛ به همین دلیل در این محصول از چرم ضد حساسیت مرغوب به عنوان روکش استفاده شده است و با دوخت مستحکم تمامی لبه ها به سمت داخل دوخته شده اند. رنگ بندی متنوع این نوع از چرم به تکنیسین های تولید بازی سازان این اجازه را می دهد تا محصولاتی با رنگ بندی متنوع برای همه فضاها و با قابلیت ایجاد جذابیت برای تمامی مراکز بازی بسازند. همچنین شما می توانید محصول را با رنگ بندی دلخواه خود بصورت سفارشی درخواست کنید تا با سلیقه و طرح شما تولید شود.

محصول پیشنهادی : مشاهده زیر گذر فومی کودک

سازه سطح شیب دار پله ای فومی بازی سازان برای افزایش تحرک کودکان، دست ورزی خردسالان (بالا کشیدن خود از سطح شیب دار با کمک پله های فومی) و بسیاری از بازی های کودکانه بطور مجزا کاربرد دارد. همچنین این محصول در ورودی سازه های مرتفع می تواند بسیار جذاب بوده و خود ایجاد رقابت کند. استفاده از این سازه جذاب در کنار دیگر محصولات فومی نیز از پیشنهاد های بازی سازان به شما عزیزان است.

ابعاد پیش فرض این سطح شیب دار طول ۹۰ سانتی متر در عرض ۶۰ سانتی متر است. ارتفاع و زاویه شیب در این محصول نباید به قدری باشد که کودکان را از بازی با آن مایوس کند به همین جهت ارتفاع ۴۰ سانتی متر برای آن مناسب به نظر می رسد. شما می توانید این محصول را با توجه به ابعاد مورد نیاز خود نیز سفارش دهید.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

ارتفاع

جنس رویه

جنس بدنه

تحمل وزن

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
حسام اکبری Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
حسام اکبری
مهمان
حسام اکبری
امتیاز به این محصول :
     

kheyli ham alie