مجموعه فومی کد۲۹

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

مجموعه فومی کد۲۹ از ایستگاه های سافت پلی چند تکه بازی سازان است. امروزه سازه های فومی در اکثر مراکز بازی دیده می شوند؛ این محصولات با هدف ایمن سازی مراکز بازی و ایجاد فضایی آرام برای کودکان طراحی شده اند. این مسئله سبب شده تا سازه های فومی در مراکز بازی خارج از ایران مورد استقبال بالایی قرار گیرند؛ در کشور ایران نیز در سال های اخیر مراکزی بصورت تخصصی با محوریت تولیدات فومی و در غالب های گوناگون مثل بازی و ورزش و یا بازی ایمن طراحی شده اند.

همانطور که گفته شد ایمنی این محصولات از نقاط قوت آن ها به حساب می آید. این امنیت بالا با حذف چارچوب و سبک کردن سازه ممکن شده است. حذف چارچوب علاوه بر حذف جسم سخت در طراحی شکل، سبب کاهش چشم گیر وزن نهایی تولیدی نیز شده است. با حذف چارچوب وظیفه حفظ استقامت محصول برعهده ماده اولیه درونی کالا خواهد بود. فوم سرد برای این کار بسیار مناسب به نظر رسید.

در ساختار این محصول از فوم سرد با چگالی بالا استفاده شده است که وزن پایین این محصول را به ارمغان آورده است. همچنین ساختار فوم سرد به گونه ایست که خاصیت ارتجاعی بالا و ضربه پذیری مناسبی دارد تا در صورت برخورد با کودکان سبب آسیب نشود و از سوی دیگر در اثر فشار و ضربه تغییر حالت ندهد. وجود آیتم مموری فوم در این نوع فوم نیز سبب دوام بیشتر و عمر طولانی آن شده است؛ به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان مبلمان با فوم سرد، کالای تولید شده با این محصول را بیش از ده سال گارانتی می کنند.

محصول پیشنهادی : مشاهده تونل فومی ۴ تکه

ارتباط فیزیکی کودکان با بازی های فومی مانند این ست فومی کودک زیاد است به همین جهت جنس رویه این محصول از چرم ضد حساسیت تهیه شده است. این چرم در رنگ ها و طرح های متنوعی وجود دارد که در قطعات مختلف هر سازه بصورت رندوم استفاده می شود تا در انتها محصول فومی در هر فضا و با هر سلیقه ای قابل استفاده باشد. به لحاظ بهداشتی نیز این نوع جنس چرم بدون هیچ ابزار خاصی و فقط با یک حوله نرم و یک اسپری قابل شستشو و نظافت است. این محصول قابلیت سفارشی سازی در ابعاد و یا رنگ بندی را با توجه به خواست و نیاز مشتری نیز دارد.

مجموعه فومی کد ۲۹ از ده تکه مختلف ساخته شده است که شامل چندین مرحله بازی و مانع کودک است. این موانع در قالب یک مجموعه کامل بازی فومی طراحی شده اند و هر دسته می تواند بصورت جداگانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه که شامل یک پل قوسی فومی و یک ایستگاه وزنه برداریست، در خانه های بازی، مهد کودک ها و مراکز توانبخشی مورد استقبال بالایی قرار می گیرد.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

جنس رویه

جنس بدنه

تعداد قطعات

10تکه

فعال سازی

رنگ بندی

ابعاد300 × 120 × 80 cm

ارسال دیدگاه

avatar