پارک کودک فومی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

داشتن یک محل بازی امن، از مواردیست که اکثر خانواده ها را نگران می کند. از طرف دیگر اکثر مربیان و خانواده ها ترجیح می دهند تا اسباب بازی های بچه ها در یک مکان مشخص باشد و ریخت و پاشی در محیط اطراف نداشته باشد. از این رو بسیاری از آن ها به سمت فضاهای محصور بازی می روند تا مکان بازی و اسباب بازی ها از دیگر فضاهای اتاق مجزا گردد. ایمنی این فضای محصور یا به اصطلاح پارک کودک بسیار مورد اهمیت است چرا که سر و کار کودکان با این گونه وسایل زیاد است.

پارک کودک فومی بازی سازان به همین منظور طراحی شده تا یک فضای امن و بهداشتی را برای بازی کودکان ایجاد کند. جنس بدنه این محصول از فوم سرد تهیه شده است. در ساختار آن از چارچوب های فلزی یا چوبی استفاده نشده تا علاوه بر افزایش انعطاف، وزن محصول فومی کاهش پیدا کند. این کاهش وزن و کم شدن مواد اولیه همانطور که ایمنی را افزایش می دهد از سوی دیگر سبب کاهش قیمت تمام شده نیز می شود. فرضا اگر کودکی بطور ناگهانی به این سازه فومی برخورد کند آسیب خاصی نخواهد دید چرا که انعطاف محصول فومی بالاست.

همانطور که گفته شد این پارک بازی فومی از فوم سرد به عنوان ساختار داخلی استفاده کرده است. فوم سرد در صنعت مبلمان کاربرد گسترده ای دارد که آن را به یکی از محبوب ترین متریال ها برای ساخت این نوع محصولات کرده است. این فوم از انسجام خوبی برخوردار است که توانسته جای چارچوب را به خوبی پر کند. از طرفی قابلیت مموری فوم و دوام بالای آن در کنار انسجام این محصول را به یک متریال مناسب تبدیل کرده است.

لمس ناشناخته ها جزو تجربه های خوب برای کودکان سنین پایین به شمار می رود به همین جهت آن ها تلاش می کنند تا با لمس اشیا جدید آن ها را بشناسند و از هم تشخیص دهند. این مسئله سبب می شود انتخاب محصولات بهداشتی کودکان به یک چالش بزرگ برای خانواده ها تبدیل شود. اشکال هندسی فومی هم به دلیل آن که تماس فیزیکی زیادی با کودکان دارند باید از مواد اولیه با کیفیت تشکیل شوند. برای همین ما در بازی سازان از چرم ضد حساسیت به عنوان روکش اشکال فومی استفاده کرده ایم. این نوع چرم علاوه بر رفع نگرانی مربیان و والدین در این زمینه به راحتی و با یک حوله نرم و اسپری قابل نظافت است.

پارک فومی بازی کودک در ابعاد ۲۰۰×۲۰۰×۴۰ سانتی متر ساخته شده است. این فضای ۴ متر مربعی برای بازی کودکان یک فضای مطلوب است. با توجه به شکل مربعی این سازه فومی می توان از آن در گوشه و کنج های دیوار استفاده کرد تا فضای اصلی از اتاق را نگیرد. همچنین برای استراحت نیم روزی نیز یک تشک آماده است.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

جنس بدنه

جنس رویه

فعال سازی

رنگ بندی

ابعاد200 × 200 × 40 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
mostafa Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
mostafa
مهمان
mostafa
امتیاز به این محصول :
     

مطلب زیبایی بود .