ایستگاه موانع فومی کد۱۹

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

ایستگاه موانع فومی کد۱۹ مجموعه بازی سافت پلی در ابعاد ۲۰۰×۱۶۰×۱۲۰ سانتی متر یک مجموعه کامل به شمار می رود. سازه های فومی به دلیل امنیت بالا و رنگ آمیزی متنوع خود به یکی از پراستقبال ترین محصولات مراکز بازی تبدیل شده اند. همچنین مراکز بازی بسیاری در کشور های اروپایی و آسیایی با محوریت این دست از محصولات بازگشایی شده اند. در کشور عزیزمان ایران نیز بسیاری از مراکز بازی سعی کرده اند تا با کار تخصصی بر روی محصولات فومی مجموعه هایی از این دست را تداعی کنند.

از نکات مثبت سازه های فومی وزن پایین در عین ابعاد بزرگ است تا در صورت برخورد با کودکان هیچ اتفاقی نیافتد؛ همچنین همانطور که گفته شد در ساخت این محصولات از تمامی استاندارد ها و نکات ایمنی کودک پیروی شده تا محصولی ایمن و با کیفیت در اختیار کودکان قرار گیرد. برای مثال در ساخت این محصولات برای کاهش وزن و ایمن سازی بیشتر از هیچ گونه چارچوب یا فلزی استفاده نشده است و تنها محتوای داخلی محصولات فومی از فوم سرد با چگالی بالاست. که به دلیل رده سنی کم کودکانی که از این دست محصولات استفاده می کنند این یک ساختار ایده آل است.

فوم سرد خواص ویژه ای دارد که آن را برای تجهیزات صنعت تفریحات مناسب کرده است؛ همچنین به دلیل همین مزیت ها این فوم کاربرد گسترده ای در صنعت مبلمان دارد. مزیت این نوع فوم در وزن سبک، توان ایجاد طراحی های منحصر به فرد و مموری فوم است؛ علاوه بر آن با وجود حذف چارچوب در ساختار محصولات فومی انسجام فوم سرد خود به تنهایی برای حفظ استقامت و ساختار اشکال هندسی فومی کافی به نظر می رسد. این موارد سبب شده تا کالای ساخته شده از این فوم برای کودکان بسیار ایده آل باشد. تولید کنندگان صنعت مبلمان نیز محصول ساخته شده از این نوع فوم را بیش از ده سال گارانتی می کنند.

محصول پیشنهادی : مشاهده قطار کودک بزرگ

افزون بر این به دلیل تماس فیزیکی بالای کودکان با روکش و رویه محصولات فومی بهداشت و سلامت این ساختار بسیار اهمیت پیدا می کند. از این رو  ما در بازی سازان از چرم ضد حساسیت به عنوان رویه محصولات استفاده کرده ایم که نظافت آن نیز به راحتی و توسط یک حوله نرم و اسپری قابل انجام است. رنگ بندی متنوع و جذاب این چرم نیز موجب شده تا ما بتوانیم این محصولات را در رنگ بندی های جذاب و با سلیقه های گوناگون تولید کنیم و از طرف دیگر قابلیت سفارشی سازی محصولات مطابق با خواست مشتریان عزیز را نیز داشته باشیم.

ایستگاه موانع فومی کد۱۹ یک مجموعه بازی کامل است که از دو مرحله موانع تشکیل شده است و می تواند کودکان بسیاری را سرگرم کند؛ اما به دلیل ساختار پازلی قطعات مربیان و کودکان می توانند ساختار های متفاوت و متنوع تری را خلق کنند و مسیر خود را تغییر دهند؛ حتی از نکات بارز اشکال هندسی و حجمی فومی این است که علاوه بر کامل بودن هر شکل به تنهایی در کنار دیگر مجموعه های فومی یک ساختار کامل را تشکیل داده و به یک دهکده فومی کودک تبدیل می شود.

اجزا این محصول ۷ تا هشت تکه است که شامل یک رینگ یا حلقه فومی به همراه دو پایه، دو یا یک مت یا سطح صاف فومی به همراه یک پل قوس دار و دو پایه آن است که در کنار هم ساختاری مشابه تصویر را بصورت پیشفرض ایجاد می کنند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

جنس بدنه

جنس رویه

فعال سازی

رنگ بندی

ابعاد200 × 160 × 120 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
خراسانی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
خراسانی
مهمان
خراسانی
امتیاز به این محصول :
     

aliye