گیم اسنکی – snaky tickets

استعلام قیمت

جنس
MDF , فلز
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

شناسه محصول: 1937 دسته: ,

توضیحات

شهربازی ها بزرگترین مراکز تفریحی به شمار می روند این مراکز در چرخه اقتصاد کشور نقش بزرگی را ایفا کرده و مورد استقبال اکثر خانواده ها هستند. این مراکز بازی به دو دسته روباز و سرپوشیده تقسیم می شوند که در سال های اخیر با توجه به محدودیت های فضایی و توجیه اقتصادی، مراکز سرپوشیده رشد بیشتری داشته اند. محصولات شهربازی سرپوشیده از تنوع بالایی برخوردارند. این محصولات با گیم پلی های مختلف و در مدل های متفاوتی تولید می شوند که با توجه به نیاز و قابلیت های مورد نظرتان می توانید یکی از این محصولات را انتخاب کنید.

گیم اسنکی همان بازی مار معروف آتاری است که با طراحی جدید و گیم پلی سه بعدی، جذابیت های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این محصول قابلیت بازی بصورت تک نفره و دو  نفره دارد و کاربران تا سه بار و تا سی ثانیه نخست هربار پس از باخت دوباره به بازی برمی گردند تا ادامه ی بازی را دنبال کنند. این گیم از مدل گیم های تیکت خور است به این منظور که کاربر در ازای امتیاز های گرفته در بازی، تیکت دریافت می کند. پس از آن تیکت ها را به صندوق جوایز تحویل داده و به نسبت تعداد تیکت ها می تواند جایزه ای را از اپراتور بگیرد.

سه دکمه بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده اند که دو تای آن ها جوی استیک(دسته ی بازی) و مورد وسط کلید شروع بازی می باشد. دسته های بازی قابلیت حرکت چهار جهته دارند تا کاربر مار خود را از موانع درون بازی دور نگه داشته و بتواند میوه هایی را که در مسیر قرار داده شده اند را بخورد.در حالت گیم آزاد یا چهار جهته سه زمین بازی مختلف در اختیار کاربر قرار می گیرد که می تواند با توجه به علاقه یکی از آن ها را برای بازی انتخاب کند.

همچنین کاربر باید مراقب باشد چرا که بعد از خوردن هر میوه و جایزه طول مار بیشتر شده و جابه جایی و کنترل آن سخت تر خواهد شد. برخورد با چهارگوشه ی مانیتور ۴۳ اینچی محصول نیز باعث باخت خواهد شد. فعالسازی این دستگاه به دو شیوه ی ژتون و اتوماسیون است که بازی سازان به شما پیشنهاد می کند تا برای مرکز بازی خود از سیستم یک پارچه اتوماسیون استفاده کنید تا آمار و ارقام دقیقتر و کنترل شده تری را در اختیار داشته و هماهنگی میان دستگاه ها نیز حفظ شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

نوع محصول

تیکت خور

رده سنی

ظرفیت

مانیتور

43 اینچ

ولتاژ ورودی

220v AC @ 50 HZ , 3amps

ولتاژ داخلی

220v AC & 12v DC & 5v DC

فعال سازی


ابعاد110 × 103 × 226 cm

ارسال دیدگاه

avatar
Call Now Button