دیوارپوش شش میل پوست ماری

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

ایمنی از اولین نکات مهم در احداث یک فضای بازی برای کودکان است. کودکان نیاز به تحرک و جنب و جوش دارند و این تحرک مهار ناشدنیست اما برای حفاظت از آن ها باید تهمیداتی را ایجاد کرد. از اولین محصولات برای ایمنی کودک دیوارپوش ها هستند که باعث می شوند تا درصورت ضربه آسیبی به کودک نرسد.

این ایمنی نباید باعث شود تا زیبایی فضای شما کم شده و از جذابیت آن کاسته شود به همین دلیل دیوار پوش های پوست ماری یا طرح چرم طراحی و ساخته شده اند. این دیوار پوش با ضخامت استاندارد ۶ میلیمتر هرگونه ضربه ای را دفع کرده و تنش والدین و مربیان را کاهش می دهد. علاوه بر این عرض این محصول که بصورت رولی به فروش می رود ۱۱۰ سانتی متر است.

از دیگر نکات مثبت این محصول جنس خوب فوم این محصول و روکش سلفون با کیفیت آن است که باعث شده این دیوارپوش تماما قابل شستشو باشد تا از لحاظ بهداشتی برای مصرف کننده دغدغه ای وجود نداشته باشد. نکته مهم دیگر در ارتباط با این محصول نحوه نصب آن است که به وسیله چسب موکت و یا ۸۸۸۸ انجام می شود. رنگ بندی خوب و جذاب این محصول باعث شده تا علاوه بر ایمنی، جذابیت محیط شما نیز حفظ شود و حتی محیط شما زیباتر از گذشته شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

جنس رویه

رنگ بندی


ابعاد110 × 0.6 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
harir Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
harir
مهمان
harir
امتیاز به این محصول :
     

این دیوارپوش چه قیمتیه؟