مجموعه فومی کد ۴۶

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

مجموعه فومی کد ۴۶ یک پکیج با مجموعه ای از موانع متفاوت فومی است. بدین جهت می توانند سازه فومی ایده آلی برای مراکز بازی باشد. ابعاد این مجموعه ۳×۱۵۰×۱۲۰ سانتی متر است که دست شما را برای گسترش و اضافه کردن قطعات جدید به آن باز می گذارد. این مجموعه از ۱۱ قطعه اشکال هندسی فومی تشکیل شده است. نقطه مشترک همه این اشکال هندسی فومی یا سافت پلی ها ایمنی آن هاست. این مسئله سبب شده تا این محصولات از استقبال بالایی برخوردار باشند.

با توجه به این مسئله که امنیت در محصولات کودک حرف اول را می زند، برای طراحی محصولات بازی کودکان باید دقت بالایی به خرج داد تا هیچ گونه آسیبی متحمل کودکان نشود. به همین جهت آیتم ها و المان های مختلفی برای رعایت حساسیت های خانواده ها و مراکز بازی در وسایل بازی فومی رعایت شده اند. در وهله اول باید گفت سازه های فومی بازی سازان از هیچ گونه چارچوبی در درون خود استفاده نمی کنند و تمامی بافت درونی سازه سه بعدی از فوم سرد با چگالی بالا تشکیل شده است.

همانطور که در بالا گفته شد ساختار این محصول از فوم سرد تشکیل شده است. این فوم از قابلیت های ویژه ای در ساختار خود برخوردار است. وزن سبک، چگالی بالا و طرح پذیری آن از نکات برجسته آن است. خاصیت بالای ارتجاع پذیری در ساختار این محصول سبب شده تا ضربه گیری فوق العاده ای داشته باشد. و همچنین خاصیت مموری فوم آن را به یک متریال خوب برای محصولات کودکان تبدیل کرده است. این فوم در صنعت مبلمان با توجه به خواصی که گفته شد کاربرد گسترده ای دارد و تولید کنندگان مبلمان محصولاتی از این دست را بیش از ده سال گارانتی می کنند.

ظاهر یک کالای فومی کودک بسیار مهم است علاوه بر این بهداشتی بودن و عدم ایجاد حساسیت بر روی پوست کودکان در روکش سازه مورد اهمیت است چرا که رویه محصول بیشترین تماس را با بدن و دست کودکان دارد. به همین منظور سازه های بازی سازان همگی از رویه های چرم ضد حساسیت مرغوب استفاده می کنند که علاوه بر رفع مشکل حساسیت براحتی و به وسیله یک اسپری و حوله نرم قابل نظافت است. رنگ بندی متنوع این نوع چرم نیز سبب شده تا سازه های رنگارنگ فومی با هر فضا و دکوراسیونی ست شوند و جذابیت خود را به رخ بکشند و حتی شما می توانید محصول فومی مورد نظر خود را بصورت سفارشی در رنگ بندی دلخواه خود درخواست کنید.

این مجموعه بازی فومی می تواند در فضای خانه بازی، مهد یا مرکز توانبخشی کودک شما به یک نقطعه عطف تبدیل شود و کودکان بسیاری را به سمت خود بکشد. این محصول علاوه بر استفاده بصورت مجزا می تواند با دیگر سازه های فومی همراه شده  و یک مرکز بازی فومی یا مجموعه گسترده فومی را شامل شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

جنس رویه

جنس بدنه

فعال سازی

تحمل وزن

رنگ بندی

ابعاد300 × 150 × 120 cm

ارسال دیدگاه

avatar