خرگوش تعادلی

استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی زرد سبز صورتی قرمز نارنجی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

مراکز بازی مشتری پر و پا قرص محصولات گهواره ای یا تعادلی هستند، این محصولات پلی اتیلنی با مدل ها و رنگ بندی متنوع خود، برای هر فضای بازی مناسب بوده و کودکان زیادی را به سمت خود می کشند، در طراحی این محصولات با بهره گیری از علم روانشناسی کودک، از رنگ ها و طرح هایی استفاده شده تا حس کنجکاوی کودکان را برانگیزند.

همچنین عملکرد این محصولات بطور مستقیم با ناخودآگاه آن ها در ارتباط بوده و هنگام حرکات گهواره ای در ناخودآگاه خود به حرکات دوران جنینی فکر می کنند.

محصول پيشنهادي : موتور تعادلی

بچه ها خرگوش ها را دوست دارند، آن ها عاشق این هستند که خرگوش های سفید کوچک را در دستانشان گرفته و آن ها را نوازش کنند. این حس به کنجکاوی و تقویت حافظه ی عملکردی و لمسی کودکان بر می گردد، اما حالا که آن ها به این موجودات کوچک علاقه دارند چرا برای جذب آن ها از این محصول گهواره ای با ظاهر خرگوش استفاده نکنیم؟

خرگوش تعادلی در ابعاد 67cm × 27cm × 45cm مناسب استفاده ی یک کودک 2تا 6 ساله است و جنس پلی اتیلنی آن سبب شده تا در برابر تغییرات محیطی و آسیب های شدید در امان باشد. همچنین بدنه ی یک تکه و بدون زائده ی آن، ایمنی کودکان را تضمین می کند.

در آخر نیز باید گفت که مربیان و والدین می توانند از این محصولات پلی اتیلنی برای اهداف آموزشی استفاده کرده و ویژگی های حیوانات مختلف را به کودکان آموزش دهند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ظرفیت

وسایل همراه

رنگ بندی


ابعاد67 × 27 × 45 cm

ارسال دیدگاه

avatar
Call Now Button