نیمکت پلی اتیلنی

(دیدگاه 1 کاربر)

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

میز و صندلی مهم ترین بخش یک مرکز بازی هستند و کودکان ساعات زیادی را با آن ها سپری می کند.

تحقیقات روانشناسی در سال های اخیر نشان داده است که کودکان تعامل نیازمند انجام کارهای گروهی و جمعی هستند و اگر در محیط هایی باشند که این نیاز ذاتی آن ها را برطرف نکند، به مرور منزوی و جامعه گریز خواهند شد.

بازی در کنار دیگر بچه ها و یا صحبت با آن ها، کمک شایانی در ایجاد حس همکاری و جمع پذیری در کودکان می کند؛ نشستن در کنار دیگر کودکان نیز می تواند آن ها را به دوست یابی تشویق کند.

این کار نیاز به صندلی هایی با ظرفیت بیش از یک کودک دارد! نیمکت پلی اتیلنی بازی سازان می تواند یک گزینه خوب برای این امر باشد.

این نیمکت در ابعاد ۶۰×۴۸×۸۰ سانتیمتر می تواند سه کودک تا سن شش سال را بر روی خود جای دهد. پایه های پلی اتیلنی این محصول و تحمل وزنی بالای آن باعث شده تا احتمال سقوط یا شکستگی در این نیمکت به صفر برسد.

این محصول برای خانه های بازی، مهد ها و مراکز بازی کودک بسیار مناسب است و حتی خانواده هایی که بیش از یک کودک دارند، می توانند با استفاده از آن، مفاهیم در کنار یکدیگر بودن و اتحاد را برای کودکان شرح دهند.

کیفیت خوب این محصول باعث شده تا هم در فضای داخلی و هم در فضای بیرونی مراکز مورد استفاده قرار بگیرد؛ همچنین رنگ بندی متنوع آن باعث شده تا با محیط های مختلف سازگاری خوبی پیدا کند.

شایان ذکر است که این محصول پلی اتیلنی بصورت باز شده به فروش می رسد و شما باید با وصل کردن تکه های کفی و پشتی به پایه ها، به راحتی آن را سرهم کنید.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

ظرفیت

تحمل وزن

رده سنی

رنگ بندیابعاد80 × 48 × 60 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
میکائیل Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
میکائیل
مهمان
میکائیل
امتیاز به این محصول :
     

.