پلازماکار

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی بنفش زرد سبز صورتی قرمز نارنجی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

آشنایی با مزایای پلازما کار

پلازما کار یک اسباب‌بازی منحصر به فرد و خلاقانه است که کودکان ۳ سال به بالا و حتی افراد بالغ از آن لذت می‌برند. این وسیله جالب موتور ندارد و محتاج باتری هم نیست. وقتی پلازما کار سرهم‌بندی شود، ساعت‌ها لذت و هیجان را برای کاربرش به همراه می‌آورد.
پیشنهاد می‌شود پلازما کار را بر روی سطوح بدون خش و صاف (و یا دارای شیب ملایم) قرار دهید. بهتر است از آن بر روی سطوح زبر استفاده نشود چون این وضع می‌تواند خش‌هایی را در پلازما کار ایجاد کند.
استفاده از این خودروی پرهیجان هم آسان است. راننده پلازما کار در جای خودش می‌نشیند و پا‌هایش را در منافذی که برای پا تعبیه شده قرار می‌دهد. این وسیله هیچ پدالی ندارد و برای حرکت نیازی به هل دادن آن نیست.
ممکن است بپرسید اگر پلازما کار پدال ندارد، چطور حرکت می‌کند؟ این وسیله از نیروی طبیعی اینرسی، نیروی گریز از مرکز و اصطکاک و نیروی فرد کاربر برای حرکت بهره می‌برد. راننده تنها کاری که انجام می‌دهد، به دست گرفتن فرمان و حرکت دادن آن از یک طرف به طرف دیگر است.

ویژگی های مثبت پلازما کار:

کودکان را به خروج از خانه تشویق می‌کند

امروزه کودکان دوست دارند در خانه بمانند و با بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌ها تفریح کنند. آشنا کردن آن‌ها با یک وسیله جذاب که در محیط‌های باز کاربرد دارد و هیجان فراوانی را هم به کودکان تزریق می‌کند، نقش مهمی در دور کردن آن‌ها از فضا‌های سربسته ایفا خواهد کرد. این وسیله همچنین می‌تواند تغییر ذائقه جذابی برای کاربران اسکوتر باشد. همچنین بازی کردن در فضای آزاد به فعالیت بیشتر و سلامت جسمانی کودکان منجر می‌شود.
مهارت‌های حرکتی را تقویت می‌کند
گرچه پلازما کار با پا‌های فردی که در آن سوار است به جلو رانده نمی‌شود، استفاده از این وسیله همچنان به مهارت‌های حرکتی نیازمند است. ممکن است باورش دشوار باشد اما حرکت دادن فرمان پلازما کار به جهت‌های مختلف بدون شک به بهبود توانایی‌های بدنی فرد منجر می‌شود و مهارت‌های حرکتی را تقویت می‌کند. کودکان همچنین می‌آموزند برای افزایش و کاهش سرعت و جلوگیری از زمین خوردن و به اصطلاح چپ کردن هنگام دور زدن، باید به چه جهتی خم شوند.

آشنایی با مفاهیم علمی

چنانکه پیش‌تر اشاره شد، پلازما کار برای حرکت از اصول علمی بهره می‌برد. می‌توانید با کودکانتان درباره این مفاهیم نظیر نیروی گریز از مرکز و اصطکاک صحبت کنید. همچنین می‌توانید به کمک کودکان فرضیه‌هایی درباره زمان مورد نیاز برای رسیدن به یک مقصد و اینکه چه کسی با سرعت بیشتری به محل مورد نظر می‌رسد طرح کنید.

تقویت پیوندهای خانوادگی

پلازما کار تنها برای کودکان نیست! همه اعضای خانواده می‌توانند از این اسباب‌بازی لذت ببرند. البته وزن فرد کاربر نباید از ۲۲۰ پوند (حدود ۱۰۰ کیلوگرم) تجاوز کند. پلازما کار وسیله‌ای مقاوم است و می‌تواند سال‌ها زمینه یک تفریح سالم و شگفت‌انگیز را برای اعضای خانواده فراهم کند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

ابعاد بدنه

رده سنی

تحمل وزن

رنگ بندی1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
تهماسب Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
تهماسب
مهمان
تهماسب
امتیاز به این محصول :
     

.

Call Now Button