گیم پیانو شهربازی

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

پیانو سازی گران که مورد علاقه اغلب مردم است! موسیقی در ذات ما جا خوش کرده و نواختن آن قطعا احساس آرامش را به نوازنده القا می کند. چه بهتر که پس از نواختن پیانو جایزه هم بگیریم! همه ما میدانیم که این ساز عمدتا آنقدر گران قیمت است که قشر کمی توانایی خرید و یادگیری آن را دارند. همین مسئله دیدن چنین کالایی در قالب یک گیم شهربازی را جذابتر خواهد کرد چرا که کنجکاوی افراد را بیش از هرچیز دیگری درگیر خود می کند.

گیم پیانو  از جدیدترین محصولات بازی سازان است که سرعت عمل، دقت و تمرکز و هماهنگی دست و چشمان شما را به چالش خواهد کشید! بدنه ی این محصول از جنس MDF به همراه نورپردازی حرفه ای با توجه به سناریو و گیم پلی دستگاه است. ابعاد گیم پیانو ۱۰۱×۱۸۰ است و با داشتن ارتفاع ۲۳۱ سانتی متری رده سنی بالای ۵ سال را پاسخگو خواهد بود.

گیم پیانو از دو سناریو متفاوت به انتخاب کاربر تبعیت می کند. ابتدا کاربر باید نحوه بازی خود را تنظیم کند؛ وی باید انتخاب کند که دوست دارد بصورت مرحله ای بازی کند و یا بصورت تایمینگ (زمان دار). در بازی مرحله ای کاربر در سه مرحله آسان، متوسط و سخت آزموده می شود و براساس امتیاز کسب شده تیکت دریافت می کند توجه داشته باشید که امتیاز هر مرحله برای رسیدن به مرحله بعد لازم است. در بازی بصورت زمان دار بازیکن باید یکی از سه مرحله را انتخاب کرده و در زمان معین امتیاز بیشتری کسب کند.

نحوه بازی به این صورت است که بازیکن باید با توجه به خطوط نور بالای هر دکمه ی پیانو باید دکمه مورد نظر را به مدت زمان معینی نگه دارد تا نت موسیقی نواخته شود. با گذر از هر مرحله سرعت موسیقی بیشتر شده و کاربر باید سرعت بیشتری را چاشنی نواختن خود کند.

فعال سازی گیم های شهربازی عمدتا به دو صورت ژتون خور و اتصال به اتوماسیون صورت می گیرد. سیستم اتوماسیون علاوه بر ظاهر امروزی تری که به مرکز بازی شما می دهد و کار را برای اپراتور راحت می کند، امکان تحلیل داده ها، ورودی هر دستگاه، مسائل حسابداری و استقبال از هر محصول را برای شما معین می کند. سیستم اتوماسیون بر روی همه دستگاه های گیمی حاوی کیت الکترونیکی قابل نصب است.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
ویژگیهای خاص

متغیرها
نوع دستگاه

تیکتی

رده سنی

جنس بدنه

ظرفیت

نورپردازی

فعال سازی


رنگ بندی

ابعاد180 × 101 × 231 cm

ارسال دیدگاه

avatar