زیرگذر فومی کودک

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

زیرگذر فومی کودک محصولی جدید از بازی سازان است که با توجه به افزایش استقبال از محصولات و سازه های فومی ارائه می شود. با توجه به توجه شدید والدین و مراکز بازی به امنیت فرزندان در فضاهای بازی، بازار محصولات سافت پلی یا برپایه فوم رونق گرفته است. نکته مثبت دیگر در رابطه با سازه های فومی عدم استفاده از چارچوب های فلزی و یا چوبی سبب شده است تا این محصولات هیچ خطری برای کودکان نداشته باشند و علاوه بر آن برخلاف ابعاد بزرگ وزن بسیار کمتری را داشته باشند.

توانایی ساخت اشکال متفاوت با بلوک های فومی، عدم نیاز به انرژی های فسیلی برای فعالیت و ظاهر و رنگ بندی جذاب سازه های فومی در کنار دیگر مسائلی که در بالا گفته شد همگی در ایجاد این استقبال در بین خانواده ها و مدیران مراکز تاثیرگذار بوده اند و سبب شده تا در بسیاری از مراکز کودک سازه های فومی جایگزینی برای دیگر محصولات شوند. از سوی دیگر با توجه به ایمنی بالای این محصول و ابعاد بزرگ قطعات کودکان با رده سنی پایین هیچ مشکلی در بازی و استفاده از این سازه ها نخواهند داشت.

در سال های اخیر تحرک در میان کودکان کم شده و آن ها بازی های رایانه ای و بازی با گوشی های تلفن همراه را به بازی های تحرک دار ترجیح می دهند. برخی مراکز بازی با توجه به این مسائل سعی کرده اند تا با استفاده از محصولات فومی و یا پلی اتیلنی مراکزی را با عناوین بازی و سلامت راه اندازی کنند.

محصول پیشنهادی : مشاهده استخر توپ خرسی

زیرگذر فومی کودک یک محصول جذاب است که می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد. ظاهر پیش فرض محصول پس از چینش قطعات خود می تواند بخشی از یک مجموعه ماجراجویانه فومی کودک باشد و به تنهایی نیز یک مسیر تعادلی و یک زیر گذر را تشکیل می دهد. شما می توانید با چینش متفاوت قطعات اشکال متفاوت دیگری را ایجاد کنید. یکی از این اشکال الاکلنگ فومی است که تنها با دوقطعه از این مجموعه قابل ساخت است. یکی از پایه ها به همراه ستون اصلی در کنار هم می تواند ساختار این الاکلنگ فومی را ایجاد کنند. پس با خرید یک محصول فومی می توان ده ها ساختار جذاب جدید را تجربه کرد و همچنین کودکان را نیز در این کار سهیم کرد.

جنس رویه زیرگذر فومی کودک از چرم ضد حساسیت با کیفیت بالاست و دوام خوبی در برابر خش و ضربه دارد تا عمری طولانی را در فضای بازی یا منزل شما داشته باشد. از لحاظ مسائل بهداشتی نیز جای نگرانی وجود ندارد چرا که شستشو و نظافت این محصول و در کل محصولات فومی براحتی و تنها با یک اسپری و حوله نرم قابل انجام است. استفاده از رنگ بندی های متنوع و شاد در ساختار این محصولات سبب شده تا سازه های فومی کودک با هر فضایی قابلیت همسان سازی و به اصطلاح ست شدن را داشته باشند. ما در بازی سازان سازه زیرگذر فومی کودک و یا هرکدام از محصولات فومی را با ترکیب رنگ دلخواه شما بصورت سفارشی تولید خواهیم کرد.

به جهت بررسی مشخصات فنی این محصول باید گفت سازه زیرگذر فومی کودک در ابعاد پیش فرض ۲۰۰×۱۲۰×۸۰ سانتی متر تولید می شود. این سازه از ۴ قطعه اصلی شامل دو پایه H، یک مت یا کفی و در نهایت ستون اصلی یا سقف زیرگذر تشکیل شده است که با توجه به نیاز و درخواست شما می توان از دیگر محصولات فومی در کنار این محصول استفاده کرد تا یک سازه ماجراجویانه فومی کامل بدست آید.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
ویژگیهای خاص

متغیرها
ارتفاع

رده سنی

تحمل وزن

جنس رویه

جنس بدنه

نیاز به سرهم بندی

ندارد- چینش قطعات

رنگ بندی

ابعاد200 × 120 × 80 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
محسن زاده Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
محسن زاده
مهمان
محسن زاده
امتیاز به این محصول :
     

این محصول فومی در چه ابعادی است؟