گردونه ی مارپیچ

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی سفید صورتی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

وجود بازی های فکری-حرکتی در کنار تجهیزات بازی های مهد یا خانه بازی می تواند در فضاهای بازی جذاب باشد. همچنین برای والدین نیز چالش های فکری و حرکتی در برابر کودکانشان موجه تر خواهد بود. گردونه مارپیچ از محصولاتی است که وجود آن می تواند در کنار دیگر محصولات فضای مرکز بازی شما را تکمیل کند.

برای بازی با این محصول کافیست کودکان مانند سکان یک کشتی دسته های اطراف محصول را حرکت داده تا تیله های فلزی از میانه راه پرپیچ و خم عبور کرده و در نقاط رنگی بایستند. یک ماموریت جالب و در عین حال سخت. در بالای این محصول نیز از شخصیت های کارتونی بهره گرفته شده تا کودکان بیشتر به سمت این بازی چالشی جذب شوند. بدنه گردونه مارپیچ از جنس mdf و ورق کریستال پلاستیکی که وظیفه محافظت از صفحه مارپیچ چوبی را دارد ساخته شده و دارای یک تا سه توپ کوچک فلزی است.

گردونه مارپیچ در قطر های 60 سانتی متری و 90 سانتی متری قابل عرضه است و رنگ بندی جذاب آن نگرانی شما را از بابت هماهنگی رنگ با مرکز بازیتان از بین می برد. برای نصب و شروع بازی نیز باید این محصول را به دیوار متصل کنید. شما می توانید این محصول را به دیواره ی پلی گراند ها و سازه های دیگر نیز وصل کنید تا کودکان وقت بیشتری را در داخل سازه بمانند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
ابعاد


متغیرها
رده سنی

جنس بدنه


ظرفیت

رنگ بندی1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
احسان سلیمانی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
احسان سلیمانی
مهمان
احسان سلیمانی
امتیاز به این محصول :
     

قیمت گردونه ی مارپیچ چند هست؟

Call Now Button